2022-03-28

تاثیر محتوای تازه در سئو سایت، بسیار بالاست. در هنگام تولید محتوا جدید باید موارد مختلفی مانند رفع نیاز مشتری، سئو محتوا، کلمات کلیدی مرتبط و … را در نظر گرفت. در ادامه این بخش از سایت میموس، در رابطه با اهمیت تولید محتوا جدید برای سایت و نکات مهم تولید محتوا با شما صحبت می کنیم.

تاثیر محتوای تازه در سئو سایت

هنگامی که شما یک نوشته جدید و باکیفیت در سایت انتشار می دهید، در حقیقت به بهبود سئو سایت و بالا بردن رتبه سایت در موتور جستجوگر گوگل کمک می کنید. محتوای تازه و باکیفتی که بارگذاری می کنید، کاربران را درگیر می کند و به موجب این کاربران زمان بیشتری را در صفحه می مانند.

ماندگاری کاربران در صفحه به افزایش page authority کمک می کند و به همان نسبت تاثیر مثبتی بر کل سایت می گزارد.

مطالب جدیدی که کاربران زمان بیشتری برای آنها می گذارند، در جایگاه های برتر گوگل قرار می گیرد و در نتیجه شما به کمک انتشار این محتواهای تازه می توانید مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنید. بهتر است بدانید که واکنش گوگل در برابر محتواهایی که تازه تولید میشود، این است که آنها را در صدر نتایج گوگل قرار می دهد؛ در نتیجه محتواهایی که در صدر نتایج قرار می گیرد، به بازدید بیشتر سایت کمک می کند. در ادامه نکات مهمی را در رابطه با تولید محتوا جدید به شما می گوییم.

7 نکته مهم در رابطه با تولید محتوا جدید :

تولید محتوا با کیفیت :

هر چه در تولید محتوای جدید تلاش کنید، امکان ارسال فرکانس و ایندکس توسط گوگل برای سایت بیشتر میشود.

حتما بخوانید :  ابزار سئو داخلی، نقش افزونه در سئو داخلی.

گرفتن بک لینک از سایت های دیگر :

اگر مطالب شما به روز تر باشد و سعی کنید مقالات منحصر به فرد و تخصصی در زمینه خود منتشر کنید، می توانید شاهد این باشید که سایت های دیگر به عنوان یک مرجع معتبر به شما لینک می دهند.

لینک سازی داخلی :

شما می توانید در محتواهای جدیدی که منتشر می کنید، به مقالات قبلی در سایت خود لینک دهید؛ و آنها را هدایت کنید به قسمت های مختلف سایت تا بازدید بیشتری داشته باشید.

مشخص کردن هدف :

هر چه محتوای جدیدتری تولید کنید، رتبه سایت شما نیز بالا می رود. اما این نکته را مد نظر داشته باشید که نباید کیفیت را فدای کمیت کنید. در تولید محتوای تازه، هدف را تعیین کنید تا در طول نوشته آن از موضوع اصلی فاصله نگیرید.

کسب و کار خود را به کاربران تازه وارد معرفی کنید :

تولید محتوای باکیفیت و جدید باعث میشود که کاربران جدید، سایت شما را به عنوان یک معتبر شناسایی کنید. شما می توانید به همراه رفع نیاز کاربران، اطلاعاتی را درباره حوزه کاری خود منتشر کنید.

تولید محتوا بر اساس نیاز کاربران :

در هنگام تولید محتوا، نیاز کاربران خود را در رابطه با موضوعی که می خواهید بنویسید را پیدا کنید و به آن جواب کامل دهید.

تولید محتوا منحصر به فرد :

مهم ترین نکته در رابطه تولید محتوا این است که هیچوقت نباید از سایت های دیگر کپی کنید! محتوای کپی شده موجب سلب اعتماد کاربران میشود و همچنین موجب افت رتبه گوگل میشود.

در نظر گرفتن اهمیت کلمات کلیدی :

تعداد به کار بردن کلمات کلیدی مهم است، نه افراط و نه تفریط! از این نکته آگاه باشید که به کار بردن کلمات کلیدی بر سئو نوشته شما تاثیر زیادی دارد. برای پیدا کردن کلمات کلیدی مهم و متناسب با موضوع می توانید از یکسری ابزارهای مهم در این زمینه استفاده کنید.

حتما بخوانید :  کلمه کلیدی در هیدینگ محتوا و افزونه سئو Yoast SEO

نتیجه گیری :

اولویت مهم در تولید محتوا این است که نوشته ها نشات گرفته از اطلاعات شما باشد. شما باید همیشه مطالب جدید و به روزی را در اختیار کاربران خود قرار دهید. به مرور با تولید محتواهای جدید و به روز می توانید تاثیر محتوای تازه در سئو سایت را عینا مشاهده کنید. امیدواریم این مقاله از شرکت سئو میموس برایتان مفید بوده باشد.

منبع : seodigitalgroup.com

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی هستم؛ کارشناس محتوا و دیجیتال مارکتر! حسِ خوب نوشتن و خلق محتوا باعث شده که من محتوانویسی رو به عنوان شغل و حرفه خودم انتخاب کنم. به یادگیری و به خصوص یاد دادن علاقه زیادی دارم و همیشه در تلاشم تا بتونم به بقیه کمک کنم! (سعی میکنم ملکه محتواهایی باشم که پادشاه میشن!)