بازاریابی محتوا = ترافیک هدفمند > فروش بیشتر

با بازاریابی محتوا کاری کنید هر بازدیدکننده سایت شما تبدیل به یک خریدار وفادار بشه…

با یک شناخت درست از مخاطب، داشتن استراتژی قدرتمند و رعایت کردن اصول و استاندارد های سئو محتوا به سادگی صفحات اول گوگل رو برای برند خود تسخیر کنید و با یک بازاریابی اصولی محتوا محمور کاری کنید بازدیدکننده های سایت شما تبدیل به علاقمند برند و خدمات شما شده و فقط از شما خرید کنند…

استراتژی تولید محتوا

از تک تک مقاله های سایت تان بذری بکارید که تا مدت ها برای شما ثمره بدهد

هم ترافیک بیشتر کسب کنید هم مشتری بیشتری بسازید؛ با محتوای درست

کاری کنید مخاطبین در هر کجای وب در مورد نوشته‌های وبلاگ‌تان صحبت کنند

محتوایی از ما تحویل بگیرید؛ که کاربران رقیب را از همان صفحه اول گوگل می رباید

راهکارهای میموس برای تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا

برای 6 ماه تولید محتوای سایت شما برنامه ای استراتژیک جهت کسب رتبه و افزایش بازدید طراحی می کنیم تا بتوانید ترافیک سایت خود را چندین برابر کنید. این استراتژی فقط برای کسب رتبه نیست بر اساس نیازتان میتواند برای مخاطب سازی هم باشد.

آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا

میموس آماده است تا کارمندان شرکت شما را برای نوشتن محتوای درست و اصولی آموزش دهد، طوری که بیاموزند برنامه ریزی محتوایی داشته، کلمات کلیدی را هدف بگیرند، تقویم محتوایی پویا و فعال بسازند و کمپین کسب ترافیک جهشی طراحی کنند.

سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا

برای شرکت‌هایی که نیاز به محتوای خوب و هدفمند دارند، تیم ما دست‌به‌قلم می‌شود و طبق یک برنامه اصولی بصورت ماهانه برای شما محتوای خوب و مفید تولید می‌کند که با مخاطب تعامل برقرار کرده و باعث درگیر شدن کاربر با سایت می‌شود.

پلن های تولید محتوای سایت میموس

[elfsight_pricing_table id="2"]

پلن های تولید محتوای لینکدین میموس

[elfsight_pricing_table id="3"]

تولید محتوا چه اهمیتی دارد؟

هویت برند خود را بسازید

یک شرکت با تولید محتوا میتواند برای خود نامی دست و پا کرده و خدمات خود را پوشش دهد، چه از لحاظ بازاریابی و چه از لحاظ مخاطب سازی

رشد خود را تضمین کنید

تولید محتوا مثل میوه درخت می ماند، هر چه درخت میوه بیشتری بدهد مخاطب زیادی برای استفاده از آنها خواهد داشت که باعث رشد درخت می شود.

داستان خود را بیان کنید

با تولید محتوا شرکت ها میتوانند آنچه که در چنته دارند را معرفی کرده و ماموریت خود در فضای اینترنت و وب را برای کاربران بازگو کنند.

فرهنگ خود را ترویج دهید

قدرتمند ترین سلاح یک شرکت در اینترنت میتواند تولید محتوا باشد، چرا که گسترش آوازه یک شرکت از طریق محتوا موثرترین روش بازاریابی است.

مخاطب را آسوده خاطر کنید

با خواندن مقاله سایت شما مشتری میداند در کجا قدم گذاشته و چه چیزی در اختیار دارد، آسودگی خاطر مشتریان شما فقط زمانی حس می شود که آنها پا به سایتی غنی بگذارند.

قدرتمند حاضر شوید

بازاریابی محتوا محور کمک می کند مشتریانی سراغ شما بیایند که قصد خرید از شما داشته یا اینکه میخواهند مشتری شما شوند، به هر حال شما حوزه مشتریان خود را هدف گرفته اید.

پرسش های پرتکرار

چرا باید تولید محتوا را برون سپاری کرد؟

برای شرکت و سایتی که دارید، مهم ترین کار تولید محتوا نیست که بخواهید روی آن تمرکز کنید، پس برای صرفه جویی در زمان که مهمتر از هزینه هاست، بهترین کار برون سپاری کردن پروسه تولید محتوا و واگذاری آن به یک تیم خبره است تا بتوانید بهترین نتایج را کسب کنید

چرا باید تیم محتوا نویس وبلاگ را آموزش دهید؟

برای بدست آوردن کاربر، هدر ندادن پول، افزایش نرخ بازگشت سرمایه و جواب دادن هزینه ای که روی تولید محتوا صرف میکنید، بهترین کار اینست که تیم تان را آموزش دهید بهترین کار را با نهایت کیفیت انجام دهند.

استراتژی محتوا محور چیست؟

استراتژی یک نوع برنامه ریزی برای پیشبرد کار و در نهایت دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده است. استراتژی یک نقشه راه است که روش، چگونگی و زمان انجام کارها را مشخص می کند.

استراتژی محتوایی چه کمکی به ما می کند؟

استراتژی محتوایی کمک می‌کند زودتر از آنچه که نیاز است به اهداف برسیم. این نوع برنامه‌ریزی کمک می‌کند مخاطب را دقیق‌تر هدف گرفته و ترافیک درست‌تر و کاربردی‌تری به سایت بیاوریم

ساختار پردازی در محتوا چیست؟

ساختار پردازی یا حفظ اصول مقدس بر اساس هویت برند و مشخصات سازمانی، یعنی بر اساس نیاز و همینطور درک درستی از رفتار مخاطب دست به ساختار پردازی در تولید محتوا بزنیم.

ساختار پردازی چه کمکی به ما می کند؟

ساختار پردازی یا حفظ اصول مقدس بر اساس هویت برند و مشخصات سازمانی، یعنی بر اساس نیاز و همینطور درک درستی از رفتار مخاطب دست به ساختار پردازی در تولید محتوا بزنیم.

درخواست تولید محتوای سایت

اگر شرایطی دارید که با پلن‌های خدمات ما سازگار نیست و دوست دارید طرح پیشنهادی خودتان را برای ما ارسال کنید یا در مورد شرایط خودتان توضیحاتی بما ارائه کنید، می‌توانید از این فرم برای شرح درخواست خود استفاده کنید

4.4/5 (23 دیدگاه)