2021-08-22

همه چیز از آن جایی شروع می شود که شما تصمیم می‌گیرید از طریق وب‌سایت خود درآمدزایی کنید. آن وقت است که می‌بینید اطرافیانتان از چیزی به نام «سئو» صحبت می‌کنند. بنابراین به دنبالش می‌روید و در گوگل نام آن را سرچ می‌کنید و با مفاهیم جدیدتر آشنا می‌شوید، سئو کلاه سیاه و سفید، خدمات سئو، شرکت سئو، سئو سایت تضمینی وب سایت و … .

با خودتان فکر می‌کنید: بد نیست منم سئو رو امتحان کنم ببینم می‌تونم از گوگل رتبه بگیرم. سرانجام برای بار یازدهم که سعی دارید به کلمات مهم محتوای خود لینک بدهید، ناامید می‌شوید. چون هنوز به صفحه اول گوگل نرسیدید. چرا چنین اتفاقی برای بسیاری از صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی می‌افتد؟

بهینه کردن وب‌سایت با روش‌های اصولی و مطابق بر قوانین گوگل به تجربه و مهارت کافی احتیاج دارد. صرفا با دانش اولیه درباره مفاهیم سئو و انواع آن نمی‌توانید سئو وب‌سایت خود را بهبود دهید. به همین خاطر است که بسیاری از کسانی که وب‌سایت‌های فروش انواع محصولات و خدمات در سراسر جهان دارند به شرکت های سئو روی می‌آورند.

از طرفی پیدا کردن یک شرکت سئو خوب در تهران احتیاج به صرف کردن زمان زیادی دارد. در این مقاله ما کار شما را راحت کردیم! به خواندن ادامه دهید و ده شرکت برتر سئو در تهران را بشناسید.

شرک سئو چیست؟

شرکت هایی که در ازای دریافت هزینه‌های مشخص، خدمات سئو سایت ارائه می دهند شرکت های سئو هستند. این شرکت‌ها متخصصان و سئوکاران حرفه ای را استخدام می‌کنند تا انواعی از خدمات سئو وب سایت را برای متقاضیان انجام می‌دهند.

این شرکت ها مهارت و تجربه خود را به کار می‌گیرند تا وب‌سایت‌ها را بهینه سازی کرده و رتبه خوبی از گوگل کسب کنند. نوع خدمات و هزینه آن ها در هر شرکتی متفاوت است.

تعداد شرکت های سئو در تهران بسیار زیاد است و احتمالا شما نیز تا الان برای پیدا کردن بهترین شرکت و سپردن وب‌سایتتان حسابی گیج شده‌اید!

اما حالا خوب مقاله‌ای را برای خواندن انتخاب کرده‌اید! در ادامه قصد داریم تا با معرفی خدمات سئو و ویژگی‌های یک شرکت سئو خوب و مورد اعتماد، شما را راهنمایی کنیم.

شرکت سئو چه کارهایی برای شما انجام می‌دهد؟

نوع خدمات یک شرکت سئو ممکن است با شرکت دیگری متفاوت باشد. همچنین ممکن است دسته بندی‌های و مراحل انجام خدمات متفاوتی را نیز انتخاب کرده باشد.

به عنوان مثال، میموس برای بهینه سازی وب سایت مشتریان خود اول بررسی و آنالیزهای لازم را انجام می‌دهد و بعد از آن به سراغ تدوین استراتژی های وب‌سایت می‌رود. در مرحله سوم مشکلات فنی وب‌سایت را رفع می‌کند. حالا وقت رسیدگی به سئو داخلی و خارجی است! در انتها هم شما را با آدرس وب‌سایتتان در صفحه اول تنها می‌گذارد!

وظایف شرکت سئو

اما ممکن است شرکت های دیگر سئو تمامی فعالیت‌های سئو داخلی و خارجی را در قالب دسته بندی‌های دیگر به مشتریان عرضه کنند.

اقداماتی که شرکت های سئو برای وب‌سایت ها انجام می‌دهند، تمامی فاکتورهایی که گوگل به آن ها توجه می‌کند را در برمی‌گیرد. بعضی از خدمات شرکت‌های سیو را می‌توانید در لیست زیر ببینید:

 • طراحی وب سایت
 • بررسی و آنالیز رقبا
 • تدوین استراتژی لینک سازی
 • مشاوره سئو
 • رفع مشکلات فنی
 • بررسی داده‌های سرچ کنسول

یک شرکت سئو خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

قبل از این که ده شرکت برتر سئو را معرفی کنیم، شما را با ویژگی‌های یک شرکت سئو حرفه‌ای و استاندارد آشنا می‌کنیم تا خودتان بتوانید شرکت‌های دیگر بررسی و ارزیابی کنید و تصمیم بهتری بگیرید.

یک شرکت سئو حرفه‌ای در انتخاب سئوکاران خود وسواس به خرج می‌دهد.

در نهایت کسانی که بر روی وب‌سایت شما کار انجام می‌دهند، سئوکاران شرکت هستند. بنابراین برای این که یک شرکت خدمات درجه یکی را به مشتریان خود ارائه دهد، باید دقت و وسواس کافی را در انتخاب کادر خود داشته باشد.

سئو کلاه سفید

یک شرکت سئو حرفه‌ای دست به سئو کلاه سیاه نمی‌زند.

اصلا یکی از دلایلی که شما به شرکت های سئو مراجعه می‌کنید این است که بهینه سازی وب‌سایتتان با روش درست و رعایت قوانین گوگل صورت گیرد. ولا همه که دور زدن قوانین را بلدند! سئوکاران حرفه‌ای در ازای هزینه‌ای از شما دریافت می‌کنند، وظیفه دارند تا سئو کلاه سفید را در وب‌سایت اجرا کنند. این کار بدون ریسک است و نتیجه پایدارتری هم دارد.

یک شرکت سئو حرفه‌ای هزینه‌های اصولی و معقولی را از شما دریافت می‌کند

یادتان باشد! در بسیاری از موارد، قیمت بالا نشانه‌ی کیفیت بالای خدمات نیست. درست است که تعرفه‌ها و هزینه‌های انجام خدمات سئو در هر شرکت سئو متفاوت است؛ اما یک همیشه یک رنج و بازه تقریبا ثابتی برای این خدمات وجود دارد. بنابراین یک شرکت سئو حرفه‌ای همیشه هزینه‌های معقولی در ازای هر خدماتی که انجام می‌دهد، دریافت می‌کند.

بهترین شرکت های سئو در تهران کدامند؟

حالا که با خدمات سئو و ویژگی‌های شرکت های سئو حرفه‌ای و معتبر آشنا شدید، وقت آن است که برترین شرکت های سئو در تهران را بشناسید و آن ها با هم دیگر مقایسه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. فراموش نکنید که هیچ اولویتی در ترتیب نام بردن این شرکت‌ها وجود ندارد.

شرکت سئو کار

سئوکار

مجموعه سئوکار پس از به انجام رساندن پروژه‌هایی با همکاری اساتید دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، فعالیت خود را در بهینه سازی وب‌سایت‌ها شروع کرد.

شرکت سئوکار خدمات زیر ار به مشتریان خود ارائه می‌دهد:

 • افزایش رتبه وب سایت
 • طراحی وب سایت با اصول سئو
 • مشاوره رایگان
 • انتخاب کلمات کلیدی
 • تخمین زمان حدودی رسیدن به هدف
زهرا طالبیان

زهرا طالبیان

من زهرا طالبیان طاهری هستم چندسالی میشه در زمینه ای محتوا نویسی و سئو کردن سایت فعالیت دارم. می تونم از تجربیاتم برای کمک به بهتر دیده شدن سایت و برند تجاری شما استفاده کنم.