2019-07-06

این روزها داشتن وب سایت به یکی از باید‌ها برای هر کسب و کاری تبدیل شده است. داشتن وب سایت راهی ساده اما کاربردی برای افزایش فروش و مشتری از طریق اینترنت است. البته رسیدن به موفقیت در دنیای طراحی سایت به همین سادگی‌ها هم نیست. در واقع موفقیت یک سایت در اینترنت به سئو حرفه‌ای وب سایت گره خورده است.
به دلیل استقبال کسب و کارها از طراحی سایت و سئو، شرکت‌ها و افراد بسیاری مدعی حرفه‌ای بودن در زمینه سئو هستند و با مبالغ کم و زیادی از صاحبان کسب کارها می‌خواهند سئو سایت خود را به آنها بسپارند. اگر شما هم بدنبال سئو سایت تان باشید مطمئنا این شرایط را تجربه کراده‌اید و انتخاب اینکه کدام یک از آنها می‌تواند نتیجه بهتری برای سایت شما بهمراه داشته باشند برای شما هم کار سختی است. اما فرض کنید در این فضا که نمیتوان به هر کسی اعتماد کرد و پروژه سئو را به وی سپرد، یک پلتفرمی وجود داشته باشد که صفر تا 100 سئو و تمام فوت و فن های آن را به خود شما یاد بدهد! قطعا این راه مطمئن‌تر از دیگر راه‌هاست! چراکه خودتان سئوکار سایت‌تان می‌شوید و حتی پس از سئو سایت‌تان می‌توانید از این راه درآمد جداگانه‌ای هم علاوه بر کسب و کار خودتان داشته باشید! ما دقیقا همین پلتفرم را برای شما طراحی کرده ایم!

نارضایتی مدیریت سایت از مشکلات سئو
مانگو اولین پلتفرم سئویی است که در سطح جهانی طراحی شده و قطعا کلید موفقیت شماست. پلتفرم مانگو تمام اصول و راه‌کارهای سئو حرفه‌ای را در یک پکیج کامل در اختیار شما قرار می‌دهد. با مانگو دیگر نیازی به پرداخت هزینه به سئوکاران و شرکت‌های سئو ندارید. مانگو پلتفرم کاملی است که کنار همیشه به روز بودن و ارائه اطلاعات دست اول دنیای سئو، مدیریت و کنترل وضعیت سئو سایت‌تان را مثل آب خوردن ساده می‌کند.
البته ما از شما نمی‌خواهیم بدون هیچ اطلاعی و چشم بسته عضو پلتفرم مانگو شوید. این حق مسلم شماست که قبل از خرید هر چیزی حتما نسبت به مزایا و ویژگی‌های آن اطلاعات کسب کنید. به همین دلیل در ادامه با 24 دلیل انتخاب مانگو همراه‌تان هستیم.
ما می‌خواهیم مطمئن باشیم از انتخاب مانگو هیچوقت پشیمان نخواهید شد.

[promotion id=”27790″]

1. حل مشکلات سئو سایت

حل مشکلات سایت

ممکن است در طول یک سال با هر آپدیت الگوریتم‌های گوگل مشکلاتی در زمینه سئو و رتبه‌ی نتایج گوگل برای هر سایتی بوجود بیاید. اگر به موقع این مشکلات را شناسایی و رفع نکنید هرگز به رتبه سابق خود باز نمی‌گردید! با مانگو می‌توانید از بروزرسانی هر الگوریتمی با خیال راحت عبور کنید، جایگاه‌تان را حفظ کنید و حتی آن را ارتقا دهید.

مانگو برای مشکلات سئو و یا هر اتفاقاتی که در طول یک سال امکان دارد برای سئو سایت‌تان بیافتد به همراه کارشناسان حرفه‌ای در زمینه سئو کنارتان است و مشکلات سئو سایت شما را شناسایی می‌کند و راه‌کار‌هایی برای رفع آنها در اختیارتان قرار می‌دهد.

2. افزایش فروش و مشتری

یکی از ساده‌ترین روش‌های جذب مشتری تبلیغات است. شما در ازای هزینه‌ای که میپردازید، تعدادی مشتری دریافت می‌کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که به محض قطع تبلیغات، مشتری‌های شما هم قطع می‌شوند. همینطور در این حوزه باید تبلیغات خود را برای هزاران نفر بفرستید. در ضمن از بین آنها شاید 100 نفر جزو مخاطبین هدف شما باشند. از بین همین 100 نفر هم تقریبا 10 نفر از آنها با شما تماس می‌گیرند و 2 نفر از آنها از شما خرید می‌کنند! هزینه‌های هنگفت در این زمینه هم که جای خود دارند! این یعنی فاجعه!
اما به کمک مانگو با یک بار هزینه، برنامه ریزی و اعمال تغییرات لازم، سایت‌تان به درآمد و بازدیدی همیشه ماندگار می‌رسد. وقتی سایت‌تان را برای گوگل سئو کنید به عنوان مثال اگر در یک روز 1000 بازدید کننده داشته باشید، هر 1000 تای آنها دقیقا کاربرانی هستند که به دنبال محصول یا خدمات‌تان هستند و مخاطب 100% حوزه فعالیت شما محسوب می‌شوند.

3. سئو همزمان چند سایت

امکان سئو و حل مشکلات چند سایتمدیریت سئوی یک سایت به خودی خود کار سخت و پیچیده‌‌ای است زیرا ظرافت‌های خاص خودش را داشته و نیاز به انجام کلی کار و برنامه ریزی دارد. حال فرض کنید یک سئو کار، شرکت یا فریلنسر هستید که 10 سایت دارید!! آیا می‌توانید به خاطر بسپارید برای هر یک از آنها چه کارهایی انجام داده‌اید و چه کارهایی باقی مانده؟ مطمئنا خیر.

اضافه کردن سایت به پلتفرم مانگو

یکی از امکانات مانگو در همین زمینه است. مانگو این اجازه را به شما می‌دهد هر تعداد سایتی که خواستید را به آن اضافه کنید و هر یک از آنها را طبق آموزش‌ها و برنامه ریزی‌های خاص خودش پیش ببرید. زمانی که از پلتفرم مانگو استفاده کنید کارهای مربوط به وب سایت‌های شما شلوغ و درهم نمی‌شوند، نظم و انضباط به خود می‌گیرند و اختلالی در آنها به وجود نمی‌آید.

حتما بخوانید :  بهینه سازی نرخ پرش ایمیل و افزایش نرخ تبدیل

4. صرفه جویی در زمان و نتیجه‌گیری سریع

اگر بخواهید آموزش‌های مختلف را دنبال کنید و بر اساس آنها آنالیز و تحقیق انجام دهید و برای سایت‌تان برنامه‌ریزی کنید، زمان زیادی را از دست می‌دهید! با مانگو دیگر چنین مشکلاتی نخواهید داشت! چراکه مانگو برای هر یک روز آموزشی، بخشی از آموزش را به درک موضوع و بخشی را به برنامه ریزی و روند انجام کارهای سایت‌تان اختصاص داده است. ما تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم که شما در زمان‌تان 100% صرفه جویی کنید. زیرا دیگر نیازی به اتلاف وقت برای پیدا کردن افزونه یا آموزش‌های لازم ندارید و از طریق مانگو می‌توانید هر کدام از آن‌ها را که نیاز داشته باشید در بخش پیوست آموزش دریافت کنید.

افزونه های رایگان در مانگو

 

ما برای هر بخشی از سئو سایت که فکرش را بکنید (مثل برندینگ، تولید محتوا یا لینک سازی) یک برنامه خوب و دقیق تدارک دیده‌ایم، پس با مانگو دیگر نیازی نیست به برنامه ریزی و دردسرهای آن فکر کنید. تنها کافیست کارها را به صورت گام به گام انجام دهید و به فکر موفقیت سایت‌تان باشید.

5. کاهش خطر جریمه گوگل

آموزش‌های ما بر اساس آنالیز و بررسی و همینطور تجربه‌ی 6 ساله تیم‌مان در سئو آماده شده است. ما پیش از اینکه نسخه نهایی دوره را تحویل مشتری دهیم تمام راهکارها، روش ها و استراتژی‌ها را چک کردیم و 100% از استاندارد بودن‌شان اطمینان حاصل کرده‌ایم به همین دلیل این تضمین را به شما می‌دهیم با رعایت مو به موی راهکارهای مانگو به هیچ وجه گرفتار جریمه‌های گوگل نمی‌شوید.
البته ممکن است به عنوان مثال در 6 ماه آینده یکی از الگوریتم‌های گوگل تغییر کند و شما مجبور به اعمال برخی تغییرات در سئو داخل سایت‌تان شوید! آیا می‌دانید در این موقعیت تکلیف چیست؟

نتیجه استفاده نکردن از پلتفرم مانگو

مانگو در این موقعیت هم یاری رسان شماست. پلتفرم مانگو این موضوع را برای شما خیلی آسان کرده! در مانگو هر وقت که الگوریتمی دچار تغییر و تحولات شود، فقط تسک همان روز آموزشی و همان بخش سایت برای شما باز می‌شود و به عنوان مثال به شما می‌گوید از آموزش روز هشتم، بخش الگوریتم نوشته‌های شما تغییر کرده است و باید تغییرات پیشنهادی در این تسک را روی سایت‌تان اعمال کنید.

تسک های آموزشی پلتفرم مانگو

 

همچنین نوتیفیکیشنی برای شما ارسال می‌شود (این نوتیفیکیشن هم در آدرس ایمیل شما و هم در خود پلتفرم خش پیام‌ها برای‌تان ارسال خواهد شد)صندوق دریافت پیام در پلتفرم مانگو

در واقع پلتفرم مانگو مثل یک محافظ (مثلا گروه اونجرز) از سئو سایت‌تان در برابر تغییرات موتورهای جستجو محافظت می‌کند.

6. ارائه راهکارهای مربوط به سئو داخلی، خارجی و تکنیکال

سئو سایت فقط بک لینک و بهینه سازی حجم تصاویر نیست! بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو زمانی موفقیت آمیز است که بطور همزمان سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال سایت را رعایت کنید. هر کدام از این مباحث نیاز به دانش، دقت، سرعت و خلاقیت مخصوص به خود دارند.
تمام این موارد از ویژگی‌های پلتفرم مانگوست!

مانگو برای هر قسمت از سئو سایت چه داخلی و چه خارجی دارای راهکار‌ها و الگوریتم‌های آماده است.

7. ثبات و ماندگاری در طول رشد با استفاده از سئو کلاه سفید

ثبات و ماندگاریکسب نتایج کوتاه مدت و ضعیف در ادبیات مانگو تعریف نشده است. چراکه چنین نتایجی کوچک‌ترین سودی برای شما نخواهند داشت! حتی به صورت مقطعی!
زیان از بین رفتن ارزش و اعتبار سایت‌تان بسیار بیشتر از سودی است که در یک دوره کوتاه مدت بدست می‌آورید.
از آنجایی که آموزش‌های ما کاملا استاندارد و بروز هستند و به برنامه‌ی کاری یکساله ای را در اختیارتان قرار میدهیم، در طول این دوره آموزشی در حال رشد خواهید بود و رفته رفته به یک ثبات و ماندگاری قطعی در صفحه اول گوگل می‌رسید.

8. ارائه استراتژی‌های سئو 100% تضمینی و حرفه‌ای

بازدید پایین

هیچوقت کاپی نکنید 😀 ! کپی کردن از دیگران شما را به جایی نمی‌رساند؛ نهایتا همیشه پشت سر رقیب حرکت می‌کنید و باعث می‌شوید دیگران وی را بهتر از شما بدانند.
برای موفقیت باید راه خودتان را پیدا کنید. مسیری که مخصوص کسب و کار شماست و کپی از کسی نیست. انتخاب چنین مسیری علاوه بر سختی بیش از حد، ریسک بسیار بالایی هم دارد اما نگران نباشید! مانگو براحتی یک مسیر سئو اختصاصی، بدون ریسک و مطمئن به شما ارائه می‌کند.

حتما بخوانید :  دیجیتال مارکتینگ چیست؟

[promotion id=”27788″]

9. بلوپرینت‌های اختصاصی

بلوپرینت‌ها در واقع محصول خاص و اختصاصی مانگو هستند که در اختیار اعضا قرار می‌گیرند. ما 6 سال است که روی سایت‌های وردپرسی که هم برای خودمان و هم برای مشتریان مان بودند کار سئو انجام داده‌ایم. از این رو در این 6 سال به یک چهارچوب و ساختار و استراتژی رسیدیم و آن را توسعه و ارتقا دادیم تا شما بتوانید برای هر بخش از سایت خود دقیقا از روش‌های ما را استفاده کنید و یا بر اساس آن استراتژی سایت‌تان را بچینید و ده‌ها قدم جلوتر از رقیبان خود حرکت کنید.

10. بازاریابی محتوا

زمانی که سایت‌تان را سئو می‌کنید تمام مشتریان شما از طریق محتوا با سایت‌تان آشنا می‌شوند پس بازاریابی محتوا یکی از مهم‌ترین اصول در حوزه سئو است که باید از آن پیروی کنید. چه یک تیم سئو داشته باشید، چه خودتان به تنهایی سئو سایت‌تان را انجام دهید، در هر دو صورت مانگو برای بخش بازاریابی و تولید محتوا راهکار‌های بسیار خوبی برای شما در نظر گرفته است. ما در مانگو حتی روش ساخت یک صفحه محصول و روش معرفی آن و جذب مخاطب را هم به طورکامل آموزش داده‌ایم.
مانگو هر چیزی که برای تبدیل شدن به یک کارشناس تولید محتوای حرفه‌ای یا مدیریت تیم محتوا نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

11. برنامه یک‌ساله

برنامه ریزی یک ساله‌ی مانگو

بجای صرف زمان برای تنظیم یک برنامه ریزی مفصل سئو، می‌توانید از مانگو کمک بگیرید و خیال خودتان را راحت کنید.
ما در پلتفرم مانگو برای سئو هر وب سایت وردپرسی، برنامه‌ای یکساله آن هم بر اساس کاربردی‌ترین استراتژی‌ها و روش‌ها آماده کرده‌ایم. از این رو با عضویت و ثبت سایت‌تان در مانگو می‌توانید وارد این برنامه ریزی شوید و با خیالی آسوده در راه رسیدن به اهداف‌تان قدم بردارید.

12. آزمون‌های ماهانه

یادگیری و رسیدن به درکی صحیح از سئو، موفقیت شما را گارانتی می‌کند. ما در مانگو آزمون‌های مرتب ماهیانه داریم چراکه موفقیت شما اولویت اول ماست. با استفاده از این آزمون‌ها سطح دانش خود را می‌سنجید و دیدگاه جدیدی نسبت به نقاط قوت و ضعف خود پیدا می‌کنید.

13. ارائه پلتفرم ساده و قابل استفاده با هر سطح از دانش

شاید فکر کنید کار کردن با پلتفرم مانگو آن هم با ارائه این همه خدمات حرفه‌ای، کار دشواریست! اما واقعا این‌طور نیست. مانگو یک پلتفرم ساده اما کاربردی است که هر فردی با هر سطح دانش از سئو می تواند از آن استفاده کند.
هدف مانگو ارائه قدرت و کیفیت در عین سادگی است تا هر فردی بتواند از آن استفاده کند.

14. بروز رسانی رایگان

با توجه به تغییر و تحولات و بروزرسانی‌هایی که در دنیای سئو رخ می‌دهد ما هم تمام آموزش‌ها و خدمات مانگو را تا یک سال بصورت کاملا رایگان برای شما بروزرسانی می‌کنیم، همچنین منابع آموزشی آپدیت شده را نیز به طور کاملا مجانی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

15. آنالیزهای دوره‌ای

در این بخش از پلتفرم مانگو هر آن چیزی که برای آنالیز دوره‌ای سایت باید مدنظر بگیرید را به شما آموزش می‌دهیم. در واقع در این بخش یاد می‌گیرید چطور سایت‌تان را بر اساس یک سری معیار‌ها آنالیز و روند پیشرفت یا پسرفت سایت‌تان را رصد کنید و نهایتا برای آینده کسب و کارتان تصمیم بگیرید.

16. جا گذاشتن رقیبان

جا گذاشتن و حذف رقیبان

در پلتفرم مانگو این مسئله که بتوانید در بازار کاری خودتان بخوبی رقابت کنید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از بخش‌های آموزشی مانگو با این دیدگاه طراحی شده‌اند که شما قبل از اجرای راه‌کار‌ها رقبای خود را بررسی کنید و بر اساس شرایط آنها یک رقابت عالی داشته باشید، از آنها سبقت بگیرید و جایگاه خود را در بالاترین رتبه گوگل آن چنان محکم کنید که به این راحتی‌ها کسی نتواند شما را از جا بکند.

17. اولین و تنها پلتفرم سئو در ایران

قله های موفقیت

مانگو اولین پلتفرم سئو در ایران است که با تکیه بر تجربه، دانش و خلاقیت تیم موفق میموس پا به دنیای بازاریابی و سئو گذاشته. این پلتفرم کاملا ایرانی بوده و حتی در خارج از ایران هم نمونه‌ای ندارد و بطور اختصاصی برای کاربران ایرانی طراحی شده است تا بتواند تمام نیازهای کسب و کارهای داخلی را پوشش دهد.

18. تضمین 100% موفقیت سئو

همانطور که بارها و بارها بر آن تاکید کردیم، مسیر مانگو فقط و فقط به موفقیت ختم می‌شود. مانگو حاصل ترکیب تجربه موفق 6 ساله و دانش روز است بنابراین تضمین می‌کنیم قطعا شما را به موفیت می‌رساند و راهی جز این برای‌تان باقی نمی‌گذارد. ما حتی برای افزایش اطمینان شما تضمینی برای بازگشت تمام و کمال وجه‌تان نیز در نظر گرفته‌ایم. اگر به هر دلیلی مانگو رضایت شما را جلب نکرد و یا نتیجه نگرفتید، ما تضمین می‌کنیم هزینه شما را بطور کامل بر‌می‌گردانیم.

حتما بخوانید :  30 مرحله ساده تا دریافت ایمیل کاربران و افزایش لیست ایمیل

19. ارائه برنامه زمان‌بندی دقیق و منظم

مانگو یک برنامه زمان‌بندی دقیق و متناسب با هدف، کسب و کار و نیروی کاری که در اختیار شماست آماده می‌کند تا به تمام کارها نظم ببخشد و مهم‌ترین نکته در سئو یعنی “انجام کارها بصورت مستمر و پیگیرانه” را تحقق ببخشد. به عنوان مدیر سایت حتی نیاز نیست خودتان را برای برنامه‌ریزی و زمان‌بندی (که اصلی‌ترین کار شماست) به زحمت بیاندازید!
مانگو این‌کار را برای‌تان انجام می‌دهد. شما فقط برای جشن موفقیت سئو سایت آماده شوید.

جشن موفقیت ها

20. چک لیست گام به گام

یک سوال آزاردهنده در آغاز سئو سایت این است که از کجا شروع کنم؟ بعد از انجام این کار باید چه کارهایی را انجام بدهم؟ این اوضاع وقتی بدتر می‌شود که ترتیب کارها بهم بریزد و مدام مجبور باشید به عقب برگردید. همه این مشکلات قابل حل است زیرا مانگو در لحظه‌ی اضافه کردن سایت‌تان به پلتفرم، بر اساس یک برنامه ریزی دقیق، برنامه آموزش روزانه و وظایف گام به گامی را به شما می‌دهد که پس از دیدن آموزش‌ها باید آنها را یکی پس از دیگری روی سایت‌تان اعمال کنید تا به صفحه اول نتایج گوگل برسید.

وظایف روزانه در مانگو

21. ارائه ابزارهای سئو اختصاصی و رایگان

سئو سایت با دست خالی امکان‌پذیر نیست و مانند هر کار دیگری نیاز به ابزار دارد. تنوع ابزارهای سئو بسیار زیاد است و ممکن است انتخاب را کمی دشوار کند.

مانگو کلاب

یکی از مهم‌ترین بخش‌های این پلتفرم باشگاه توسعه مانگو است. در مانگو کلاب تمام ابزارهایی که در طول یک سال، به عنوان یک متخصص سئو وردپرس حرفه‌ای نیاز دارید (مثل آموزش صفر تا 100 افزونه سئو وردپرس Yoast SEO) را برای شما آماده و بومی سازی می‌کنیم، همچنین هر ماه ابزار‌های جدیدی را به صورت رایگان در اختیار‌تان قرار می‌دهیم.

 

22. پشتیبانی حرفه‌ای و 24 ساعته

تیم مانگو به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و پشتیبانی از شماست. در هر ساعت از شبانه‌ روز که نیاز داشتید فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

23. تا زمانی‌ که از مانگو استفاده می‌کنید نیازی به استخدام نیروی جدید ندارید!

آموزش‌ها و خدمات مانگو شما را از استخدام کارشناس سئو بی‌نیاز می‌کند. شما می‌توانید از همان نیروی کاری که در دسترس‌تان هست برای انجام سئو سایت استفاده کنید. زیرا مانگو این قابلیت را دارد تا از مبتدی‌ترین افراد در زمینه سئو، یک متخصص سئوی حرفه‌ای بسازد.

24. پاسخ به تمام سوالات سئوی شما به صورت رایگان

ما در پلتفرم برای هر قسمت آموزش و اقدام‌ها و… بخشی به عنوان پرسش و پاسخ قرار داده‌ایم. اگر در هر کجای آموزش‌ها و روش‌ها با مشکلی مواجه شدید می‌توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید و در همانجا مشکل‌تان را برای ما بنویسید. همچنین می توانید از بخش پشتیبانی و ارسال پیام هم با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم شما را بخوبی راهنمایی کنیم.

بخش پرسش و پاسخ در مانگو

ارسال پیام در پشتیبانی پلتفرم مانگو

نتیجه گیری نتیجه گیری

مانگو نقطه شروعی برای آموزش سئو وردپرس و همینطور استفاده از تمامی امکانات آن با کمترین هزینه است. مانگو علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در هزینه‌های شما می‌شود، نقش بسزایی در صرفه جویی زمان‌تان هم دارد. همچنین اگر بخواهید آموزش ببینید بهترین منبع آموزشی را در اختیار دارید چراکه می‌توانید در کنار آموزش دیدن، همزمان سایت خود یا مشتری‌تان را بهینه سازی کنید.
ما تمام سعی‌مان را کردیم در این مبحث کلیه نقاط قوتی که پلتفرم مانگو برای کسب و کار شما به همراه دارد را توضیح دهیم.
همانطور که گفتیم اولیت اول ما موفقیت کسب و کار آنلاین شما و رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب در قبال مبلغی است که برای خرید مانگو پرداخت می‌کنید. البته این را هم بدانید قصد ما از این محتوا فقط و فقط افزایش اطلاعات شما درباره‌ی پلتفرم مانگو بوده و نمی‌خواهیم هیچ رنگ و لعاب فریبنده‌ای به آن بدهیم. ما حتی پس از خرید مانگو این امکان را به شما می‌دهیم که پس از یک هفته اگر به هر دلیلی نخواستید عضوی از خانواده مانگو باشید تمام هزینه‌های خود را بدون چون‌و‌چرا از ما پس بگیرید. بنابراین با خیالی آسوده یک بار دیگر مزیت‌های پلتفرم مدیریت سئو مانگو را بخوانید و با ذهنی باز درست‌ترین تصمیم را برای آینده‌ی کسب و کارتان بگیرید.

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی

مطهره نسیمی هستم؛ کارشناس محتوا و دیجیتال مارکتر! حسِ خوب نوشتن و خلق محتوا باعث شده که من محتوانویسی رو به عنوان شغل و حرفه خودم انتخاب کنم. به یادگیری و به خصوص یاد دادن علاقه زیادی دارم و همیشه در تلاشم تا بتونم به بقیه کمک کنم! (سعی میکنم ملکه محتواهایی باشم که پادشاه میشن!)