خدمات سئو چیست؟

انواع خدمات سئو شامل چه چیزهایی است؟

هزینه خدمات سئو چقدر است؟

افزایش سئو سایت چه مزایایی دارد؟

اگر شما هم پیش از گرفتن خدمات بهینه سازی سایت و انتخاب بهترین شرکت سئو، با چنین سوالاتی مواجه شده اید؛ ما در این قسمت از سایت میموس به تمامی سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده است، پاسخ می دهیم.

افراد زیادی هستند که برای افزایش فروش محصولات و خدمات خود وارد فضای انلاین شده اند و سایتی را راه اندازی کرده اند و به مرور با ارزش و اهمیت سئو بر روی افزایش بازدید، ترافیک و فروش آشنا شده اند.

خدمات سئو چیست؟

برای تعریف خدمات سئو سایت، به بیان ساده می توان گفت شامل تمام فعالیت هایی است که باعث میشود رتبه و جایگاه سایت شما در گوگل بهتر شود. این بهتر شدن به این معنی است که سایت شما در کلمات کلیدی مهم و پولسازی که برای آن انتخاب شده است، در صفحه یک گوگل و حتی لینک های یک، دو و سه قرار بگیرد. فعالیت های مربوط به بهینه سازی سایت، باعث میشود تا کسب و کار شما از لحاظ فروش، افزایش مشتری و برند سازی و … پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

انواع سئو چیست ؟

انجام خدمات سئو (Search engine optimization) با توجه به اهداف کارفرما متغیر است. اما به صورت کلی انجام خدمات سئو شامل لیست زیر میشود :

 • سئو تکنیکال
 • سئو خارجی
 • سئو داخلی

این سه دسته مهم خود خدماتی دیگری را در برمیگیرد؛ مانند : سفارش تولید محتوا، افزایش سرعت سایت، لینک سازی، کامنت گذاری، پاک کردن لینک های اسپم و بسیاری از کارهای دیگری که در دسته سئو وب سایت قرار می گیرند و باعث افزایش رتبه سایت میشوند.

انواع خدمات سئو و بهینه سازی :

مراحل خدمات سئو سایت

مدیر سایت و یا کارفرما ممکن است تمامی خدمات بهینه سازی سایت را درخواست کند و یا فقط درخواست محتوای سئو شده و لینک سازی داشته باشد. قرارداد سئو، یک تعهدی است که با توجه به بودجه، اهداف و وضعیت فعلی سئو سایت، بررسی رقبا میان سئوکار و کارفرما بسته میشود.

سئو تکنیکال :

سئو تکنیکال یا همان سئو فنی به ساختار فنی سایت و تکنیک هایی که مربوط به رابط کاربری و بررسی موتورهای جستجوگر میشود. بهتر است بدانید که سئو از همان ابتدای انتخاب دامنه و طراحی سایت شروع میشود. شاید خیلی از افراد به این موضوع توجه نداشته باشند. اما تکنیک هایی که مربوط به کد زنی و ساختار چینی سایت است، باعث میشود سایت رابط کاربری بهتری برای کاربران داشته باشد.

خدمات سئو تکنیکال عبارتند از :

 1. لینک سازی داخلی
 2. بهبود سرعت بارگذاری سایت
 3. نقشه سایت
 4. بررسی ایندکس شدن صفحات سایت
 5. رفع خطاهای کروال
 6. ایجاد فایل robots.txt

 بازاریابی محتوایی :

تولید محتوا، مهم ترین و اصلی ترین تکنیک های مربوط به خدمات سئو است. همچنین نقش مهمی در بهبود و بهینه سازی موتورهای جتسجوگر دارد. همچنین اکثر لینک سازی ها و بهینه سازی مربوط به کلید واژه ها در بطن محتوا صورت می گیرد. تولید محتوا به گوگل ثابت می کند که شما تا چه حد تخصص دارید و تا چه اندازه به کاربران خود اهمیت می دهید.

لینک سازی :

لینک سازی دو نوع خارجی و داخلی دارد. لینک داخلی، لینک هایی که مربوط به سایت خودتان است و در میان صفحات مختلف سایت رد و بدل میشود. لینک خارجی، لینک های پیوندی است که در سایت های دیگر گذاشته میشود و کاربران با کلیک کردن بر روی آنها وارد سایت شما میشوند.

از جمله مزایای لینک دهی اینکه :

 • ارتباطات جدیدی را ایجاد می کند.
 • موجب پیدا کردن مشتری میشود.
 • برند سازی را تقویت می کند.

لوکال سئو؛ بهینه سازی محلی

لوکال سئو یک روش کارآمد برای رشد سریع کسب و کارهایی است که به صورت محلی فعالیت دارند. افراد مد نظر در این بهینه سازی افراد یک منطقه خاص هستند. اگر کسب و کار شما تازه راه اندازی شده است، خدمات سئو محلی برای شما مناسب است، زیرا شما می توانید خدمات و محصولات خود را در یک جامعه آماری کوچکتر بفروشید و سپس به مرور زمان گسترش دهید.

مشاوره سئو با کارشناسان حرفه ای SEO

مشاوره خدمات سئو

مشاوره سئو، خدماتی است که توسط یک فرد و یا افراد برای بهبود یک کسب و کار پیشنهاد داده میشود. متخصص سئو رهبری و هدایت یک تیم را برای ارتقا سئو سایت بر عهده میگیرد. شما می توانید اهداف خود را با کارشناس سئو در میان بگذارید تا او با در نظر گرفتن شرایط فعلی سایت و تجربیات خود بهترین راهکار و استراتژی را برای سایت شما پیشنهاد دهد.

قیمت سئو سایت چقدر است؟

این یکی از پرتکرار ترین و البته مهم ترین سوالاتی است که پیش از انتخاب پکیج مناسب و عقد قرارداد از ما پرسیده میشود. هزینه سئو با توجه خدماتی که انتخاب می کنید، مدتی زمانی که مد نظر دارید به نتیجه برسید، تعداد کلمات کلیدی منتخب و میزان سختی آنها متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از نرخ سئو 1401 با شماره مندرج شده در سایت میموس تماس بگیرید.

خرید خدمات سئو سایت تضمینی در سایت میموس

اگر کمی در فضای وب جستجو کرده باشید و یا سایت رقبای خود را بررسی کرده باشید، می توانید متوجه شوید که آنها برای بهبود سایت، افزایش فروش و از همه مهم تر پیشرفت خود از سئو استفاده کرده اند.

باید در تلاش باشید تا بهترین خدمات سئو را برای سایت خود انتخاب کنید، زیرا اشتباه در چنین موضوعی می تواند هزینه و وقت شما را بدون بازدهی هدر دهد.

تیم حرفه ای سئو در شرکت میموس در کنار شما هستند تا بتوانید با انتخاب بهترین خدمات بهینه سازی، سریع تر به نتیجه دلخواه خود برسید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ میموس


اضافه کردن دیدگاه