با خیال آسوده تصمیم گیری کنید…

تضمین بازگشت کل هزینه ها تا 6 ماه در صورت عدم نتیجه

تضمین بازگشت کل هزینه ها تا 6 ماه در صورت عدم نتیجه
ما برای افزایش آرامش و اطمینان خاطر در طول دوره سئو وردپرس مانگو، دو تضمین هم برای‌تان در نظر گرفته‌ایم:
تضمین 7 روزه: با خیال راحت می‌توانید آموزش‌های ما را بررسی کنید و میزان کارآمدی آنها را بسنجید.
تضمین 6 ماهه: اگر وظایف هر روز را مطابق تسک‌ها و برنامه و زمان‌بندی مانگو انجام دهید و نتیجه ای نگرفتید کل مبلغ دریافتی را به شما برمیگردانیم.

نظر مشتریان صفحه قیمت

تضمین سئو کلاه‌سفید

آموزش‌ها و استراتژی‌های ارائه‌شده توسط مانگو، همگی بر اساس اصول مورد تایید گوگل شکل گرفته است و تمامی آنها توسط کارشناسان ما تست و تایید شده‌اند. به همین خاطر با اطمینان تضمین می‌دهیم هر راهکار و برنامه‌ای که ارائه می‌دهیم برگرفته از سئو کلاه سفید است.

تضمین بهترین نتیجه

سال‌ها تجربه کارشناسان میموس را با دانش روز دنیای سئو همراه کرده‌ایم و برنامه‌‌های یک ساله و 6 ماهه‌ای را طراحی کرده‌ایم که با رعایت تمام موارد آنها صددرصد سایت وردپرسی خود را در صفحه اول گوگل می‌بینید.

تضمین آموزش‌های معتبر

ما بجز بررسی موشکافانه تمام آموزش‌ها و دوره‌های سئوی شرکت‌های خارجی، دوره‌های سئوی حرفه‌ای‌تـرین متخصص‌های ایرانی را هم بررسی کرده‌ایم. ترکیت تجربه،دانش و بررسی و آنالیز در سطح جهانی باعث تولید آموزشی 100% استاندارد شده است.

برای اعتماد شما احترام ویژه‌ای قائلیم

تضمین روزه

ما تضمین می‌کنیم درصورتی‌که 7 روز پس از خرید هریک از پلن‌های مانگو از خدمات، آموزش و امکانات آن رضایت نداشتید بدون کم‌ترین درنگ و یا پرسیدن سوال، کل هزینه‌های پرداختی شما را تمام و کمال بازگردانیم. این تضمینی صددرصد اجرایی در ازای اعتماد باارزش شماست.

تضمین ماهه

با گذشت تنها 6 ماه (و حتی در طول این بازه زمانی) طبیعتا مثل سایر مشتریان شما هم باید شاهد رشد سایت و افزایش ترافیک و مخاطب باشید، لازمه چنین نتایجی قطعا از نظر ما انجام شدن تمام تسک‌ها و استفاده از تمام آموزش‌های پلتفرم مانگو توسط شماست و تنها در این حالت است که ما پیشرفت سایت شما را تضمین می‌کنیم، بنابراین تنها زمانی که شما تمامی تسک‌ها و کارهای خواسته شده را طبق طرح‌ها و برنامه‌ریزی‌های مانگو پیش ببرید و به هیچ نتیجه‌ای دست پیدا نکنید، ما به پاس قدردانی از اعتماد شما و به رسم دل‌جویی، تمام مبلغ پرداختی شما را تا ریال آخر باز می‌گردانیم.

تعهدی قلبی همراه با سندی قانونی

من سینا امین زاده بعنوان بنیانگذار اولین پلتفرم مدیریت و آموزش سئو وردپرس در ایران از اعتمادی که به من و تیمم می‌کنید، سپا‌س‌گزارم و از صمیم قلب طبق سندی قانونی و شفاف متعهد می‌شوم درصورتی‌که تمام دستورالعمل‌های تعریف شده پلتفرم مانگو را بطور کامل انجام دهید، اما نتیجه موفقیت‌آمیزی را کسب نکنید یا از خدمات ما رضایت نداشته باشید، کم‌ترین دل‌جویی که می‌توانم داشته باشم این است که تمام مبلغ پرداختی شما را در کمال احترام بازگردانم.

متن تعهد نامه مانگو

داستان مشتریانی که به مانگو اعتماد کرده‌اند…

از نظر سئو می تونم به تخصص بروز و پشتیبانی قوی و متعهد بودن آقای امین زاده اشاره کنم و همچنین به کسانی که دنبال پلتفرمی برای سئو وردپرس هستند پلتفرم مانگو رو بهشون پیشنهاد میکنم حافظ رضایی حافظ رضاییمدیر برند استورینا و آنلاینر تجربه همکاری با میموس به شخصه برای من بسیار شیرین بود و با کمک میموس ما امروز به جایگاه قابل قبولی در گوگل رسیده‌ایم… آقای رفیعی آقای رفیعیمدیر عامل برند مستر شبکه پس از استفاده از سرویس های میموس موفق شدیم سایت ایران چاپگر را در سخت ترین کلمات رقابتی خودمان به لینک اول گوگل بیاوریم، کیفیت خدمات میموس تجربه خوبی برای ما رقم زد و ما را به اهدافی که داشتیم رساند محمد احمدطجری محمد احمدطجریمدیرفنی سایت ایران چاپگر Previous Next نظرات بیشتر

آقای رضایی (مدیر برند آنلاینر و استورینا)

Website: onliner.ir
storina.com

آقای رفیعی (مدیرعامل مستر شبکه)

Website: mrshabake.com

آقای محمد احمدطجری (مدیرفنی سایت ایران چاپگر)

Website: iranchapgareshop.com

خدمات دیجیتال مارکتینگ میموس


اضافه کردن دیدگاه