مدیریت ترافیک

شما فقط به ترافیک درست نیاز دارید

خارج از بحث زیادی که روی کسب ترافیک بیشتر یا افزایش بازدید کننده های سایت شکل میگیرد، باید بدانید که شما نیازی به ترافیک زیاد یا بازدید کننده های میلیونی ندارید، کافیست ترافیک درست و هدفمند داشته باشید. فقط نیازمند پیدا کردن مشتریانی هستید که برای خدماتی مثل خدمات، محصولات و سرویس های شما جستجو می کنند. ما به شما کمک میکنیم یک کمپین افزایش ترافیک تشکیل دهید و ترافیک درستی کسب کنید.

ترافیک درست یا ترافیک بیشتر؟

از دیر باز شنیده ایم که آرزوی هر مدیر سایتی داشتن یک سایت پربازدید است. سایتی که در جلب توجه کاربران موفق است و بازدید کننده های زیادی دارد. نمونه های بزرگ آنها سایت های دانلود سنتر هستند که برای دانلود بازدید زیادی دارند. اما جذب کاربر از راه درست یک چیز است و کسب بازدید کننده یک چیز دیگر. کسب ترافیک هدفمند و درستی که از آن حرف میزنیم تنها به واسطه تحقیق درست کلیدواژه و استراتژی صحیح تولید محتوا ممکن است. ما کمک میکنیم شما استراتژی درستی در کسب ترافیک هدفمند خود داشته باشید.

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا
برای هدفگیری مخاطبین باید روش های جذب آنها را داشته باشید. محتوایی که درست و اصولی تولید شود میتواند این کار را با استراتژی اصولی انجام دهد.

سرچ کنسول

سرچ کنسول
سرچ کنسول بخشی اصلی از کمپین های کسب ترافیک است. سرچ کنسول میزان پیشرفت در کسب ترافیک و همچنین برترین کلمات را به ما نشان میدهد.

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی
تحقیق کلمه کلیدی یعنی شناخت روش جستجوی مشتریان و پیدا کردن توده ی کاربران، که مهمترین مرحله ی شروع یک کمپین سئو و کسب ترافیک است.

قیف فروش
شما تا چه میزان برای مخاطبین خود کاربرد دارید؟ آیا مشتریان شما همانی هستند که باید آنها را پیدا کنید؟ آمار قیف فروش نشان میدهد چقدر کارتان درست بوده است.

استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا
یک نقشه راه برای تولید محتوای شما می سازیم و برترین موضوعاتی که باید روی آنها فعالیت کنید را نیز برایتان آماده میکنیم.

تعامل با کاربران

تعامل با کاربران
رفتار کاربران با سایت شما و روش استفاده آنان از المان های سایت و شیوه ناوبری همگی از تعامل کاربر با سایت می گویند که تمام آمار آن را به شما گزارش می کنیم.

هدفگیری کلید واژه
ابتدا مشخص میکنیم چه کلیدواژه هایی را باید هدف بگیرید و روی کدام سرمایه گذاری کنید، ما یک فایل کامل با ریز جزئیات به شما میدهیم.

پرسونای مخاطب

پرسونای مخاطب
برای شناخت مشتریان خودتان، نیاز به شناخت مخاطب دارید، ما پرسونای مخاطب و ویژگی های سن و سال و جنسیت و … را برایتان استخراج میکنیم.

کسب ترافیک بیشتر

کسب ترافیک بیشتر با راه اندازی یک کمپین برای هدفگیری کلمه کلیدی و تولید محتوای هدفمند و سپس شناخت و استخراج پرسونای مخاطب و فراهم کردن زمینه تعامل هر چه بیشتر و بهتر با مخاطب صورت میگیرد. این کمپین کسب ترافیک زمانی اثر گذار خواهد بود که تجربه کاربری درون سایت به نحو احسن تمام نیازهای کاربر را پوشش دهد، سپس با ارائه المان های درگیر کننده، کاربر را مجاب به ماندن در سایت کند.

اجرای کمپین افزایش بازدید

ما از چهار شاخص اصلی برای اجرای کمپین افزایش ترافیک سایت شما استفاده میکنیم. کمپین ما چند مرحله مجزا اما در چهار شاخص اصلی شامل تحقیق بازار، میزان بازدید، روش تعامل و همینطور میزان درگیری مخاطب با سایت است. در ابتدا استراتژی تولید محتوا و فایل کلمات کلیدی را برای شما آماده میکنیم، در طول اجرای کمپین گزارش های مورد نیاز را ارائه میکنیم و آمارهای پیشرفت را به صورت تحلیل شده و با ریز مشخصات در اختیارتان قرار میدهیم.

گزارش ترافیک

گزارش ترافیک
ما از طریق حساب سرچ کنسول شما میزان ترافیک و همینطور عملکرد و پوشش محتوایی و کلمات کلیدی و ترافیک سایت را سنجیده و آن را در چارچوب مشخصی ارائه میکنیم.

تجربه کاربری

تجربه کاربری
نقشه های حرارتی این امکان را فراهم کرده اند روش استفاده کاربران از سایت را زیر نظر گرفت. ما امکان بررسی و تحلیل نقشه حرارتی 2 هزار کاربر در سایت شما را فراهم می کنیم.

تولید محتوا

تولید محتوا
ما برای شما برنامه تولید و ترویج محتوا را آماده میکنیم، تیم شما محتوا را تولید و طبق استراتژی مورد نظر ترویج میدهد. همزمان با اجرای تولید محتوا آمار ترافیک گزارش می شود.

تعامل با مخاطب

تعامل با مخاطب
ما از گوگل آنالیتیکس و ابعاد و معیارهایی که ارائه می کند برای سنجش تعامل مخاطب با سایت و همینطور رفتار آن ها و منابع کسب ترافیک استفاده میکنیم.

پلن

خدمات تولید محتوای میموس

ما برای ده ها سایت در زمینه های مختلف و همینطور حوزه کاری نزدیک به خودمان تولید محتوای اختصاصی و ترجمه داشته ایم. از این رو با طراحی ساختار بلاگ سایت، استراتژی بلند مدت و همینطور روش جذب مخاطب آن آشنا هستیم. همینطور با به کار گیری روش های بهینه سازی کاری میکنیم که محتوای شما تاثیرگذار و در جذب مشتری موفق باشد.

خدمات میموس

راهکارهای میموس برای کمپین افزایش بازدید سایت

ما برای شما یک کمپین کامل کسب ترافیک و افزایش بازدید سایت طراحی میکنیم و به شما کمک میکنیم به میزان قابل توجهی از میزان بازدید پیش بینی شده بر اساس پتانسیل کلمه کلیدی مورد نظر دست پیدا کنید

تیم نویسندگان ما میتوانند بخشی از تولید محتوای کمپین افزایش بازدید سایت شما را تهیه کرده و آن را وارد مرحله اجرای کنند. همینطور ما میتوانیم روی تولید محتوای سایت شما بصورت مشاوره ای کمک کنیم بیشترین میزان بازدهی از تولید محتوای خود را کسب کنید.

ما به شما کمک می کنیم یک کمپین کامل لینک سازی و استراتژی رپورتاژ داشته باشید و بتوانید برای انواع و اقسام کلمات کلیدی در بزرگ ترین و معتبر ترین سایت های ایرانی تبلیغ کنید و رتبه سایت و برگه های خود را برای کلمات کلیدی افزایش دهید.

یکی از اصلی ترین روش های کسب بازدید بیشتر استفاده از قدرت تبلیغات همگن Native است. به کمک این نوع روش تبلیغات کلیکی و بنری کمک میکنیم بازدید مقاله های سایت خود را افزایش دهید و از سرویس های تبلیغات همگن بیشترین استفاده را ببرید.

پس زمینه

ارتباط با ما

 

سوالات متداول

منظور از پرسونای مخاطب چیست؟

پرسونای مخاطب شامل تمام مشخصات یک کاربر اعم از سن، موقعیت شغلی، درآمد، جنسیت، سواد و محصولات مورد استفاده و شرکت های مورد اعتماد وی است. چنین مشخصاتی وقتی در اختیار شرکت های بزرگ باشد موفقیت آنها در افزایش کیفیت سرویس ها و خدماتشان را چند برابر می کند.

تفاوت ترافیک هدفمند با ترافیک زیاد

ترافیک زیاد نیازمند منابع بیشتری برای آپتایم نگه داشتن سایت و همینطور محتوای بیشتری است، اما ترافیک هدفمند دقیقا کوتاه کردن گفتار و کردار و یافتن مشتریان حقیقی و مخاطبین درست است. طوری که با دیدن سایت، جذب کردن آنها بسیار ساده تر از قبل باشد.

مدت زمان اجرای کمپین چقدر است؟

این کار به توان تیم سایت شما در تولید محتوا و طی کردن نقشه راه استراتژی تنظیم شده بستگی دارد، همینطور پس از هر دوره تولید محتوا، ما گزارش های مربوطه را به شما ارائه می کنیم.

چرا گوگل آنالیتیکس؟

گوگل آنالیتیکس محبوب ترین ابزار برای تجزیه و تحلیل سایت است. این سایت تمامی آمارهای لازم را ارائه می کند و ما از شاخص های آن برای بررسی و طبقه بندی مخاطب استفاده میکنیم.

0/5 (0 دیدگاه)