آژانس دیجیتال مارکتینگ میموس

تمام تلاش تیم میموس ایجاد یک حس خوب از تجارت در فضای آنلاین است. در دنیای دیجیتالی امروز، موفقیت در این حوزه می‌تواند از جذابیت‌های بالایی برخوردار باشد. ما در مدت فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری را کسب کرده و توانسته‌ایم راه‌های درست موفقیت را پس از ارائه مشاوره به بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ بیابیم؛ تا بتوانیم هم‌اکنون در اختیار شما قرار دهیم.

چشم انداز میموس

ما میخواهیم شرایطی فراهم شود که هر شخصی با ایده هایی که در ذهنش دارد، هر کسی که کسب و کاری سنتی را مدیریت میکند بتواند آن را وارد بازار اینترنت کشور کرده یا اگر کسب و کاری آنلاین دارد توانایی رشد و توسعه را پیدا کند. چشم انداز ما فراهم کردن چنین سکوی پرتابی برای کسب و کارهاست تا بتوانند به هر خواسته ای که دارند دست پیدا کنند.

ماموریت میموس

کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ با سال ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده میموس این را در خود ببیند که به کسب و کارها و صاحبان ایده و ثروت کمک کند دنیای دیجیتالی ایران را عوض کند. میموس میخواهد مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی از طریق اینترنت و بازار آنلاین ایران باشد. با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربر و کسب و کار ایرانی.

هدف میموس

هدف میموس رشد و توسعه مداوم و مستدام است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و میخواهیم آن را به دیگران هم هدیه کنیم. دستاوردهای ما فقط به دیجیتال مارکتینگ و خدماتی که ارائه می شوند محدود نیست. ما میخواهیم همان چیزی باشیم که شرکت ها برای تغییر سطح پیشرفتشان به سراغش می روند و نتیجه هم میگیرند.

ارزش های میموس

خلاقیت، نوآوری و آموزش
می دانیم مشتریان ما چه انتظاراتی دارند. ما برای رضایت آنها همیشه سعی در شناسایی دقیق نیاز، حفظ ارتباط نزدیک و همینطور ارائه ارزش و خلاقیت در کارمان هستیم. ما خودمان را مجبور می کنیم همیشه کیفیت محصول و کارمان را در بالاترین میزان خودش نگه داریم تا مشتری بیشترین میزان رضایت را داشته باشد. ما خنده و خرسندی مشتریان را میخواهیم به همین خاطر به چیزی اهمیت می دهیم که برای مشتری هم مهم است. ما دوست داریم کارهایمان را خلاقانه انجام دهیم و راه های تازه پیدا کنیم.
خلاقیت، نوآوری و آموزش
تصمیم خوب و تجربه خوب
تمام مدتی که فعالیت کرده ایم درگیر رقابت و کسب تجربه بوده ایم. ما بخوبی با حال و هوای فضای آنلاین ایران آشنا هستیم و تمام چیزهایی که امروز به آن دست یافته ایم بخاطر تصمیمات خوب و بد ما بوده است. اکنون ما میدانیم چطور تجربه ای دلچسب برای مشتریانمان بسازیم. میدانیم ردپای ما در کسب و کار مشتریان ما بجای می ماند. پس تمام تلاش ما اینست که نزدیک ترین ارتباط را با مشتری داشته باشیم تا زیباترین تاثیر را روی کسب و کارشان داشته باشیم. ما میدانیم مشتریمان چه میخواهد به همین خاطر نام میموس را انتخاب کرده ایم.
تصمیم خوب و تجربه خوب
برنده شدن مشتریان
ما میدانیم مشتری ها برایمان چقدر مهم هستند به خاطر این که ما مدت ها زمانی که در کسب و کارمان صرف کرده ایم همه برای مشتری بوده و این مشتریان هستند که یک کسب و کار را سرپا نگه میدارند. ما برای داشتن مشتری یک قدم بیشتر برداشتیم و سعی کردیم شفافیت در کار و کیفیت در خدمات را همیشه قبل از مشتری مداری داشته باشیم. ما با تکیه بر این ویژگی ها توانسته ایم تا به امروز از مشتریانمان نگه داری کنیم و رضایت آنها را داشته باشیم.
برنده شدن مشتریان

اعضای تیم

سینا امین زاده بنیانگذار
محدثه نشاطی مدیر تیم طراحی
امین آجورلو کارشناس فروش
فرشید امین زاده مدیر وب سایت
فریده کوه بر کارشناس محتوا
علیرضا عجمی مدیر تیم فنی
مجید محمدی کارشناس سئو