شرایط و قوانین و آژانس دیجیتال مارکتینگ میموس Mimos Digital Marketing Agency

از شما دعوت میکنیم در مورد ما یک مطالعه کوتاه داشته باشید، خدمات ما را بررسی کنید، از خدمات ما بهترین استفاده را ببرید و با هدف ما در اینترنت پارسی آشنا شوید.

 

ماموریت ما: ساده سازی فرایند راه اندازی کسب و کار اینترنتی در وب پارسی

قوانین و شرایط عمومی

تمام فعالیت های وب سایت میموس مطابق با قوانین کشوری است (ایران) که میموس در آن دفتر فعالیت خود را تاسیس کرده است. روال فعالیت بشکل معمولِ تجارت الکترونیک و همینطور رعایت منشور حقوق مشتریان است. و ارتباطی که میموس با مخاطبین خود دارد را ارتباطی قانونمند و دوطرفه میداند لذا پذیرش قوانین و رعایت آنها از طرف میموس و کاربر جهت هر گونه همکاری؛ الزامی است.

تعهدات میموس

 • کسب و کار میموس باید به تعهداتی که دارد پایبند بوده و تلاش بر این باشد که اصول کاری و اخلاقی را در هر زمینه ای رعایت کند
 • خرید هر یک از سرویس های میموس به منزله پذیرش قوانین توسط کاربر و رعایت آن توسط میموس است، لذا میموس موظف است این قوانین را در دسترس کاربران خود قرار دهد.
 • اگر وب سایت میموس احساس کند قوانین و شرایط عرضه سرویس های خود را باید بروز رسانی کند، موظف است آن را به اطلاع کاربران خود برساند.
 • هر گونه استفاده از اطلاعات کاربران نباید خارج از چارچوب سرویس دهی به مشتری باشد و میموس موظف به شفاف سازی هرگونه استفاده از اطلاعات کاربران است.
 • میموس موظف به رفع ابهامات کاربران در مورد سرویس های خود بوده و نباید هیچ گونه مسئله ای را در پس سرویس های مشتری محور خود پنهان کند.
 • میموس هرگونه استفاده از اطلاعات کاربران را تنها در راستای بهبود سرویس دهی به مشتریان و ارتقای سطح کیفی سرویس های خود استفاده میکند و هیچ موردی را در صورت طرح مسئله برای کاربران نباید از آنها پنهان کند.

میموس تعهدی نسبت به آنتایم دائمی و همیشه در دسترس بودن جهت سرویس دهی به مشتریان خود نداشته و در صورتی که حجم تماس و ارتباط با مشتریان مانع از ارائه سرویس شود و قطعی ناگهانی سرویس ها و عدم دسترسی به سایت مشکلاتی ایجاد کند، میموس آن را به صبر و شکیبایی مشتریان خود واگذار میکند ولی تمامی مشکلات مشتریان رفع خواهند شد.

تعهدات کاربران و مشتریان

مشتریان و کاربران برای استفاده از سرویس های وب سایت میموس موظف به پذیرش قوانین هستند و هر گونه خرید یا استفاده از وب سایت میموس با آدرس https://mimos.ir/، به منزله پذیرفتن این قوانین است.

 • فعالیت کاربران باید پایبند به مسائل اخلاقی بوده و هر گونه توهین، مقایسه و ابراز مسائل شائبه دار نسبت به موارد نژادی، جنسیتی، قومی و زبانی نسبت به هیچ قشری از کاربر پذیرفته نیست.
 • چارچوب اخلاقی وب سایت کاربران را موظف میکند نسبت به هر گونه فعالیتی که دارند مسئولیت پذیر بوده و نباید خلاف قوانین کشور که برای فضای وب پارسی مطرح شده رفتار کنند.
 • کاربران حق هیچ گونه جعل هویت و استفاده از نام اشخاص و برندهای دیگران را نداشته، باید اطلاعات صحیحی برای تماس ارائه کرده، و هر زمان که نیاز است باید اطلاعات کافی برای اثبات هویت خود در میموس را ارائه کنند در غیر این صورت نمیتوانند از سرویس های ما استفاده کنند
 • هیچ کاربری نباید در فعالیت سایر مشترکین سایت اختلال و بی نظمی ایجاد کرده و نباید مشاجره های غیر اخلاقی، اذیت و آذار و تهدید را برای دیگر کاربران به دنبال داشته باشد.
 • هر گونه محتوای نامتعارف، تجاوز به حریم شخصی کاربران، انتشار محتوای علمی نامستند، تبلیغ سایت های غیر، و فعالیت های مرموزانه و نامشخصی که با هدف سایت و منافع مشتریان کسب و کار میموس در تناقض است ممنوع و غیر قابل چشم پوشی است.

حق تالیف و محتوای دانش بنیان میموس

 • هر گونه محتوایی که در کسب و کار میموس در اختیار مشتریان این شرکت قرار میگیرد، از لحاظ مالکیت حقوقی متعلق به میموس است و اگر محتوای انتشار یافته متعلق به سایت های غیر باشد حتما در میموس به اطلاع کاربر خواهد رسید بنابراین چنین رویه ای را باید کاربران و دیگر سایت ها در قبال میموس رعایت کنند.
 • تلاش میموس برای رعایت حق تالیف دیگر سایت های پارسی و غیر است و هر گونه استفاده از محتوا و یا خدمات وب سایت میموس در سایت های دیگر، بدون کسب اجازه از این شرکت خلاف قوانین بوده و پیگرد قانونی این شرکت را در پی خواهد داشت.

مسائل مالی

  • هر گونه استرداد وجه در مقابل استفاده ی کاربر از سرویس های ما قرار دارد و اگر کاربر قبل از استفاده ی سرویس های ما بخواهد هزینه پرداخت شده را بازپس بگیرد، مراحل بازپرداخت وجه به صورت اداری انجام می شود.
  • هر گونه استفاده درستِ کاربر از سرویس های وب سایت میموس به عهده وی بوده و در صورت ناموفق بودن در استفاده از سرویس های ما به دلایل مختلف شامل عدم آشنایی با استفاده از ابزارها و یا عدم دسترسی به اینترنت و یا نیاز مالی به هزینه پرداخت شده، به عهده کاربر بوده و میموس تعهدی نسبت پرداخت هزینه به کاربر نخواهد داشت.
  • شرایط گارانتی بازگشت وجه دوره های آموزشی: تمام دوره های آکادمی میموس شامل گارانتی بازگشت وجه هست  و در صورتی که کاربر حداکثر 60% ویدیو ها را تماشا کرد و  از دوره راضی نبود میتواند در همان روز مبلغ پرداختی خود را تمام و کمال پس بگیرد.

تبصره1: برای رعایت گارانتی باید تا 60% ویدیو ها را در پنل کاربری به صورت آنلاین تماشا کنید و در صورت رضایت از دوره  تمام فایل ها  را دانلود کنید.

تبصره2: در صورت دانلود کامل ویدیوهای دوره گارانتی حذف خواهد شد. 

ارتباط با کاربر

 • مکاتبه، ایمیل، پیغام های مختلف، اسمس یا تماس و مسیج هایی که بین کاربر و تیم میموس رسانده و دریافت می شود، بنا به نیازهای روز بایگانی شده تا در صورت لزوم از آنها برای رفع مشکلات و اختلافات بین کاربر و سامانه میموس استفاده شود.

شرایط حاد (فورس ماژور)

ممکن است حوادثی رخ دهند که کنترل آن تحت اختیار مسئولین میموس یا حتی کاربران نباشد، بنابراین مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در چنین شرایط و قرارداد وجود نخواهد داشت. از این قبیل حوادث، زلزله، آتش سوزی، قطع برق، قطع شبکه و اینترنت، قطع خطوط ارتباطی، سیل و … هستند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ میموس


اضافه کردن دیدگاه