آژانس دیجیتال مارکتینگ میموس

ما می‌دانیم مشتریمان‌مان چه می‌خواهند به همین خاطر نام میموس را انتخاب کرده‌ایم.
تمام تلاش تیم میموس ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. در دنیای دیجیتالی امروز، وردپرس بعنوان یک بستر امن تجاری، قدرت را دست گرفته و راه را برای علاقمندان به کسب و کارهای آنلاین باز کرده. ما در مدت 8 سال فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت سایت‌های وردپرس را پس از ارائه مشاوره به بیش از 2000 کسب و کار بزرگ و کوچک پیدا کنیم، تا بتوانیم هم اکنون در اختیار شما هم قرار دهیم. تجربه 8 ساله ما در امر پشتیبانی و ارائه خدمات وردپرس، تضمینی برای موفقیت شماست.

چشم انداز میموس

ما می‌خواهیم شرایطی فراهم باشد که هر شخصی با ایده‌هایی که در ذهنش دارد یا هر کسی که کسب و کاری سنتی را مدیریت می‌کند، بتواند آن را وارد عرصه بازار اینترنتی کشورمان کند. سال‌ها تجربه و تخصص به ما آموخته که بهترین مسیر رشد و توسعه کسب و کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طی می‌شود. چشم انداز ما فراهم بودن حرفه‌ای ترین نقشه راه توسعه برای کسب و کارهای آنلاین مبتنی بر وردپرس است تا هر کسب و کاری بتواند به هدف و خواسته‌اش دست یابد.
ما در چشم انداز خود سکوی پرتاب ویژه‌ای هم برای کسب و کارهای وردپرس فعال در دنیای دیجیتال می‌بینیم که تضمین کننده رشد و توسعه آنهاست.

ماموریت میموس

کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص وردپرس، با سال‌ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده میموس این را در خود ببیند که می‌تواند به کسب و کارهای وردپرسی و صاحبان ایده و ثروت کمک کند دنیای دیجیتالی ایران را عوض کنند. میموس می‌خواهد مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی از طریق اینترنت، سیستم مدیریت محتوای وردپرس و بازار آنلاین ایران باشد. با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربر و کسب و کار ایرانی.

هدف میموس

هدف میموس رشد و توسعه مداوم و مستدام است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و می‌خواهیم آن را به دیگران هم هدیه کنیم. دستاوردهای ما فقط به وردپرس و خدماتی که ارائه می شوند محدود نیست. ما می‌خواهیم همان چیزی باشیم که شرکت های ایرانی و کسب و کارهای کشورمان برای تغییر سطح پیشرفت‌شان به سراغش می روند و نتیجه هم می‌گیرند.

ارزش های میموس

ارزش های میموس خلاقیت، نوآوری و آموزش
خلاقیت، نوآوری و آموزش
شناسایی دقیق نیاز، حفظ ارتباط نزدیک و خلاقیت در کارمان یعنی انتظارات مشتریان‌مان را می‌شناسیم. وظیفه‌ما حفظ کیفیت محصول و کارمان در بالاترین سطح است تا به خواسته خود یعنی خنده و خرسندی شما برسیم. هر چیزی که برای شما مهم است برای ما هم اهمیت دارد و حتما راه حلی خلاقانه برای آن داریم یا پیدا می‌کنیم.
خلاقیت، نوآوری و آموزش
ارزش های میموس تصمیم خوب و تجربه خوب
تصمیم خوب و تجربه خوب
تمام مدت فعالیت‌مان درگیر رقابت و کسب تجربه موفق و همسو با حال و هوای فضای آنلاین ایران و سازگای آن با وردپرس بوده‌ایم. ما با تصمیمات خوب و بد خود به چیزهای ارزشمندی رسیدیم و حالا می‌دانیم چطور با حفظ نزدیک ترین ارتباط، تجربه‌ای دلچسب به مشتریان‌مان هدیه کنیم تا زیباترین تاثیر را روی کسب و کارشان داشته باشیم. ما می‌دانیم مشتریان‌مان چه می‌خواهند به همین خاطر نام میموس را انتخاب کرده‌ایم.
تصمیم خوب و تجربه خوب
ارزش های میموس برنده شدن مشتریان
مشتریانی که برنده می‌شوند
مشتری ارزشمندترین عنصر سازمان ماست زیرا تمام تلاش ما در تیم میموس برای مشتری بوده و این مشتریان هستند که یک کسب و کار را سرپا نگه می‌دارند. شفافیت در کار و کیفیت در خدمات را همیشه قبل از مشتری مداری داشته‌ایم به همین خاطر توانسته‌ایم تا به امروز از مشتریان‌مان نگه داری کنیم و رضایت آنها را داشته باشیم.
مشتریانی که برنده می‌شوند

اعضای تیم

سینا امین زاده
سینا امین زاده بنیانگذار
محدثه نشاطی
محدثه نشاطی مدیر تیم طراحی
فرشید امین زاده
فرشید امین زاده هم بنیانگذار - کارشناس سئو
فریده کوه بر
فریده کوه بر مدیر تیم تولید محتوا
majid-mohammadi-1
مجید محمدی مدیر سایت