استخدام شرکت سئو برای فروشگاه اینترنتی

با ۷ مرحله ساده در کمتر از ۶ ماه فروشگاه اینترنتی خود را به صفحه اول گوگل بیاورید

نه با سئو جادو میکنیم نه غول چراغ جادو داریم که رتبه یک را به شما بدهیم. اما برنامه ای ۷ مرحله ای را به شما ارائه می‌کنیم که ۱۰۰% تضمین می‌کنیم اگر به درستی روی فروشگاه شما اجرا شود در مدت کمتر از ۶ ماه سایت شما جایگاهی در بالاترین سطح استاندارد گوگل پیدا میکند و محصولات به صفحه اول راه پیدا می کنند. 
اگر این فاکتورها و استانداردها به درستی اجرا شوند نتیجه آن در کمترین حالت افزایش ۵۰ درصدی ترافیک فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود.

۷ گام ساده تا سئو فروشگاه اینترنتی

ما کمک‌تان می‌کنیم رازهای نهفته در روش جستجوی کاربران را کشف کرده و برای رفع نیاز آن‌ها، فروشگاه‌تان را بهینه سازی کنید.
در طی این فرآیند شانس بالایی برای ردگیری و پیداکردن کاربران جدید و مشتریان بالقوه خواهید داشت که با شناسایی و هدفگیری دقیق نیاز آنها می‌توانید ترافیک هدفمندی را کسب کنید. سپس با معرفی محصولات‌تان به آنها، به میزان فروش مد نظرتان برسید.
خیلی ساده دست روی کاربر می‌گذارید و او را تبدیل به مشتری می‌کنید.

رقیب‌هایتان هم نقاط قوت دارند که باید ازشون یاد بگیرید هم نقاط ضعف دارند که باید اونهارو خیلی‌خوب پوشش بدید. این وسط کارهایی هم هستن که فقط با آنالیز رقیب بدست میاد که باید اونهارو پیدا و خیلی بهتر انجام بدید.
تمام کارهایی که برای آنالیز رقیب لازم هست رو براتون فهرست می‌کنیم و در تمام مسیر آنالیز و استفاده از نتایج بررسی رقیب کنارتون هستیم تا بتونید هر رقیبی رو جا بذارید، بتونید از شگردهاشون استفاده کنید تا کارهاتون بهترین نتیجه رو داشته باشند.

ما آستین‌هامون رو بالا میزنیم و کل وب‌سایت شمارو براتون تجزیه و تحلیل می‌کنیم. کارمون رو با بررسی کامل سایت و همینطور نصب و کانفیگ افزونه‌های سئو شروع می‌کنیم، سپس مواردی که باید بهتر بشن رو براتون مشخص می‌کنیم. همینطور ما تمام مشکلاتی که ضروری هستند رو براتون برطرف می‌کنیم، و مواردی که  نیاز هستش رو در اختیار خودتون قرار می‌دیم.

محتوا مهم‌ترین کاری هست که پس از رفع مشکلات سایت برای گرفتن رتبه و افزایش ترافیک سایت باید انجام شود. ما تمام تکنیک‌هایی که برای کسب رتبه با محتوا لازم است رو در اختیارتون قرار می‌دیم و کاری می‌کنیم یاد بگیرید با طراحی استراتژی مختص کسب‌و‌کار خود محتوایی پربازده، درست و هدفمند تولید کنید.

بهتون کمک می‌کنیم بهترین فرصت‌های لینک بیلدینگ رو شناسایی و از اونها برای ساختن لینک استفاده کنید.
براتون برنامه صحیح و استراتژی درستی برای لینک سازی و خرید رپورتاژ و … در نظر میگریم و روی کیفیت لینک‌ها تمرکز می‌کنیم تا بهترین نتیجه ممکن رو از هزینه‌هاتون دریافت کنید.
همچنین همه اون چیزی که شما برای ساختن لینک چه لینک سازی داخلی باشد چه بک لینک سازی خارجی، لازم دارید رو بهتون آموزش می‌دیم و کنارتون هستیم تا باکیفیت‌ترین پروفایل لینک رو در مقایسه با رقباتون هم داشته باشید.

تمام معیارهای مهمی که برای بررسی و نظارت روی سئوی فروشگاه و آنالیز سایت لازم دارید رو بهتون آموزش میدیم تا بتونید تمام مشکلات سئوی فروشگاه رو برطرف کرده و همیشه سایت رو سئو شده مدیریت کنید، تا بتونید در رقابت با رقبا همیشه یک سر و گردن بالاتر باشید.

ما از اول این مسیر تا آخر کنار شما هستیم تا بتونید تمام کارهای سئوی سایت و فروشگاه‌تون رو مدیریت کنید، بتونید فروشگاه‌تون رو به چندبرابر درآمد برسونید، کاربران جدید پیدا کنید، برای بازدیدهای بیشتر برنامه ریزی کرده و ترافیک سایت رو منفجر کنید، ما کمک‌تان می‌کنیم سئو رو بصورت تخصصی در سازمان و کسب‌وکارتون یاد بگیرید و ارتقا بدید.

استراتژی برای افزایش رشد و ترافیک
به شما کمک می کنیم رشد کنیم

کمکتان میکنیم تا ۵۰۰% فروشتان را بیشتر کنید

فروشی که وب سایت های فروشگاهی صفحه اول گوگل دارند ۵۰ برابر بیشتر از وب سایت های فروشگاهی صفحه دوم به بعد گوگل است.
به همین دلیل اگر میخواهید میزان فروش و درآمد فروشگاه اینترنتی خودتان را تا ۵۰۰% افزایش دهید بهترین راه؛ آمدن به صفحه اول گوگل است. ما کمکتان میکنیم برای هر محصولی که دارید از شانس بالایی برای حضور در صفحه اول، افزایش بازدید، کلیک بیشتر و ترافیک مداوم برخوردار شوید و بتوانید کاربر را به سایت تان هدایت کنید تا هم رشد کنید، هم کسب درآمد کنید.

کاری میکنیم هر جستجو برایتان پول بسازد!

به شما کمک میکنیم شناخت درستی از مخاطب پیدا کنید و با هدفگیری صحیح و داشتن استراتژی متمرکز بر کلمات کلیدی تجاری، برنامه ای منظم و کاملا متمایز برای حضور در صفحه اول گوگل بسازید. همچنین با کسب ترافیک درست و دقیق، کاربرانی که شانس بالایی برای تبدیل شدن به مشتری دارند را به سایت‌تان بیاورید، و به جای رتبه گرفتن در چند کلمه در تمام کلمات کلیدی محصولات خود صفحه اول گوگل باشید.

کمک میکنیم از هر جستجو پول بسازید
ما چطور کار میکنیم

ما چطور به شما کمک می کنیم!

ما با داشتن ۸ سال تجربه در زمینه سئو و مشاوره کسب و کار اینترنتی به عنوان مشاور و پشتیبان سئو کنار شما هستیم و به شما کمک میکنیم به صورت کاملا حرفه ای سئو را روی وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود پیاده کنید و به طور اصولی و صحیح سئو را یاد بگیرید.
ما تا زمانی که بتوانید کلمات کلیدی و محصولات‌تان را به صفحه اول گوگل برسانید، کنارتان هستیم.

ما چه خدماتی ارائه میکنیم؟

نیازی به هزینه های جداگانه ندارید! تمام ابزار های سئویی که در طول یک سال نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهیم. از جمله پک کامل ابزار های Yoast (به ارزش ۲۹۹ دلار) که به صورت حرفه ای روی فروشگاه اینترنتی شما کانفیگ میکنیم.​

ما طرح و استراتژی مناسب با زمینه کاری شما را برایتان آماده میکنیم تا بهترین ساختار ممکن را روی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید.

نیازی به هزینه های میلیونی برای طراحی استراتژی تولید محتوا و بازاریابی فروشگاه تان ندارید. ما تمام استراتژی های مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار داده و به شما کمک میکنیم برای کسب و کارتان شخصا یک استراتژیست حرفه ای باشید​

ما در مرحله لینک بیلدینگ ابتدا سایت رو بررسی می کنیم سپس مناسب ترین برنامه خرید رپورتاژ، خرید بک لینک و لینک سازی دستی رو برای شما آماده میکنیم و به شما روش استفاده و ساخت اون رو هم یاد میدهیم.

ما چه خدماتی ارائه می کنیم

فهرست خدمات سئو تکنیکال ما برای سئوی فروشگاه اینترنتی شما

لینک سازی درون سایت

نشانه گذاری اسکیما

بررسی وضعیت طراحی

موبایل فرندلی

رفع خطاها و مشکلات فنی

معماری سایت

ناوبری و سلسله مراتب

نقشه سایت و کدنویسی

دسترسی خزنده ها

بهینه سازی سرعت خزش

بررسی و تدوین ساختار دسته بندی

بهینه سازی سرعت

بررسی وضعیت سایت در گوگل

کانفیگ ابزارهای گوگل

کانفیگ افزونه Yoast

نمونه ای از تجربه ما در زمینه سئو فروشگاهی در لینک ۱ گوگل

نمونه ای از تجربه ما در زمینه سئو فروشگاهی در صفحه ۱ گوگل

پکیج و تعرفه‌های سئو فروشگاهی

با توجه به نیاز فروشگاه خود، بسته سئو مناسب را انتخاب کنید

 

در صورتی که کسب و کار بزرگی دارید و به دنبال خدمات اختصاصی سئو فروشگاهی با خدمات ویژه هستید، همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید: ۴۴۲۹۱۱۸۵-۰۲۱

۵۰۰هزار تومان عیدی از ما تخفیف واقعی بگیرید...

همین امروز سفارش خود را تکمیل کنید و از ما تخفیف ویژه دریافت کنید...

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۱

تضمین بازگشت هزینه

نتایجی که مشتریان ما کسب می کنند جای هیچ تردیدی را باقی نمی گذارد. ما آماده بازگشت وجه شما هستیم اگر نتیجه نگیرید.

قیمت ۱۰۰% رقابتی و ویژه

تمام توانمان را گذاشته ایم تا محصولی آماده شود که با اینکه ارزش زیادی برای کاربر دارد اما قابل خرید هم باشد

تضمین صفحه اول گوگل

ظرف مدت شش ماه اگر سایت شما هیچ نتیجه ای در صفحه اول گوگل کسب نکند میتوانید تمام پولی که هزینه کرده اید را پس بگیرید

پرسش های متداول!

 • برای تمام افرادی که فروشگاه اینترنتی دارند
 • صاحبان کسب و کاری که به فکر ورود قدرتمند به دنیای مجازی هستند.
  • برای کسانی که میخواهند فروش اینترنتی خود را افزایش دهند
  • برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی برای کسب درآمد هستند
  • برای کسانی که میخواهند سئوی فروشگاه خود را شخصا انجام دهند
  • برای کسانی که میخواهند کار سئوی فروشگاه اینترنتی را در سازمان خودشان انجام دهند
  • برای کسانی که احتمالا پروژه های سئو گرفته یا میخواهند در دست بگیرند
  • برای کسانی که میخواهند در عرض ۶ ماه وب سایت بسازند و به درآمد برسانند

برای استفاده از سرویس ما، شما باید کمی کار با وردپرس را بلد باشید. تمام آموزش های ما در مدیریت سئوی درون سایت بر پایه وردپرس است و ابزارهایی که رایگان در اختیار مشتریان قرار میدهیم همه روی وردپرس نصب می شوند.
بنابراین پیش نیاز این دوره داشتن یک سایت یا فروشگاه وردپرسی یا راه اندازی یک سایت جدید بر اساس وردپرس است. مگر اینکه بخواهید از سیستم مدیریت محتوای دیگری استفاده کنید که در این صورت باید خودتان ابزارهای جایگزین را پیدا کنید.

بله، این خدمات و مشاوره های ما بصورت دورکاری روی فروشگاه شما انجام می شوند و ما تمام کارهایی که لازم است روی فروشگاه اینترنتی شما اجرا شود را در اختیارتان می گذاریم. همچنین تمام آموزش هایی که برای انجام کارهای سئو روی وب سایت و فروشگاهتان نیاز است را به شما آموزش میدهیم تا بتوانید نتیجه خوبی کسب کنید. در واقع شما عملا سئوی فروشگاه خودتان را در دست میگیرید و نیازی به حضور در اینجا ندارید چون همه چیز روی سایت شما انجام می شود.

بله، ما ابزارها، آموزش ها و تمام کارهایی که در طول ۶ ماه برای رسیدن به صفحه اول گوگل لازم است را در اختیارتون قرار میدیم تا شما هم به سادگی در ۷ قدم ساده تبدیل به یک متخصص سئو شوید ولی با این تفاوت که به مدت ۱ سال تیم ما کنار شما خوهد بود تا بتونید سئو رو به صورت حرفه ای اجرا کنید و یاد بگیرید.

سایت های زیادی هستند که روی آموزش سئو درحال فعالیت هستند و زحمت زیادی می کشند که قابل احترام هست ، اما تجربیاتی که ما داریم بخش بزرگی از آن با آزمون و خطا بدست آمده که بیشتر از ۴ سال در زمینه پشتیبانی مشتریان وردپرسی بوده و این سیستم رو به خوبی میشناسیم و تمام متدهایی که ما برای آموزش کاربران خودمان در نظر گرفته ایم همه معتبر و سنجیده شده هستند. بهمین دلیل است که ما نتایج واقعی کار خود را می بینیم و با قدرت ادعا میکنیم که تا ۶ ماه گارانتی بازگشت وجه داریم.

 

با توجه به رشدی که در انتظار شماست در طول همان ۶ ماه میتوانید چندین برابر هزینه ای که برای خدمات ما پرداخت می کنید را دوباره بدست بیاورید. با یک ارزیابی ساده هم میتوانید تشخیص دهید که هزینه ای که برای خدمات ما پرداخت میکنید یک فرصت سرمایه گذاری ویژه هم بحساب می آید خارج از اینکه قیمت های این سرویس کاملا رقابتی هست.

ما تمام خدماتی که ارائه می کنیم بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. اگر شما واقعا نمیخواهید از وردپرس استفاده کنید ولی همچنان میخواهید نتایج شگفت انگیزی که برای مشتریان وردپرسی ما رقم می خورد را تجربه کنید، میتوانید قید ابزارهای رایگان ما را بزنید، از وردپرس استفاده نکنید ولی بخش بزرگی از آموزش ها و مشاوره ما را روی محتوا و استراتژی سئو و بک لینک و … همچنان داشته باشید.

اگر در تهران هستید میتوانید برای مشاوره خصوصی و همینطور بهره بری بیشتر از خدمات ما در دفترمان حضور داشته باشید و ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان بگیرید. اگر به سرویسی نیاز دارید که ابعاد آن بسیار بزرگ تر از خدماتی است که در پلن هایمان معرفی کرده ایم میتوانید با هماهنگی برای مشاوره حضور پیدا کنید تا با هم روی برنامه های هیجان انگیز شما صحبت کنیم و به توافق برسیم.

آدرس

تهران، صادقیه، ستارخان، خ خسرو شمالی، برج بهارن، ط ۱۱ واحد ۱ (مراجعه تنها با هماهنگی قبلی)

تلفن های تماس

۰۲۱-۴۴۲۹۱۱۸۵

 

ما مشتریان زیادی داریم که هم اکنون از مشاوره و خدمات ما استفاده کرده و در حال تجربه نتایجی هستند که قبل از ما آنها را بسیار دور از دسترس تصور می کردند، اما الان آنها به شما اطمینان میدهند که خدمات ما توانسته بهترین نتایج را برایشان رقم بزند پس نوبت به شما هم می رسد تا یکبار برای همیشه شرکت سئویی را انتخاب کنید که نتایج را برای شما به ارمغان می آورد.

از ابزارهای رایگان ما برای سئوی فروشگاه اینترنتی شما

هر مشتری یک افزونه نشانه گذاری پیشرفته به ارزش ۲۵۹ دلار از ما دریافت می کند. ما آن را کاملا پارسی کرده ایم و برای مشتریانمان در دسترس قرار می دهیم. این افزونه وردپرس کمک می کند سایت از لحاظ نشانه گذاری آماده شود تا نتایج وب سایت در گوگل برق بزند.

ما افزونه سئو وردپرس Yoast SEO Premium را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم. هر آنچه از سئوی درون سایت وردپرس که با افزونه قابل انجام باشد را توسط این ابزار انجام می دهیم. ما این افزونه را برای مشتری رایگان کانفیگ میکنیم.

برای هر فروشگاهی یک افزونه سئو هم لازم است. این افزونه کمک می کند فروشگاه هایی که با ووکامرس و وردپرس ساخته شده اند از هر لحاظ بهینه سازی سازی شوند. ما این افزونه را برای مشتری رایگان کانفیگ میکنیم.

سئوی محلی هم بسیار مهم است. به کسب و کار کمک می کنیم روی سئوی محلی تمرکز کند و بتواند بهینه سازی های لازم را انجام دهد. از اینها گذشته ما نسخه تجاری این افزونه را برای مشتری کانفیگ می کنیم.

از بهترین افزونه های سئوی وردپرس برای متصل کردن سایت به سرویس خبری گوگل و سئوی اخبار Press Release همین افزونه تجاری سئوی خبری Yoast SEO News است. ما برای سایت های خبری این افزونه را کانفیگ میکنیم تا اخبار این سایت ها در اخبار گوگل (گوگل نیوز Google News) هم منتشر شود.

استفاده از ویدیو در محتوای وب سایت مهم است و با تاثیری که روی سئوی محتوا دارد باید از آن استفاده کرد. ما این افزونه را برای مشتریانمان کانفیگ می کنیم تا از پتانسیل محتوای ویدیویی سایتشان بهترین استفاده را ببرند.

ما با حرفه ای ترین ابزارهای سئو کار می کنیم

۰
کارشناس پشتیبان
۰
سال تجربه موفق
۰
فروشگاه در حال اجرا
۰
مشاوره موفق

یک تیم قوی کنار شماست

تجربه ما در دیجیتال مارکتینگ باعث شده ما با داشتن کادری از متخصص های حرفه ای و با تجربه بتوانیم تجربیات زیادی که طی ۹ سال فعالیت در سطح اینترنت کسب کرده ایم را برای مشتریان به کار بگیریم و تحولی در کسب و کارشان رقم بزنیم. ما به عنوان یک تیم قوی و با تجربه کنارتان هستیم تا از همان ابتدا کاربران درستی شناسایی کنید، آنها را به سایت خود بیاورید و محصولات و خدمات خودتان را به آنها بفروشید.

تیم میموس