اشتراک ویژه در مانگو

به فکر تهیه و خرید اشتراک ویژه در مانگو هستید؟ می خواهید بدونید خرید اشتراک مانگو دارای چه مزایایی است؟ با ما در این بخش همراه باشید تا شما را با پرطرفدار ترین بخش مانگو (اشتراک ویژه) آشنا کنیم. بخشی که مورد علاقه شرکت ها، وبمسترها و علاقه مندان به سئو می باشد.

دسترسی کامل به دوره ها

شما به مدت یک‌سال به تمامی دوره های مانگو دسترسی خواهید داشت.

دسترسی به منتور ها

پس از تهیه اشتراک ویژه مستقیم به منتور های آموزشی متصل می شوید.

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه روز می توانید تیکت های خود را برای ما ارسال کنید.

دسترسی به تمامی محتوا

به تمامی بخش ها نظیر دوره ها، انجمن ها و.. دسترسی کامل خواهید داشت.

اشتراک ویژه مانگو دارای چه مزایایی است؟

یک‌سال دسترسی کامل

دسترسی به تمامی دوره ها

دسترسی به منتور های آموزشی

ثبت تیکت و رفع مشکلات

استفاده از انجمن های تخصصی

دسترسی به کتاب های آموزشی

دسترسی مستقیم به مدرس

آپدیت دوره ها

در یک سال اشتراک مانگو چه خبر است؟

با یک بار پرداخت می تونید به صورت کامل و در مدت زمانی یک ساله به تمامی امکانات پلتفرم مانگو دسترسی داشته باشید. اما تهیه اشتراک ویژه چه فوائدی برای کسب و کار ما داره؟

1- استفاده از دوره های آموزشی

پس از تهیه اشتراک ویژه به صورت کامل می تونید به تمامی دوره های آموزشی ما دسترسی یکساله داشته باشید، توجه داشته باشید که: (در حالت عادی برای تهیه دوره ها به صورت تک تک، مبلغی بالای 10 میلیون تومان رو باید پرداخت کنید اما در حالت اشتراک ویژه، مبلغ خیلی مناسب تری رو تنها یک بار پرداخت می کنید و این یعنی پس‌انداز بودجه مناسب تر شما 🙂 )

2- منتور ها راهنمای شما هستند!

منتور های آموزشی مجموعه مانگو در طی این یک سال همراه و پشتیبان شما هستند تا به سونالات شما پاسخ دهند. همچنین آن ها توانایی مشاوره و بهبود روند افزایشی کسب و کار شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب دارند. شما می تونید در خصوص دوره ها، برنامه های خودتون و.. با اون ها مشورت کنید.

3- تیکت ثبت کنید تا در کمتر از 24 ساعت پاسخ بدیم.

اگر سوالات کاملا تخصصی ای در خصوص دوره ها دارید می تونید با ثبت تیکت از مدرس مربوطه سوالات خودتون رو بپرسید و منتظر پاسخ او باشید.

4- دسترسی به کتاب های رایگان.

پس از ثبت سفارش می تونید به صورت رایگان کتاب های تخصصی در زمینه سئو، دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی فروش رو که دارای نکات ارزنده و منحصر به فردی هستن رو به صورت رایگان دانلود کنید.

5- استفاده از انجمن های تخصصی

با استفاده از انجمن های تخصصی می تونید سوالات خودتون رو در زمینه های مختلف از ما بپرسید و منتظر جواب باشید.

6- ساخت پروفایل کاربری 

شما به عنوان یک شخص و یا یک شرکت می تونید در مانگو پروفایل فعال خودتون رو داشته باشید تا در این صورت بتونید دوستان بیشتری رو پیدا کنید و با اون ها در تعامل باشید و یا خدمات خودتون رو به اون ها ارائه بدین.

 

پس از پایان مدت یک سال چه اتفاقی می افتد؟

در حالت عادی (غیر از تهیه پنل اشترک ویژه) دسترسی شما به محتویات وبسایت تنها یک سال است و پس از اون شما مجدد برای تهیه دوره ها باید مبالغی رو پرداخت کنید تا مجدد از پشتیبانی مجموعه استفاده کنید.

در شرایطی که شما اشتراک ویژه رو تهیه و خریداری کنید، می تونید در سال آینده با 50 درصد تخفیف از مجموعه مجدد اقدام به تمدید اشتراک خودتون در پلتفرم مانگو کنید، در این صورت می تونید از دوره ها استفاده کنید و آپدیت اون ها رو داشته باشید، تیکت ثبت کنید و یا به صورت فعال در گروه ها و انجمن های ما شرکت کنید.

همین حالا اشتراک ویژه مانگو رو خریداری کن!

شما با خرید اشتراک مانگو به صورت کامل به تمامی بخش ها و دوره ها دسترسی کامل خواهید داشت.

مبلغ: 7.800.000