2022-03-13

قیمت سئو سایت و تعرفه های بهینه سازی، به یک چالش مهم برای مدیران سایت ها و مشاغل تبدیل شده است. بسیاری از مدیران در ابتدای خرید سئو برای سایت خود این سوال در ذهن آنها ایجاد میشود که هزینه خدمات سئو و رسیدن به صفحه اول سئو، چقدر برای آنها هزینه دارد؛ این موضوع یکی از عوامل تاثیرگذار برای تصمیم انجام دادن یا ندادن سئو برای سایت است. با ما در ادامه این مطلب از شرکت سئو میموس همراه باشید تا بیشتر در رابطه با تعرفه سئو سایت صحبت کنیم.

قیمت سئو سایت چقدر است؟

پیش از آنکه به سراغ موضوع اصلی مطلب برویم، بهتر است بدانید که روز به روز نقش اهمیت سئو سایت پررنگ تر میشود. طبق تحقیقاتی که انجام شده است، درصد بیشتری از مردم پیش از خرید محصول و یا خدمات خود، کلمات مربوط به آن را در اینترنت جستجو می کنند؛ در چنین شرایطی که همه چیز به جستجوی کاربران بستگی دارد، اگر سایت شما در صفحه اول گوگل و در رتبه های برتر قرار نداشته باشد، مطمئنا به راحتی مشتریان زیادی را از دست می دهید و در حقیقت بسیاری از کاربران به رقیبان شما مراجعه می کنند که وب سایت خود را بهینه سازی کرده اند.

و اما در رابطه با نرخ خدمات سئو باید بگوییم که روش های زیادی برای مشخص کردن تعرفه سئو سایت وجود دارد، اما در این مقاله سعی داریم تا با در نظر گرفتن تمامی نکات پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم.

هزینه سئو سایت در سال 1401 چقدر است؟

اگر در رابطه با seo تحقیق کرده باشید و اطلاعات محدودی داشته باشید، حتما متوجه شده اید که روش های مختلفی برای بهینه کردن سایت وجود دارد. ( اگر هم می خواهید درمورد سئو بیشتر بدانید می توانید مقاله سئو چیست را بخوانید.)

حتما بخوانید :  آموزش رایگان سئو وردپرس از صفر تا صد

هر کدام از شرکت های سئو در ایران تعرفه های گوناگونی را ارائه می دهند و حتی برای روش های متنوعی را برای پرداخت ارائه می دهند؛ حتی بعضی از قیمت هایی که آنها بیان می کنند، برای بسیاری از مشتریان چندان خوشایند نیست.

می توان به این نتیجه رسید که هیچ تعرفه و قیمت مشخصی برای سئو سایت وجود ندارد و هزینه های میانگین آن به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای هر پروژه منحصر به فرد می باشد تا میانگین هزینه های یک وب سایت مشخص شود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سئو :

عوامل زیادی هستند که بر قیمت سئو تاثیر میگذارند. هر کدام از سایت ها در یک حوزه ای فعالیت دارند و میزان سختی کلماتی که برای آنها انتخاب میشود، متفاوت است. یکی از دیگر از عوامل تعداد کلماتی است که در یک بازه مشخص قرار است به صفحه اول گوگل برسند. یکی دیگر از فاکتورهای سئو که می تواند بر هزینه خدمات سئو تاثیر بگذارد، میزان فعالیتی است که قرار است بر روی سایت انجام شود. برخی از سایت ها از ابتدا طراحی و سئو میشوند، اما سایت هایی هستند که از قبل یکسری فعالیت هایی بر روی آنها انجام شده است و در مرحله اول سئو سایت باید یکسری بررسی های انجام شود و مشکلات فنی سایت برطرف شود.

سئو برای چه سایت های مناسب است؟

اگر قصد دارید سایت خود را سئو کنید، بهتر است در ابتدا با یک مشاوره سئو مشورت کنید؛ تا بهتر بتواند شما را در جریان عملکردها و استراتژی های سایت قرار دهد و هزینه سئو سایت را برای شما برآورد کند. سایت میموس بهترین مشاوره سئو سایت را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

حتما بخوانید :  200 فاکتور مهم رتبه بندی سایت در گوگل | سیگنال های سئو

نتیجه گیری :

به پایان این مقاله در رابطه با قیمت خدمات سئو سایت رسیدیم. همانطور که در قسمت های بالاتر گفته شد، فاکتورهای مختلفی برای محاسبه هزینه سئو سایت وردپرس در نظر گرفته میشود و از جمله مهم ترین آنها میزان رقابت در کلمات کلیدی هدف است. هر چه این رقابت سخت تر باشد، به فعالیت های بیشتری نیاز دارد و به همان نسبت نیز هزینه هم بالاتر می رود . اگر می خواهید بدانید قیمت سئو برای سایت شما چقدر است همین حالا با شماره 02188585048 تماس بگیرید.

منبع : accelerateagency.ai

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی هستم؛ کارشناس محتوا و دیجیتال مارکتر! حسِ خوب نوشتن و خلق محتوا باعث شده که من محتوانویسی رو به عنوان شغل و حرفه خودم انتخاب کنم. به یادگیری و به خصوص یاد دادن علاقه زیادی دارم و همیشه در تلاشم تا بتونم به بقیه کمک کنم! (سعی میکنم ملکه محتواهایی باشم که پادشاه میشن!)