شما همیشه برای اعتبار بخشیدن به سایت، برند و کسب و کارتان باید بک لینک بخرید

کامل ترین سرویس خرید بک لینک

ما در تمام مسیری که هستید برای شما پلن های مختلف داریم و مناسب با استراتژی طراحی شده، بک لینک های مناسب برایتان در نظر میگیریم

امنیت بالا و تاثیر سریع لینک های دائمی

بک لینک های قوی و با کیفیتی تهیه می کنیم که هم تاثیرگذاری سریعی داشته باشند و با کیفیت خود تاثیرشان همیشه افزایش پیدا کند.

استراتژی درست لینک سازی طبیعی

برای جریمه نشدن باید حرفه ای بود. ما برای کسب و کارتان تلاش می کنیم یک استراتژی درست بسازیم و تاثیر درستی از آن بگیریم.

صرفه جویی در هزینه های اضافی

نیازی به خرید از چندجا ندارید. ما با تمام آژانس های مطرح همکاری می کنیم و بهترین قیمت را برای این سرویس ها ارائه می دهیم

بهترین پلن را انتخاب کنید

قبل از خریدن حتما پرسش های متداول را بررسی کنید و تمام شک و شبهه ها را برای خودتان برطرف کنید. بک لینک ها هیچ وقت تمام شدنی نیستند و همیشه آنها را خواهید داشت.

آلفا

149.000

تومان

بتا

99.000

تومان

دلتا

119.000

تومان

اومگا

149.000

تومان

بتا

99.000

تومان

دلتا

119.000

تومان

ما فقط بک لینک نمی فروشیم، آن را با استراتژی ادغام میکنیم

ما برای شما استراتژی لینک سازی تدوین میکنیم و بر اساس بودجه ای که دارید برایتان پلن های اختصاصی طراحی میکنیم تا بتوانید از صرف هزینه های اندک بهترین نتایج را روی سایت خودتان مشاهده کنید.

بر اساس زمینه فعالیت سایت شما بهترین پلن هی ممکن را بررسی کرده و با تیکب درست آنها یک پلن اختصاصی و مناسب بودجه شما درست میکنیم

ما در کارمان سعی میکنیم پنالتی را تا حد امکان از شما دور کنیم به همین خاطر برای هر کمپین لینک سازی یک برنامه جدید طراحی میکنیم تا گوگل به شما شک نکند

قطعا در برنامه استراتژی حساب ویژه ای روی خرید رپورتاژ باز میکنیم تا در ترکیب با بک لینک های خریداری شده، نتایج طبیعی تر از همیشه باشند

اگر بهتر بودن رقیب ها تا امروز شما را آزار میداده، وقتش رسیده با استفاده از استراتژی دقیق و هدفمند بک لینک درست بخرید و رقیب را کنار بزنید

پرسش های پرتکرار

بک لینک ها یکبار برای همیشه پس از خرید برای شما ثبت می شوند و شما توانایی حذف آنها را از طریق سرچ کنسول خواهید داشت. ما هم مطمئن می شویم شما روی بهترین کلمات تمرکز کرده باشید البته اگز مشاوره ما استفاده کنید.

گوگل طی 2 تا 5 هفته را برای بررسی لینک ها و ارزش گذاری آنها زمان صرف می کند. اما بک لینک ها همیشه تاثیری روبرو رشد دارند.

تا جایی که شما اجازه دهید ما به شما راهکار پشنهاد میکنیم و برایتان برنامه ریزی میکنیم طوری که بک لینک ها تاثیر مخرب نداشته و همیشه رتبه سایت‌تان را بهتر کنند.

بک لینک ها از سایت های خارجی تهیه می شوند و اگر پکیج مناسبی نخرید احتمال اینکه جریمه شوید هم وجود دارد. پس ما تضمین نمی کنیم که هیچ خطری متوجه شما نباشد. به همین خاطر برایتان رپورتاژ را در برنامه لینک سازی در نظر میگیریم تا بی سر و صدا رتبه سایت را بهتر از قبل کنید.

بک لینک های ما از سایت های فوق العادده قوی High Domain Authority هستند و روی رنک و رتبه سایت بشدت تاثیر می گذارند. البته که کیفیت همیشه حرف اول را در بک لینک می زند به همین خاطر ما سعی می کنیم با تهیه هوشمندانه چند پلن کنار هم، کیفیت بیشتری برای بک لینک های تهیه شده کسب کنیم.

باید از ما بک لینک بخرید چون تمام روش کارمان با دیگران متفاوت است.

ما برای شما یک استراتژی درست 6 ماهه یا 12 ماهه طراحی میکنیم و با همکاری نزدیک با خودتان تصمیم می گیریم برنامه را روی رتبه گرفتن برای چه کلماتی در گوگل تنظیم کنیم، سپس شما منتظر نتایج خواهید ماند.

نظر مشتریان‌مان در مورد خرید بک لینک طبیعی از ما

نظر مشتری قرار گیرد
سارا هدایتی
نظر مشتری قرار گیرد
سارا هدایتی
5/5 (5 دیدگاه)