2022-04-07

کلمات کلیدی سایت فروشگاهی : پس از تکمیل طراحی سایت فروشگاهی باید به سراغ بهینه سازی سایت خود بروید؛ زیرا برای بالا بردن فروش و درآمد خود به افزایش رتبه سایت نیاز دارید. یکی از مهم ترین بخش های سئو سایت فروشگاهی، پیدا کردن کلمات کلیدی است. اینکه اگر یک سایت فروشگاهی دارید باید چه کلماتی را انتخاب کنید و بر اساس آنها بهینه کنید تا بتوانید محصولات خود را به صفحه اول گوگل برسانید و در معرض دید مشتریان قرار دهید. اگر می خواهید بدانید که چه کلماتی برای فروشگاه شما پولساز هستند، در ادامه این مقاله از شرکت سئو میموس با من همراه باشید.

کلمات کلیدی سایت فروشگاهی

با توجه به اینکه حوزه کسب و کار شما در چه زمینه ای است می توان کلمات متنوعی را پیدا کرد. سایت های فروشگاهی یکی از بهترین سایت هایی است که با سئو کردن سایت می تواند کاربران زیادی را جذب کند و بازدید را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

یکی از تاثیرگذار ترین کارها در شروع این نمونه از سایت ها، انتخاب کلمات کلیدی سایت فروشگاهی است که درمورد آن بیشتر توضیح می دهم.

شیوه انتخاب کلمات کلیدی سایت فروشگاهی :

اگر نمی دانید که چه کلماتی متناسب با سایت شماست، بهتر است یک نکته ای را مد نظر داشته باشید و آن هم این است که اگر بتوانید کلمات مناسبی انتخاب کنید، به راحتی می توانید از رقبای خود سبقت بگیرید.

شما می توانید برای اینکار عنوان اصلی مربوط به کسب و کار خود را در گوگل سرچ کنید و یا از ابزارهای یافتن کلمات کلیدی استفاده کنید. همچنین می توانید کلماتی که بیشتر کاربران پیش از تهیه یک محصول سرچ می کنند را به قبل و بعد کلمه اصلی خود اضافه کنید و سپس در گوگل سرچ کنید و از پیشنهادات گوگل کمک بگیرید.

حتما بخوانید :  پلاگین یا افزونه وردپرس چیست؟ + لیست کاربردی‌ ترین افزونه‌ های وردپرس

بزارید یه مثال براتون بزنم : مثلا سایت شما در زمینه فروش انواع میز اداری است. در این حوزه کلمات بسیار زیادی وجود دارد اما برخی از کلمات مرتبط با شما خرید میز اداری، قیمت میز، فروش میز اداری، سفارش آنلاین میز و … است.

در گوگل وبسایت های زیادی در زمینه فروش اینترنتی محصولات مختلف وجود دارد؛ که دارای بهترین جایگاه ها هستند و پس از بهینه سازی های درست و اصولی توانسته اند، برند خود را به افراد زیادی معرفی کنند.

شما باید کلمات کلیدی خود را به صورت اصولی و مطابق با الگوریتم های جدید گوگل مشخص کنید تا بتوانید در حرفه خود بهترین باشید.

زمان درست برای کلمات سایت فروشگاهی :

انتخاب کلمات کلیدی فروشگاهی، تنها پیدا کردن بیشمار کلمات کلیدی نیست. شما باید یک برنامه ریزی دقیق و درست برا این کار مد نظر داشته باشید. در نظر گرفتن زمان مناسب یکی از مهم ترین مواردی است که هر فردی به آن توجه ندارد.

زمانی که شما یکسری از کلمات را انتخاب می کنید برای بهینه کردن روی سایت، باید سریعا شروع اقدام کنید، زیرا اگر این کار را به زمان دیرتری موکول کنید، دیگر شاید با کار کردن بر روی کلمات قبلی ترافیک زیادی وارد سایت شما نشود، و کلمات جدیدتری جایگزین آنها شده باشد.

نتیجه گیری :

انتخاب کلمات کلیدی سایت فروشگاهی یکی از مهم ترین کارها در نحوه سئو سایت فروشگاهی است. برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسید، باید موارد دلخواه گوگل را در نظر بگیرید تا به سایت فروشگاهی شما توجه کند. اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در تحقیق کلمات کلیدی برای سایت فروشگاهی دارید می توانید همین الان با شماره 02188585048 تماس بگیرید. 

حتما بخوانید :  چرا از هر کلیدواژه کانونی در نوشتن محتوا یکبار باید استفاده کنیم؟

منبع : wordstream.com

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی هستم؛ کارشناس محتوا و دیجیتال مارکتر! حسِ خوب نوشتن و خلق محتوا باعث شده که من محتوانویسی رو به عنوان شغل و حرفه خودم انتخاب کنم. به یادگیری و به خصوص یاد دادن علاقه زیادی دارم و همیشه در تلاشم تا بتونم به بقیه کمک کنم! (سعی میکنم ملکه محتواهایی باشم که پادشاه میشن!)