2022-02-16

چطور بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟ پروژه های سئو معمولا توسط یه تیم انجام میشه، که هر کدومشون هم یه کار خاصی می کنن تا با هدف بهینه سازی سایت، رتبش در گوگل عالی بشه. برای اینکه بتونید بهترین شرکت سئو یا بهترین سئوکار رو انتخاب کنید، ما در ادامه بهتون میگیم که چیکار کنید.

6 معیار مهم برای انتخاب بهترین شرکت سئو

 معمولا شما برای انتخاب هر چیزی سعی می کنید که بهترینشو انتخاب کنید؛ حالا برای این انتخاب نیز یسری معیارها و فاکتورها رو در نظر میگیرید. برای انتخاب یه سئوکار حرفه ای و یا هر چیزی که مربوط به سایت میشه، باید یسری معیارها رو در نظر بگیرید؛ و همه شرکت های سئو رو به دو دسته خوب ها و بدها تقسیم کنید. و آخرش به کمک میانگین امتیاز دهی، بهترین شرکت سئو رو انتخاب کنید. من در ادامه این مقاله از سایت میموس میخام همه ویژ گی های یک شرکت سئو خوب رو به شما بگم؛ پس همراه من بیاید.

(مطالعه شود: سئو چیست؟)

دید همه جانبه به کسب و کار شما دارد.

شرکت و یا کسی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت حرفی برای گفتن دارد، باید انعطاف پذیری بالایی هم داشته باشد؛ کسی که با تمامی روش های کسب درآمد در حوزه شما آشنا باشه. کسب و کار آنلاین شما ممکنه در زمینه فروشگاهی، خدماتی و یا محتوایی باشه و این وظیفه سئوکاره که تشخیص بده با توجه به حوزه و سایت شما چه جوری میتونه بهتر بهینه کنه.

اصولا اکثر پروژه های سئو کار زمانبر، هدفدار و همیشگیه و بهتره که از یک مشاور برای راه اندازی سایتتون استفاده کنید. اما یک سئوکار حرفه ای هم میتونه به شما بگه که کاربرا و مشتریای مختص شما کیا هستن؟ اصلا رقیب شما کیه؟ فروشتون بیشتر روی چه محصولی هست و یکسری سوالهایی که به پیشرفت سایتتون کمک می کنه.

حتما بخوانید :  قیمت سئو سایت چقدر است؟

به رتبه بندی گوگل متکی نشید!

اگه شما هم برای انتخاب بهترین شرکت SEO کلمه هایی مثل : سئو، سئو سایت، کارشناس سئو و اینجور کلمه ها رو داخل گوگل سرچ کردید و مطمئن هستید که سایت هایی که با این کلمات اومدن بالا، خدای سئو کردن هستند! باید بگم که این تصور شما ممکنه چندان که فکر میکنید درست نباشه، لزوما شرکت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارن، بهترین شرکت های سئو نیستند.

راه صد ساله را یک شبه نمی توان طی کرد!

انتخاب بهترین شرکت سئو

سئو یک فرآیند بزرگ و زمان داری هست؛ اینجوری که همیشه باید برای اون پیگیری کرد. بهینه سازی یک وب سایت کاری نیست که بشه یه شبه و یا یکی دو ساله بهش رسید. اگه هم فکر می کنید که بعد از تموم شدن پروژه کار سئو هم تموم شده، سخت در اشتباهید! دلسوزانه بخام بهتون بگم شما با وقفه توی سئو سایت همه زحمات قبلی رو هم از بین می برید.

باید بگم شرکت هایی که ادعای سئوکاری دارن و به شما میگن که خیلی زود سایتتون رو میاریم بالا، چندان هم که فکر میکنید قابل اعتماد نیستن. شاید همان روزهای اول و یا ماه های اول ترافیک و فروش سایت شما رو بالا ببرن اما بعد از یه مدت ممکنه همه چیز برعکس بشه.

با رقبای شما، آشناییت فامیلی دارن!

اینکه یه سئوکار بتونه بفهمه که رقبای شما از چه استراتژی سئو برای افزایش فروش استفاده کردن، میتونه بهترین راهکار برای سایت شما باشه. اما این تنها چیزی نیست که باید یه متخصص سئو و یا بهترین شرکت seo بلد باشه، یه سئوکار زمانی که سایت شما رو آنالیز می کنه بهتر میتونه مو رو از ماست بکشه بیرون و به نتیجه های فوق العاده ای برسه.

حتما بخوانید :  سئو چیست؟ و چه اهمیت و کاربردی دارد؟

تغییر قواعد سئو همزمان با آپدیت های گوگل!
یکی از مهم ترین کارهایی که یه متخصص سئو باید انجام بده اینه که همزمان که در حال کار کردن روی پروژه های سئو هست، اطلاعات خودش رو هم بروز کنه. باید از آخرین بروز رسانی ها و تغییرات گوگل باخبر باشه. ممکنه یسری ترفندهایی که سئوکار سال گذشته انجام میداده و جواب میگرفته، امسال دیگه جواب نده.

داشتن نمونه کارهای موفق

داشتن نمونه کار، بهترین مدرک و سند برای اثبات حقانیت یک شرکت سئو هست. برای اینکه بتونید با خیال کاملا راحت که نه تاحدی راحت پروژه سئو خودتون رو به یه آژانس سئو بدید، عاقلانس که نمونه کارای اونا رو بررسی کنید و پس از آنالیز مویرگی اونا ، برترین شرکت سئو رو برای بهینه سازی سایتتون انتخاب کنید.

منبع : outerboxdesign.com

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی هستم؛ کارشناس محتوا و دیجیتال مارکتر! حسِ خوب نوشتن و خلق محتوا باعث شده که من محتوانویسی رو به عنوان شغل و حرفه خودم انتخاب کنم. به یادگیری و به خصوص یاد دادن علاقه زیادی دارم و همیشه در تلاشم تا بتونم به بقیه کمک کنم! (سعی میکنم ملکه محتواهایی باشم که پادشاه میشن!)