مدیریت ترافیک وب سایت

یکی از مهم ترین فاکتور های برای یک کسب و کار مدیریت صحیح ترافیک می باشد، شما با مدیریت صحیح ترافیک قادر خواهید بود تا نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری را افزایش دهید ما اینجا در میموس درکنار شما هستیم خواهیم آموخت چطور ترافیک وب سایت به بهترین نحو ممکن مدیریت کنیم.

قیف فروش

شما تا چه میزان برای مخاطبین خود کاربرد دارید؟ آیا مشتریان شما همانی هستند که باید آنها را پیدا کنید؟ آمار قیف فروش نشان میدهد چقدر کارتان درست بوده است.

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی یعنی شناخت روش جستجوی مشتریان و پیدا کردن توده ی کاربران، که مهمترین مرحله ی شروع یک کمپین سئو و کسب ترافیک است.

سرچ کنسول

سرچ کنسول بخشی اصلی از کمپین های کسب ترافیک است. سرچ کنسول میزان پیشرفت در کسب ترافیک و همچنین برترین کلمات را به ما نشان میدهد.

استراتژی محتوا

یک نقشه راه برای تولید محتوای شما می سازیم و برترین موضوعاتی که باید روی آنها فعالیت کنید را نیز برایتان آماده میکنیم.

استراتژی تولید محتوا

یک نقشه راه برای تولید محتوای شما می سازیم و برترین موضوعاتی که باید روی آنها فعالیت کنید را نیز برایتان آماده میکنیم.

تعامل کاربران

رفتار کاربران با سایت شما و روش استفاده آنان از المان های سایت و شیوه ناوبری همگی از تعامل کاربر با سایت می گویند که تمام آمار آن را به شما گزارش می کنیم.

هدفگیری کلید واژه

ابتدا مشخص میکنیم چه کلیدواژه هایی را باید هدف بگیرید و روی کدام سرمایه گذاری کنید، ما یک فایل کامل با ریز جزئیات به شما میدهیم.

پرسونای مخاطب

برای شناخت مشتریان خودتان، نیاز به شناخت مخاطب دارید، ما پرسونای مخاطب و ویژگی های سن و سال و جنسیت و ... را برایتان استخراج میکنیم.

راهکار های دیجیتال مارکتینگ
رشد کسب و کار شما را سریعتر میکنند.

ما در میموس در کنار هم جمع شده ایم تا به رشد کسب و کار شما کمک کنیم، ما میتوانیم با راهکار های دیجیتال مارکتینگمسیر رسیدن به موفقیت را کاهش دهیم.

هیچ دانشی راجع به مدیریت ترافیک ندارم !

جای هیچ نگرانی وجود ندارد اگر شما هیچ دانشی نسبت به مدیریت ترافیک ندارید! ما به کمک شما خواهیم آمد.

5/5 (3 دیدگاه)