آژانس آنلاین مارکتینگ میموس

تمام تلاش تیم میموس (میموس در زبان کردی یعنی مشاور و مربی) ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. در دنیای دیجیتالی امروز، وردپرس بعنوان یک بستر امن تجاری، قدرت را دست گرفته و راه را برای علاقمندان به کسب و کارهای آنلاین باز کرده. ما در مدت 6 سال فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت سایت‌های وردپرس را پس از ارائه مشاوره به بیش از 2000 کسب و کار بزرگ و کوچک پیدا کنیم، تا بتوانیم هم اکنون در اختیار شما هم قرار دهیم. تجربه 6 ساله ما در زمینه توسعه کسب و کارهای اینترنتی بر پایه وردپرس تضمینی برای موفقیت شماست.

اعضای تیم

سینا امین زاده

مدیر عامل – بنیانگذار

محدثه نشاطی

مدیر تیم طراحی

هانیه رمضانی

کارشناس سئو

فرشید امین زاده

کارشناس سئو

احسان رئیسی

کارشناس سئو

مطهره نسیمی پور

کارشناس سئو

مجید محمدی

مدیر سایت

حمید اسماعیلی

سئو مستر

مجتبی فلاح

برنامه نویس

فریبا عباسی

کارشناس سئو

چشم انداز میموس

ما در چشم انداز خود سکوی پرتاب ویژه‌ای برای کسب و کارهای وردپرس فعال در دنیای دیجیتال می‌بینیم که تضمین کننده رشد و توسعه آنهاست.
تخصص به ما آموخته که بهترین مسیر رشد و توسعه کسب و کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طی می‌شود. چشم انداز ما فراهم بودن حرفه‌ای ترین نقشه راه توسعه برای کسب و کارهای آنلاین مبتنی بر وردپرس است تا هر کسب و کاری بتواند به هدف و خواسته‌اش دست یابد.
ما از کسانی که در ابتدای راه هستند هم غافل نشده‌ایم و برای موفقیت آنها با استفاده از بستر قدرتمند وردپرس، برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

ماموریت میموس

کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص توسعه و سئو وردپرس، با سال‌ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده میموس این را در خود ببیند که می‌تواند به کسب و کارهای وردپرسی و صاحبان ایده و ثروت کمک کند دنیای دیجیتالی ایران را عوض کنند. میموس می‌خواهد مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی در بازار آنلاین ایران و در بستر وردپرس باشد به همین دلیل است که تیمی حرفه‌ای از متخصصان سئو وردپرس را در کنار خود داریم. ما تیمی هستیم با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربر و کسب و کار ایرانی.

هدف میموس

هدف میموس رشد و توسعه مداوم و مستدام است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و می‌خواهیم آن را به دیگران هم هدیه کنیم. ما می‌خواهیم همان چیزی باشیم که کسب و کارهای بنا شده در بستر وردپرس برای توسعه، تغییر، رشد و موفقیت به سراغش می روند و نتیجه هم می‌گیرند.

ارزش های میموس

4.7/5 (23 دیدگاه)

نظر شما چیه؟

دیدگاه خودتون راجع به مقاله رو با ما به اشتراک بزارید.