کتاب سئو فروشگاهی صفر تا صد سئو در تجارت الکترونیک

دانلود رایگان آموزش 0 تا 100 سئو سایت های فروشگاهی به سبک دیجی کالا

یک کتاب سئو فروشگاهی برایتان آماده کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند از تحقیق کلمه کلیدی تا آماده‌کردن کامل یک محصول درون فروشگاه را تماما خودتان انجام دهید. مطمئنا دلتان می‌خواست سئوی هر نوع فروشگاهی که دارید را خودتان انجام دهید. اکنون با این کتاب سئو می‌توانید این کار را انجام دهید. ساده‌تر از همیشه. سریع‌تر از رقیب‌ها. بهتر از گذشته. باور کنید که این کتاب (ما دوست داریم آن را کتاب بهینه سازی فروشگاه از هر نظر قلمداد کنیم) همه چیز را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس آن را از دست ندهید (:

150+

صفحه محتوا

50+

چک لیست موردی

2019

اصول سئو سبز

 

با این کتاب سئو > فروشگاه خودتان را نجات دهید

تحقیق کلمه کلیدی

برای هر محصولی که بخواهید یاد میگیرید یک تحقیق کلمه کلیدی جامع انجام دهید. همینطور کنار آن چند تکنیک خفن و کاربردی هم می آموزید

آنالیز رقیب

یاد میگیرید چطور از آنالیز سئوی فروشگاه رقیب استفاده کنید تا دسته بندی های فروشگاه اینترنتی خودتان را برای کلمه کلیدی مختلف سئو کنید

تولید محتوا

شاید چالش برانگیزترین بخش ماجرا روش تولید و بازاریابی محتوای محصولات فروشگاه باشد، پس فکری اساسی به حال این مشکل هم کرده‌ایم

سئوی فروشگاه موبایل

چک لیست سئو

یک چک‌لیست جامع هم به کتاب اضافه کرده‌ایم که کارتان را در تمیز‌کاری و رساندن میزان بهینه‌سازی بخش‌های فروشگاه به 100% آسان می کند

سئوی درون برگه

برای سئوی تک‌تک محصولات فروشگاه نیازمند راهنمایی خوب هستید. از بکار بردن صحیح کلیدواژه کانونی گرفته تا سئوی عنوان و توضیحات محصول

لینک سازی

اگر در لینک‌بیلدینگ برای بهبود رنک و رتبه سئوی فروشگاه‌تان مشکل دارید. این کتاب بشما کمک می‌کند بک‌لینک‌های درستی بسازید

یک کتاب سئو کامل برای بهینه سازی تمام‌و‌کمال فروشگاه اینترنتی شما

هرچیزی که در فروشگاه اینترنتی شما وجود دارد یک راه برای بهینه‌سازی هم دارد. ما تمام بخش‌هایی که در فروشگاه‌‌تان باید به آن توجه شود را در این کتاب سئو فروشگاهی مورد بررسی قرار داده‌ایم. با خیالی آسوده می‌توانید از راهنمای این کتاب سئو استفاده برده و تک‌تک بخش‌های سایت را آپتیمایز کنید.

رایگان دانلود کنید

مناسب برای سئوی انواع فروشگاه

درست است که وردپرس و ووکامرس بهترین سیستم برای ساختن فروشگاه اینترنتی هستند. ما هم بخش زیادی از آموزش‌های خودمان را پیرامون موضوع سئوی انواع فروشگاه وردپرسی و ساخته شده با ووکامرس نوشته‌ایم. اما هرچیزی که در فروشگاه اینترنتی شما وجود دارد یک راه برای بهینه‌سازی هم دارد. ما تمام بخش‌هایی که در فروشگاه‌تان باید به آن توجه شود را در این کتاب سئو مورد بررسی قرار داده‌ایم. با خیالی آسوده می‌توانید از راهنمای این کتاب استفاده برده و تک‌تک بخش‌های سایت را سئو کنید.

سرفصل‌های کتاب سئوی ما و شما

تحقیق کلمه کلیدی Keywordtool.io آنالیز فروشگاه رقیب Keyword Planner کلید واژه کانونی معماری سایت سئوی برگه محصول سئو تکنیکال بازاریابی محتوا لینک بیلدینگ چک‌لیست سئوی فروشگاهی تحقیق کلمه کلیدی

برای هر سایت و فروشگاهی نیازمند تحقیق کلمه کلیدی هستید. پس فرایندی حرفه‌ای برای تحقیق کلمه کلیدی در این کتاب آموزشی قرار گرفته که بشما کمک می‌کند یک تحقیق کلمه کلیدی جامع انجام دهید چون راه درست در گرفتن بازدید بیشتر، پیدا کردن کاربر درست، ترافیک کاربری و … همیشه با یک تحقیق کلمه کلیدی جامع شروع می‌شود.

Keywordtool.io

یک ابزار بینظیر و دوست‌داشتنی که رایگان است و فوق‌العاده عمل می‌کند. کافیست هر کلمه‌ای که برایتان قابل توسعه نیست و نمی‌دانید کلمات دنباله‌دار آن چه هستند را به آن بدهید تا بهترین کلمات ممکن را از گوگل برای‌تان استخراج کرده و تقدیم‌تان کند. بله درست متوجه شدید کار اصلی این ابزار ساختن کلمات کلیدی دنباله‌دار است که برای استراتژی درست تحقیق کلمه کلیدی بسیار عالی عمل می‌کند. ما حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده‌ایم و در کتاب هم مفصل به آن پرداخته‌ایم.

آنالیز فروشگاه رقیب

تا امروز نگران رقیب‌ها بودید اما از این بعد یاد می‌گیرید چطور از پیشرفت رقیب برای بهتر‌کردن کار خودتان استفاده کنید. این جاسوس بازی‌هایی که می‌شود روی رقیب انجام داد را برای‌تان کاملا توضیح داده‌ایم. وارد هر سایتی می‌شوید ایده‌هایی را الهام می‌گیرید و به سایت خود رفته آنها را پیاده می‌کنید. این فوق‌العاده نیست؟!!

Keyword Planner

درست است که این ابزار تغییرات زیادی از طرف گوگل متحمل شده اما هنوزم کاربردی است و نسخه سابق آن هم با کمی زرنگ بازی در دسترس است. می‌توانید بهترین استفاده را امروز با آموزش‌های کتاب از این ابزار ببرید. از جمله استخراج کلمات کلیدی رقیب (:. می‌توانید از امروز به بعد با خیال راحت هر کلمه‌ای را وارد برنامه تولید محتوا و استراتژی محتوایی سایت خود کنید تا آن را درست هدف بگیرید.

کلید واژه کانونی

قبل از اینکه به روش‌های استفاده از کلید واژه کانونی برسیم در کتاب بحث تحقیق کلمه کلیدی را تکمیل می‌کنیم. در سایت هم قبلا در دو جا یعنی اینجا (کلید واژه کانونی) و اینجا (تراکم کلید واژه کانونی) از کلید واژه کانونی صحبت کرده‌ایم. سری به آن بزنید و از کتاب هم برای بکار بردن صحیح کلید واژه محصولات درون برگه معرفی هر کدام و محتوای آن استفاده درست بکنید.

معماری سایت

از مهمترین چیزهایی که گوگل از آن استقبال زیادی می‌کند ولی خیلی‌ها به آن اهمیتی نمی‌دهند یا با آن آشنایی ندارند معماری سایت است. در مورد معماری سایت هم تا شده ساده صحبت کرده‌ایم. هر چند بهتر است بدون مشاور سئو دست به تغییر آن نزنید، مگر اینکه واقعا از پس این کار بر بیایید.

سئوی برگه محصول

قسمت دوست داشتنی ماجرا این‌جاست. جایی که همه برای نوشتن محتوای محصول و سئوی درون برگه آن مشکل دارند. اینجا هم از تکنیک‌های بهینه‌سازی محتوا صحبت شده هم از اصولی پرده‌برداری شده که حاصل چندین سال تجربه سئو کار است.

سئو تکنیکال

قسمت دشوار ماجرا هم شاید اینجا باشد. سراغ سئوی تکنیکال خواهیم رفت. مشکلات فنی سایت را بررسی می‌کنیم. از محتوای تکراری و همینطور کنونیکال‌کردن گرفته تا نوشتن محتوای مشابه یا متفاوت برای محصولات حرف می‌زنیم و نکاتی را هم ارائه می‌کنیم. حتما از این بخش چیزهای جدیدی یاد می‌گیرید.

بازاریابی محتوا

تولید محتوا چالش بزرگ فروشگاه‌ها محسوب می‌شود. آنها نمی‌دانند برای تولید محتوا از کجا کارشان را شروع کنند یا روی چه بخش‌هایی تمرکز کرده و برای چه‌چیزی هزینه کنند. اصلا نمی‌دانند درست هزینه می‌کنند یا نه. درست است که برای تولید محتوای خوب و با کیفیت نیازمند خدمات تولید محتوا هستید. اما در کتاب در مورد بازاریابی محتوا هم به اندازه کافی صحبت خواهیم کرد.

لینک بیلدینگ

لینک‌سازی برای هر نوع سایت و فروشگاهی بسیار پیچیده شده و با پیشرفت جستجوی گوگل از هر لحاظ، لینک‌سازی طبیعی و باکیفیت کاری دشوار است. اگر چه در کتاب تکنیک‌های پیشرفته‌ای آورده شده که اگر آنها را با کمک یک مشاور سئو استفاده کنید قطعا نتایج خوبی مشاهده خواهید کرد.

چک‌لیست سئوی فروشگاهی

تصمیم داشتیم یک چک‌لیست سئو خوب به کتاب اضافه کنیم. پس تعداد مواردی که خواستیم را جمع آوری کردیم و یک لیست 30 تایی ساختیم اما بعدا تصمیم گرفتیم نکات آن را بیشتر کرده و کتاب را به 50 مورد برسانیم که رسانیدیم. بعدا هم که کتاب بعد از تغییرات زیادی که توسط دوستان صورت گرفت به 51 نکته تبدیل شد. یک نکته خودمانی هم به آن اضافه کردیم تا یک چک‌لیست کامل و بی‌نقص بهتان تحویل دهیم که از آن لذت ببرید.

رایگان دانلود کنید

کتاب‌های رایگان در آکادمی میموس

دانلود رایگان کتاب آموزش سئو وردپرس

کتاب سئو وردپرس بزبان ساده

 • آموزش سئو وردپرس بدون نیاز به پیش زمینه
 • پیکربندی سئو وردپرس
 • بهینه سازی قالب و سئو پیشرفته
 • بهینه سازی سئو خارجی
 • آنالیز نتایج سایت

دانلود رایگان کتاب دانلود رایگان کتاب راهکارهای کاهش نرخ پرش Bounce Rate

راهکارهای کاهش بانس ریت

 • آموزش 0 تا 100 مفهوم نرخ پرش
 • راهکارهای بهینه سازی بانس ریت
 • تحلیل رفتار کاربران با گوگل آنالیتیکس
 • آموزش بهبود تجربه کاربری
 • همراه با اینفوگرافیک

دانلود رایگان کتاب Yoast-SEO-plugin-freemiums

افزونه یوست سئو + کتاب راهنما

 • دسترسی به افزونه پریمیوم یوست سئو
 • دریافت رایگان بروزرسانی های افزونه
 • دسترسی رایگان به +30 آموزش تخصصی
 • آموزش تمام بخش های  افزونه
 • همراه با کتاب پیکربندی افزونه

دانلود رایگان کتاب

دانش دیجیتال مارکتینگ خود را با وبلاگ میموس بالا ببرید

چک لیست سئو 2019 | کامل‌ترین راهنمای سئو در سال جدید

چک لیست سئو 2019 | کامل‌ترین راهنمای سئو در سال جدید

30 ژوئن 2019 سئو و بهینه سازی وب سایت ادامه مطلب ul > .bdt-post-block-item; delay: 350;”>

خدمات دیجیتال مارکتینگ میموس


اضافه کردن دیدگاه