ویدیوهای کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ و سئو در آکادمی میموس

هدف این بخش شاید برایتان جالب باشد؛ میخواهیم شما را به سفری دور دنیا برده و با استفاده از تجربیاتی که دیگران با شما درمیان می گذارند به خود شما برسیم:)

همه چیز از شما شروع می شود؛ برای درک این واقعیت ما مجموعه ویدئوهایی آماده کرده ایم که به این رازها پی ببرید و با انتخاب الگوهایی مناسب فعالیت های خود را شروع کرده، سپس با استفاده از ابزارهای موجود این فعالیت ها را در راستای توانمندی هرچه بیشتر خود و کسب‌وکارتان شکوفا کنید.

کارآفرینی

کارآفرینی

کارآفرینی (Entrepreneurs) فرآیند طراحی، راه اندازی و اجرای یک کسب و کار نوپا است که بواسطه کارآفرینان شکل می گیرد.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) که با نام بازاریابی اینترنتی هم در کشور ما شناخته‌شده، به فعالیت‌های مربوط به بازاریابی در فضای آنلاین اطلاق می‌شود.

سئو

سئو

سئو (SEO) یکی از کانال های دیجیتال مارکتینگ است که با استفاده از آن می توانید کاربران هدفمند را به صورت ارگانیک به سایت خود جذب کنید.

ویدیوهای دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ، هر نوع بازاریابی است که با کمک رسانه‌ها و ابزارهای دیجیتال انجام می‌شود. ایمیل، پیامک، سایت، شبکه‌های اجتماعی و … نمونه‌هایی از ابزارهای دیجیتال هستند. البته امروزه وقتی درباره دیجیتال مارکتینگ صحبت می‌شود منظور بیشتر بازاریابی اینترنتی است، یعنی استفاده از وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌هایی مانند ایمیل برای معرفی و فروش محصولات و خدمات. در بسیاری از متون وقتی از دیجیتال مارکتینگ صحبت می‌شود منظور همان بازاریابی اینترنتی و آنلاین است و با استفاده از این نوع بازاریابی می توانید باعث رشد و ترقی کسب‌وکار آنلاین خود شوید. 

در ادامه با معرفی بهترین ویدیوهای حوزه دیجیتال مارکتینگ همراهمان باشید…

 

ویدیوهای کسب‌وکار و کارآفرینی

اگر می‌خواهید کارآفرینی کنید و کسب و کار یا استارتاپ خود را راه اندازی کنید، اما نمی‌دانید از کجا، نگران نباشید ما به شما در اینجا خواهیم گفت. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر و اینکه جوانان بعد از تحصیلات در دانشگاه و گذراندن کلاس هایی تخصصی، تازه متوجه شرایط بد بازارکار می شوند و از خود می پرسند “یعنی این همه سال تحصیل و هزینه، کشک بود؟” بحث راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بسیار بسیار داغ تر از گذشته شده است و جالب تر آنکه می توانید با کارآفرینی می توانید برند خود را مطرح کرده و باعث اشتغال زایی شوید.

در ادامه با معرفی بهترین ویدیوهای حوزه کارآفرینی و کسب‌وکار اینترنتی همراهمان باشید…

 

ویدیوهای سئو

سئو و بهینه سازی وب‌سایت مجموعه ای از استراتژی ها و تکنیک‌هاست؛ که به دانش و پیش زمینه نیاز دارد تا با جستجو در کاربران در گوگل بتوان؛ رتبه بالا، افزایش ترافیک و…را به وب‌سایت خود اختصاص داد. سئو در زمینه های متعددی اثربخشی خود را با سرعت کلانی به ثبت می‌رساند. سئو در وب‌سایت از پربارترین نیازهایی است که امروزه به آن احتیاج داریم و با آن می توانید با ایجاد محتوای سبز و ارزشمند کسب‌وکار خود را گسترش داده و مشتریان بالقوه ای برای خود خلق کنید.

 در ادامه با معرفی بهترین ویدیوهای حوزه سئو همراهمان باشید..

 

پلتفرم سئو مانگو

mango-platform-training-calendar

ثبت نام در مانگو

دلایل انتخاب پلتفرم سئو مانگو

دوره جامع آموزش سئو وردپرس


میخوام ببینم

خدمات تیم آکادمی میموس

سرویس‌هایی از تیم آکادمی میموس برای مشتریان سازمانی و شرکت‌های بزرگی که می‌خواهند تیم خودشان را آموزش دهند

پلتفرم مانگو

تیمی بزرگ دارید و می‌خواهید تمام جام‌ها را در کسب و کارتان فتح کنید؟ یا بیکارید و بدنبال کار؟ پلتفرم سئو مانگو این مسائل را حل کرده است.

دوره‌های آموزشی

اگر می‌خواهید دوره‌های وبمستری را ببینید یا سئوکار شوید، از کارگاه‌های میموس شروع کنید.

مشاوره توسعه کسب و کار

به شما کمک می کنیم ساختار سازمانی شرکت خودتان را در بهترین حالت بسازید، به بهترین شکل مدیریت کنید و در دستیابی به اهدافتان سرعت بگیرید

خدمات دیجیتال مارکتینگ میموس


اضافه کردن دیدگاه