آژانس آنلاین مارکتینگ میموس

تمام تلاش تیم میموس (میموس در زبان کردی یعنی مشاور و مربی) ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. در دنیای دیجیتالی امروز، وردپرس بعنوان یک بستر امن تجاری، قدرت را دست گرفته و راه را برای علاقمندان به کسب و کارهای آنلاین باز کرده. ما در مدت 6 سال فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت سایت‌های وردپرس را پس از ارائه مشاوره به بیش از 2000 کسب و کار بزرگ و کوچک پیدا کنیم، تا بتوانیم هم اکنون در اختیار شما هم قرار دهیم. تجربه 6 ساله ما در زمینه توسعه کسب و کارهای اینترنتی بر پایه وردپرس تضمینی برای موفقیت شماست.

اعضای تیم

instagram sina
instagram sina2
instagram sina4
instagram sina5
instagram sina3

قبلی
بعدی

سینا امین زاده

مدیر عامل – بنیانگذار

instagram me
instagram mohadese4
instagram mohadese3
instagram mohadese5
instagram mohadese2

قبلی
بعدی

محدثه نشاطی

مدیر تیم طراحی

هانیه رمضانی

کارشناس سئو

instagram farshid
instagram farshid4
instagram farshid3
instagram farshid2
instagram farshid5

قبلی
بعدی

فرشید امین زاده

کارشناس سئو

instagram ehsan
instagram ehsan05
instagram ehsan02
instagram ehsan03
instagram ehsan04

قبلی
بعدی

احسان رئیسی

کارشناس سئو

مطهره نسیمی پور

کارشناس سئو

instagram majid
instagram majid 3
instagram majid 4
instagram majid 2
instagram majid 5

قبلی
بعدی

مجید محمدی

مدیر سایت

حمید اسماعیلی

سئو مستر

مجتبی فلاح

برنامه نویس

1571686331168

فریبا عباسی

کارشناس سئو

چشم انداز میموس

ما در چشم انداز خود سکوی پرتاب ویژه‌ای برای کسب و کارهای وردپرس فعال در دنیای دیجیتال می‌بینیم که تضمین کننده رشد و توسعه آنهاست.
تخصص به ما آموخته که بهترین مسیر رشد و توسعه کسب و کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طی می‌شود. چشم انداز ما فراهم بودن حرفه‌ای ترین نقشه راه توسعه برای کسب و کارهای آنلاین مبتنی بر وردپرس است تا هر کسب و کاری بتواند به هدف و خواسته‌اش دست یابد.
ما از کسانی که در ابتدای راه هستند هم غافل نشده‌ایم و برای موفقیت آنها با استفاده از بستر قدرتمند وردپرس، برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

ماموریت میموس

کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص توسعه و سئو وردپرس، با سال‌ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده میموس این را در خود ببیند که می‌تواند به کسب و کارهای وردپرسی و صاحبان ایده و ثروت کمک کند دنیای دیجیتالی ایران را عوض کنند. میموس می‌خواهد مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی در بازار آنلاین ایران و در بستر وردپرس باشد به همین دلیل است که تیمی حرفه‌ای از متخصصان سئو وردپرس را در کنار خود داریم. ما تیمی هستیم با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربر و کسب و کار ایرانی.


هدف میموس

هدف میموس رشد و توسعه مداوم و مستدام است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و می‌خواهیم آن را به دیگران هم هدیه کنیم. ما می‌خواهیم همان چیزی باشیم که کسب و کارهای بنا شده در بستر وردپرس برای توسعه، تغییر، رشد و موفقیت به سراغش می روند و نتیجه هم می‌گیرند.

ارزش های میموس

خدمات دیجیتال مارکتینگ میموس


اضافه کردن دیدگاه