آژانس دیجیتال مارکتینگ میموس

تمام تلاش تیم میموس (میموس در زبان کردی یعنی مشاور و مربی) ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. در دنیای دیجیتالی امروز، وردپرس بعنوان یک بستر امن تجاری، قدرت را دست گرفته و راه را برای علاقمندان به کسب و کارهای آنلاین باز کرده. ما در مدت 6 سال فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت سایت‌های وردپرس را پس از ارائه مشاوره به بیش از 2000 کسب و کار بزرگ و کوچک پیدا کنیم، تا بتوانیم هم اکنون در اختیار شما هم قرار دهیم. تجربه 6 ساله ما در زمینه توسعه کسب و کارهای اینترنتی بر پایه وردپرس تضمینی برای موفقیت شماست.

چشم انداز میموس

ما در چشم انداز خود سکوی پرتاب ویژه‌ای برای کسب و کارهای وردپرس فعال در دنیای دیجیتال می‌بینیم که تضمین کننده رشد و توسعه آنهاست.
تخصص به ما آموخته که بهترین مسیر رشد و توسعه کسب و کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طی می‌شود. چشم انداز ما فراهم بودن حرفه‌ای ترین نقشه راه توسعه برای کسب و کارهای آنلاین مبتنی بر وردپرس است تا هر کسب و کاری بتواند به هدف و خواسته‌اش دست یابد.
ما از کسانی که در ابتدای راه هستند هم غافل نشده‌ایم و برای موفقیت آنها با استفاده از بستر قدرتمند وردپرس، برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

ماموریت میموس

کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص توسعه و سئو وردپرس، با سال‌ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده میموس این را در خود ببیند که می‌تواند به کسب و کارهای وردپرسی و صاحبان ایده و ثروت کمک کند دنیای دیجیتالی ایران را عوض کنند. میموس می‌خواهد مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی در بازار آنلاین ایران و در بستر وردپرس باشد به همین دلیل است که تیمی حرفه‌ای از متخصصان سئو وردپرس را در کنار خود داریم. ما تیمی هستیم با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربر و کسب و کار ایرانی.

هدف میموس

هدف میموس رشد و توسعه مداوم و مستدام است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و می‌خواهیم آن را به دیگران هم هدیه کنیم. ما می‌خواهیم همان چیزی باشیم که کسب و کارهای بنا شده در بستر وردپرس برای توسعه، تغییر، رشد و موفقیت به سراغش می روند و نتیجه هم می‌گیرند.

ارزش های میموس

ارزش های میموس خلاقیت، نوآوری و آموزش
خلاقیت، نوآوری و آموزش
شناسایی دقیق نیاز، حفظ ارتباط نزدیک و خلاقیت در کارمان یعنی انتظارات مشتریان‌مان را می‌شناسیم. وظیفه‌ما حفظ کیفیت محصول و کارمان در بالاترین سطح است تا به خواسته خود یعنی خنده و خرسندی شما برسیم. هر چیزی که برای شما مهم است برای ما هم اهمیت دارد و حتما راه حلی خلاقانه برای آن داریم یا پیدا می‌کنیم.
خلاقیت، نوآوری و آموزش
ارزش های میموس تصمیم خوب و تجربه خوب
تصمیم خوب و تجربه خوب
تمام مدت فعالیت‌مان درگیر رقابت و کسب تجربه موفق و همسو با حال و هوای فضای آنلاین ایران و سازگای آن با وردپرس بوده‌ایم. ما با تصمیمات خوب و بد خود به چیزهای ارزشمندی رسیدیم و حالا می‌دانیم چطور با حفظ نزدیک ترین ارتباط، تجربه‌ای دلچسب به مشتریان‌مان هدیه کنیم تا زیباترین تاثیر را روی کسب و کارشان داشته باشیم. ما می‌دانیم مشتریان‌مان چه می‌خواهند به همین خاطر نام میموس را انتخاب کرده‌ایم.
تصمیم خوب و تجربه خوب
ارزش های میموس برنده شدن مشتریان
مشتریانی که برنده می‌شوند
مشتری ارزشمندترین عنصر سازمان ماست زیرا تمام تلاش ما در تیم میموس برای مشتری بوده و این مشتریان هستند که یک کسب و کار را سرپا نگه می‌دارند. شفافیت در کار و کیفیت در خدمات را همیشه قبل از مشتری مداری داشته‌ایم به همین خاطر توانسته‌ایم تا به امروز از مشتریان‌مان نگه داری کنیم و رضایت آنها را داشته باشیم.
مشتریانی که برنده می‌شوند

اعضای تیم

سینا امین زاده

مدیر عامل – بنیانگذار

محدثه نشاطی

مدیر تیم طراحی

فرشید امین زاده

هم بنیانگذار – کارشناس سئو

احسان رئیسی

کارشناس سئو

مجید محمدی

مدیر سایت

4.8/5 (5 دیدگاه)