چرا خدمات سئو وردپرس میموس؟

انجام خدمات سئو سایت به سبک میموس: ما کمک می کنیم کسب و کارها روی سئو به درستی سرمایه گذاری کنند، برای اینکار تحقیق کلمه کلیدی انجام میدهیم، ما با استراتژی سئو کلاه سفید به کسب و کارها کمک می کنیم روی بازاریابی مشتریان و پیدا کردن مخاطب از کانال های جستجو سایتی عالی برای مخاطب طراحی کنند، در یک جمله ما با انجام خدمات سئو SEO در سال 2020، به شما کمک میکنیم با شناخت درست مخاطب و داشتن استراتژی های اختصاصی در صنعت خود نفر اول گوگل باشید…:

دلیل شکست بیشتر کسب و کار ها در ایران چیست؟

فقط 17% کسب و کار ها روی سئو و بازاریابی موتور جستجو سرمایه گذاری می کنند!

فقط 25% از کسب و کارها روی دیجیتال مارکتینگ و کانال های آن سرمایه گذاری می کنند!

بیشتر از 55% کسب و کارها سایت خوب با طراحی دلچسب برای جذب مخاطب ندارند!

بیشتر از 70% کسب و کارها موفق نیستند چون خود آنها بدون برنامه روی سئو کار می کنند!

خدمات سئو SEO وردپرس حرفه ای

روزانه در گوگل 3.5 میلیارد جستجو انجام می شود، 90 هزار سایت به زبان پارسی و وردپرس راه اندازی شده و همینطور بیشتر از 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، پس باید جایی حضور پیدا کنید که مشتریان در آنجا پرسه می زنند؛ همان صفحه اول گوگل. گرفتن صفحه اول گوگل بسیار ساده است اگر یک استراتژی برای سئو داشته باشید و با برنامه ای هدفمند سایت خود را بهینه سازی کنید…

 

تحقیق کلمه کلیدی

مهم ترین مسئله در سئو تحقیق کلمه کلیدی و پیدا کردن کلیدواژه های سایت است. تا بازار مورد نظر تعیین نشود، نه مخاطب مشخص است و نه میتوان انتظار فروش و کسب مشتری داشت

استراتژی بک لینک سازی

شکی نیست که هیچ سایتی بدون بک لینک نمیتواند رشد کند، ما بهترین روش برای توزیع انکر تکست و کسب بک لینک از سایت های مرتبط و موثر را برای شما مشخص می کنیم.

استراتژی سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یعنی تمامی استانداردهای قانونی بهینه سازی وب سایت با بیشترین کیفیت و بالاترین میزان دقت و مطابق با روش های اصولی و مشخص انجام شود تا ماندگار باشد

مدیریت ترافیک سایت

برای مدیریت ترافیک سایت در گوگل و دیگر سرویس های مرتبط ثبت شده و آمارهای بازدید سایت و تعامل کاربران با آن بررسی می شود و پس از گزارش راهکارهای بهینه سازی ارائه می شود.

تاثیر سئو روی کسب و کار

آمار ها نشان از گرایش گسترده مردم به اینترنت و جستجو است، به طوری که از هر 5 نفر 4 نفرشان دوست دارند خریدشان را اینترنتی انجام دهند، اکنون که ایرانیان بیشتر از 50 میلیون تلفن همراه متصل به اینترنت دارند، بزرگ ترین بازار مصرف کننده را برای کسب و کارهای آنلاین تشکیل میدهند. برای دسترسی به بزرگ ترین بازار چاره ای ندارید جز حضور در صدر نتایج گوگل

⭐ نتایج انجام خدمات سئوی میموس برای مشتریان ⭐

بهبود seo سایت
بهبود سئو سایت

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ متخصص سئو

درون سایت / On Page

  • خدمات سئو سایت به منظور تحقیق حرفه‌ای کلمات کلیدی کسب و کار شما

به شما کمک می‌کنیم بهترین و ایده‌ال‌ترین کلمات کلیدی کسب و کارتان را شناسایی کرده و از آنها در بدنه وب‌سایت، مسیر کسب و کار، محصولات و برنامه تولید محتوا استفاده کنید تا بهترین مشتریان شما را در گوگل پیدا کنند.

  • کانفیگ حرفه‌ای افزونه‌های سئو

نصب و کانفیگ افزونه های لازم روی سایت شما با توجه به کلمات کلیدی منتخب شما همراه با ارئه اورجینال افرونه ها

  • خدمات آنالیز و رفع ایرادات سئوی درون سایت

تمام مواردی که مربوط به سئوی داخلی هستند، از جمله لینک‌سازی، وضعیت هدر، فوتر و… را برای مشکلات سئو آنالیز کرده، ایرادات را برطرف کرده و برای آینده راهکارهای بهینه‌سازی را هم در اختیارتان قرار می‌دهیم.

  • طراحی ساختار سایت اصولی و آینده‌دار

تفاوتی ندارد چه فروشگاه یا سایتی دارید، ما برایتان، بهترین ساختار فروشگاه، سایت و وبلاگ را طراحی می‌کنیم تا تمام نیازهای مخاطبین را در ایده‌ال‌ترین حالت پوشش دهید و رسیدن به لینک 1 گوگل را برای شما ساده و کم هزینه کند.

  • آماده‌سازی سایت برای شروع فعالیت

تمام موارد فنی وب‌سایت از جمله نیازمندی‌های قالب و همینطور ابزارهای شروع فعالیت‌تان را لیست کرده، منابع لازم را از شما دریافت کرده و وب‌سایت یا فروشگاه‌تان را برای شروع فعالیت آماده می‌کنیم تا بتوانید کار خودتان را استارت بزنید.

  • طراحی برنامه تولید محتوای 3 ماهه

فرقی نمی‌کند سایت‌تان تازه باشد یا قدیمی، ما برای 3 ماه آینده‌ای که پیش رو دارید، برنامه تولید محتوای 30 موردی(ماهانه 10 محتوا) طراحی می‌کنیم تا بتوانید روی آن‌ها فعالیت کرده و از محتوایی که تولید می‌کنید بهترین فیدبک را دریافت کنید

خارج از سایت / Off Page

  • خدمات لینک‌ سازی اصولی و پرقدرت 

 برایتان یک برنامه لینک‌سازی بر اساس انکرتکست‌های هدفمند کسب و کارتان طراحی می‌کنیم تا با آنها لینک‌سازی کلاه‌سفید بدون خطری داشته باشید و بدونید در آینده باید کجاها لینک سازی کنید.

  • خدمات ارائه برنامه فعالیت و آنلایز رقبا

ما پروفایل لینک و مسیر لینک‌سازی 3 رقیب اصلی‌تان را استخراج کرده و شکل فعالیت آنها را آنالیز کرده تا بتوانیم از این آنالیزها هم برای پیشرفت سایت‌تان استفاده کنیم و هم در آینده برای ماندگاری بین نتایج اول مشکلی پیدا نکنید.

  • خدمات ارائه آنالیز و عیب‌یابی در سرچ کنسول

بجز ارائه یک ویدیوی 1 ساعته از تحلیل اطلاعات در سرچ کنسول، بخش‌های مختلف آن را بررسی کرده و عیب‌های اصلی عدم کسب ترافیک و بازدید سایت و همینطور مشکلات اصلی تکنیکال را برایتان گزارش کرده و راهکارهای رفع مشکل را هم در اختیاران خواهیم گذاشت تا بتوانید درست تر فعالیت کنید.

  • ارئه کتاب تولید محتوای سبز

یک کتاب فنی تولید محتوا داریم که بشما و نویسندگان تیمتان کمک می‌کند بتوانید ایده‌ال‌ترین محتوای ممکن را برای هر گونه موضوع یا کلمه کلیدی بنویسید و در سایت خودتان منتشرش کنید.

تعرفه‌های انجام خدمات سئو وردپرس

با توجه به نیاز خود، بسته خدمات سئو وردپرس مناسب را انتخاب کنید

سایت ها هیچ وقت به موفقیت نمیرسند چون به سئو اعتقاد ندارند…

 

مشاوره در تلگرام: @sinamimos 

مشاوره در واتس اپ 

تا 11 شب 

سایت هایی که به سئو ایمان دارن و با ما کار کردن به موفقیت رسیده اند

یه فرصت عالی برای شما اگر درست تصمیم گیری کنید…

 

021-28425582

شاخص های تاثیرگذار برای سئوی کسب و کار ها؟

برای کسب و کارها بیشترین سهم تاثیر گذاری را محتوا دارد با سهمی 57% از کل بازاریابی موتورهای جستجو، این یعنی کسب و کارها باید محتوا تولید کنند.

جای شما کنار ما خالی است…

صدای مشتریانی که همکاری با میموس را تجربه کرده‌اند‌

آقای سادات پور (مدیر فروشگاه اینترنتی گیم استور)

Website: game-store.org

آقای خانی (مدیر وب سایت روانشناسی ویکی روان)

Website: wikiravan.com

آقای رضایی (مدیر برند آنلاینر و استورینا)

Website: onliner.ir
storina.com

آقای رفیعی (مدیرعامل مستر شبکه)

Website: mrshabake.com

آقای محمد احمدطجری (مدیرفنی سایت ایران چاپگر)

Website: iranchapgareshop.com

ویژگی خدمات سئو میموس

ما به برنامه ریزی و استراتژی و بکار گیری استاندارد های سئو کلاه سفید برای تاثیرگذاری موثر و حضور ماندگار در گوگل معتقد هستیم…

تدوین و تنظیم استراتژی سئو

ثبت سایت در گوگل اولین قدم برای حضور در این موتور جستجو و همینطور اولین کار بعد از راه اندازی سایت و شروع برنامه سئو است.

سئو با تحقیق کلمه کلیدی شروع می شود، بازار هدفتان را مشخص می کنید و ما یک تحقیق جامع روی کلمات کلیدی زمینه فعالیت شما انجام داده، آنها را گردآوری و طبقه بندی میکنیم تا بر اساس آن استراتژی توسعه سایت و محتوای آن را برپا کنید.

سایت شما به یک بررسی عمیق و تحلیل درست و حسابی نیاز دارد تا وضعیت سلامت آن مشخص شود، ما از ابزارهایی که داریم در کنار بررسی توسط نیروی انسانی به داده های مورد نظر خود می رسیم و برنامه ترمیم یا توسعه سایت را برایتان مشخص می کنیم.

هر کدام از رقیب های شما نیز بررسی می شوند تا میزان رقابت و نقاط قوت و ضعف آنها را پیدا کنیم، مسیر حرکت و استراتژی آنها وقتی مشخص باشد دید روشن تری از نحوه رقابت و هزینه های آن به ما میدهد، ما پس از انجام کار خود به شما یک گزارش کامل ارائه می کنیم.

رپورتاژ آگهی از نظر ما بهترین روش برای ساختن لینک است. اما همیشه استراتژی درست میتواند هزینه ها را به سمت سودآوری هدایت کند، ما یک برنامه صحیح و هدفمند برای رپورتاژ های شما می سازیم و به شما کمک میکنیم آنها را در سایت های مناسب منتشر کنید.

تولید محتوای اصولی و هدفمند میتواند کاربردی بودن و تاثیرگذاری را به وبلاگ سایت شما بیاورد، مخاطبین را جذب کند، از آنها مشتری بسازد و باعث رشد ترافیک مورد نیاز شود، همه اینها زمانی انجام می شوند که یک برنامه دقیق، درست و اصولی برای تولید محتوا ریخته شود.

یک معماری درست و حسابی میتواند مخاطب را در سایت نگه دارد، روی خزنده ها قفل کند، سرعت ایندکس بالا و تجربه کاربری دلچسب داشته باشد، پس از بررسی سایت شما یک نمودار به شما ارائه میکنیم که طی آن کل ساختار و معماری شما طراحی اصولی انجام می شود.

خدمات سئو و بهینه سازی

بهینه سازی سئو داخلی

اگر لازم باشد تمامی مقالات شما برای گرفتن بهترین نتیجه و افزایش CTR بازنویسی می شوند و توضیحات متای آنها بر اساس اصول سئو و کلمه کلیدی اصلاح می شوند

پس از آنالیز سایت و بررسی مقاله ها، طبقه بندی آنها بر اساس کلمه کلیدی انجام شده و مقالات بنیادی، اصلی و تعریفی شما مشخص می شوند تا درست محتوا تولید کنید.

یک برنامه پیشنهادی محتوای 2 ماهه به شما ارائه می کنیم تا طبق آن بتوانید با یک استراتژی کلمات کلیدی منحصر بفرد سایت خود را هدف بگیرید

ما نسخه اورجینال افزونه Yoast را روی سایت شما نصب و بروز رسانی میکنیم و تمامی تنظیمات آن را مطابق با استراتژی سایت و نیازمند های آن تنظیم و پیکربندی میکنیم.

دیگر افزونه های شرکت Yoast شامل سئوی محلی و سئوی سایت خبری را نیز در صورت نیاز روی سایت شما نصب و پیکربندی میکنیم تا حلقه افزونه های سئو تکمیل شود.

فایل ربات بسیار مهم است، ما فایل سایت شما را آنالیز کرده و آن را دوباره و با اصول درست روی سایت تنظیم و تغییر میدهیم.

اگر سایت مپ شما ساخته نشده باشد، آن را می سازیم و اگر ایرادی داشته باشد آن را برطرف می کنیم و همینطور آن را به گوگل معرفی میکنیم.

روی سایت شما آنالیز سرعت انجام داده، آن را بهینه سازی میکنیم، افزونه های درستی برای تنظیم کش و همینطور بهینه سازی تصاویر سایت نیز تنظیم و پیکربندی میکنیم.

با آنالیز کامل درون سایت و تجزیه و تحلیل لینک سازی، به شما یک نمودار لینک سازی ارائه میکنیم تا بتوانید بهترین ساختار لینک سازی داخلی را داشته باشید.

بهینه سازی سئو خارجی

اولین قدم در بررسی سئوی خارجی بک لینک ها هستند. شما یک پروفایل بک لینک دارید که مجموعه ی تمام بک لینک های شماست. برای ساختن استراتژی لینک بیلدینگ باید بدانید از کجا، چطور و با چه کلماتی از چه سایت هایی و با چه میزان کیفیت لینک دریافت کرده اید.

بک لینک های سایت همیشه با کیفیت نیستند، ما لینک های مخرب و با اسپم اسکور بالا را شناسایی کرده و آن را در گوگل Disavow می کنیم تا هر چه زودتر تاثیر منفی آنها از سایت شما زدوده شود. این یک تمیزکاری ضروری است.

ما برای شما کانال های اجتماعی می سازیم، در شبکه های اجتماعی پروفایل درست میکنیم و با انتشار برخی از مطالب سایت شما کاری میکنیم که گوگل به سایت شما اعتماد کند.

بر اساس کیفیت سایت، رتبه در گوگل و همینطور میزان رقابت و رتبه رقبا، ما یک استراتژی لینک سازی با رپورتاژ برای شما تدوین میکنیم که طی آن بتوانید بک لینک های با کیفیت و دائمی کسب کنید تا تاثیرگذاری آنها در طولانی مدت ماندگار بوده و حفظ شود.

اگر در جایی لینک سازی می کنید ما به شما کمک میکنیم بهترین انکر تکست های خودتان را در آنجا بکار بگیرید تا مبادا درگیر جریمه های گوگل شوید، همینطور با توزیع مناسب متن لینک های شما کیفیت را به پروفایل بک لینک شما باز میگردانیم.

مشاوره تخصصی سئو

بهبود سئوی داخلی

بر اساس نیاز و اهداف شما، یک کمپین کسب ترافیک برای شما طراحی میکنیم، سپس تمامی کلمات کلیدی مورد نیاز شما در حوزه کسب و کارتان را استخراج کرده و آنها را طبقه میکنیم تا شما بتوانید به درستی بازار هدف خود را شناسایی و مشتریان درست خود را هدف بگیرید.

در صورتی که بخواهید برای شما کمپین های تولید محتوا راه اندازی میکنیم، یک برنامه تنظیم میکنیم و بر اساس نقشه راه و تقویم محتوایی، به شما ایده های تولید محتوایی ارائه میکنیم که بتوانید طی آن بتوانید وبلاگی مفید برای کاربران خود برپا کنید و مخاطب بسازید.

برای سایت شما یک نمودار کامل ترسیم میکنیم و با تشریح تمام بخش های آن به شما کمک میکنیم یک چیدمان و معماری درست برای تمام سایت خود بسازید، طوری که توسعه آن ساده باشد، سئوی آن صحیح و همینطور تجربه کاربری آن دلچسب باشد.

بهبود سئو خارجی

اگر مایل هستید میتوانید از خدمات رپورتاژ ما استفاده کنید، ما خوب مینویسیم و مطمئن هم میشویم که محتوایی که برای رپورتاژ شما تولید شده مناسب با کسب و کارتان است.

در کنار کپی رایتینگ خوب برای متن رپورتاژ آگهی شما، ما اطمینان حاصل میکنیم که تمام نکات سئو در مقاله رعایت شده و کلمات کلیدی شما درست هدفگیری شده اند.

اگر به دنبال بک لینک سازی دائمی باشید و بخواهید از با کیفیت ترین سایت های ایرانی بک لینک بگیرید، به شما کمک میکنیم استراتژی درستی برای خرید رپورتاژ بهینه داشته باشید.

اگر برای لینک سازی خود آستین بالا می زنید، ما یک برنامه بر اساس سطح فعالیت سایت و همینطور حوزه مربوطه تنظیم میکنیم، و با یک نقشه راه برای شما مشخص میکنیم که چطور، با چه کلماتی لینک سازی کنید و چطور برای آنها رپورتاژ تهیه کنید.

تجربه کاربری و توسعه سایت

اگر میخواهید سایتتان سر به فلک بکشد، کاربران را درگیر کند و خدمات ارزش افزوده به سرویس های خود اضافه کنید، به شما کمک میکنیم در این کار موفق شوید، بهترین ایده ها را روی کسب و کار خود اجرا کنید و نتایج شگفت انگیزی کسب کنید.

بین راه اندازی سایت جدید یا بازسازی یک سایت مانده اید، ما به شما کمک میکنیم تمام موانع را پیش بینی کنید، بهترین گزینه ها را در اختیار داشته باشید و تصمیم درستی بگیرید.

اگر کاربران شما از سایتتان فراری هستند، چاره کار بهبود تجربه کاربری است، ما یک وایر فریم برای شما می سازیم، الگوها را دوباره طراحی میکنیم و تجربه کاربری دلچسبی به سایت شما می آوریم. از طراحی تا کد نویسی و ناوبری مخاطب در سایت شما.

دیگر راه‌کارهای سئوی میموس

سئو و بهینه سازی

پلتفرم مانگو

اگر نیاز دارید سئو را یاد بگیرید و توسط تیم خود اجرا و مدیریت کنید پلتفرم مانگو یک دستیار هوشمند با کلی برنامه در خدمت شماست…

پاسخ به پرسش های پرتکرار

سئو سرواژه یا مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و کسی که متخصص اینکار است SEO Expert یا کارشناس سئو خطاب می شود. معنی دیگر سئو نیز “بازاریابی موتورهای جستجو” است که مفهوم آن هدف گرفتن بخشی از جستجو است، جستجویی که کاربران آن را جستجو می کنند و هدف از آن پاسخ گویی به نیاز کاربر است تا وی را تبدیل به مشتری یا مخاطب کند.

 

مثال ضروری بودن سئو مثل کار است، اگر نیازی به کار ندارید، نیازی به سئو هم ندارید، اما برای کسانی که میخواهند مخاطبین تازه پیدا کنند بله سئو امری ضروری است.

بیشتر از 80% جستجو کننده در گوگل، هیچ وقت روی تبلیغات کلیک نمی کنند و به آنها اعتماد نمی کنند، همینطور هزینه بردار ولی زود بازده است، در آن طرف سئو اعتماد بالا، ماندگاری و رایگان بوده اما دیر بازده بوده و در طولانی مدت پاسخ گوی نیاز است.

از کل ترافیک یک وب سایت حداقل 51% آن از گوگل کسب میشود در حالی که سهم تبلیغات از هدایت ترافیک به سایت فقط 10% است. پس سئو بازدید کننده بیشتری تولید می کنند.

اگر بودجه صد میلیونی داشته باشید میتوان چنین کاری را ممکن کرد اما برای حضور در رتبه های اول گوگل به زمان نیاز است، ولی میتوان در زمان کوتاهی با اصول درست به این هدف رسید.

سئو زمان بر است ولی در طولانی مدت ماندگار هم هست، سئو باعث بازاریابی درست و کسب ترافیک درست در طولانی مدت می شود و البته پشتوانه آن نیز اعتماد کاربران است.

تبلیغات روی سئو تاثیر گذار نیست و فقط دنبال فروش است، اما سئو مخاطب می سازد، و با ترکیب سئو و تبلیغات میتوان 25% ترافیک و 27% درآمد از کل سایت را کسب کرد.

قوانین استاندارد و پذیرفته شده با نام سئو کلاه سفید خطاب می شوند که استفاده از آنها سایت را متوجه جریمه و خطرات پنالتی نمی کند، سئو کلاه سیاه تکنیک هایی ممنوع هستند که رتبه سایت را سریع افزایش میدهند ولی آن را با خطر جدی حذف و پنالتی هم مواجه می کنند، اما بین این دو تکنیک هایی هم وجود دارند که مثل حرکت روی لبه هستند، کم خطر و موثرند که با نام سئو کلاه خاکستری نام گذاری شده اند.

4.5/5 (24 دیدگاه)

8
خوشحال میشویم اگر سوالی در این زمینه دارید از ما بپرسید... (کاملا رایگان است - بعضی ازسوالات به صورت صوتی پاسخ داده خواهد شد)

avatar
فایل های تصویری و عکس
 
 
 
فایل های ویدیویی و صوتی
 
 
 
سایر انواع فایل
 
 
 
6 تعداد نظرات
2 رشته نظرات
0 دنبال کننده ها
 
داغ ترین نظرات
داغترین نظرات
7 نویسندگان نظرات
سجاد صادقی نیاشمسaliسمیرا حسینیسینا امین زاده نویسندگان نظرات اخیر
  اشتراک  
اطلاع از
سجاد صادقی نیا
مهمان
سجاد صادقی نیا

اول این که مقاله هایی ک در زمینه آموزش سئو قرار میدید واقعا درجه یک هستن دوم این که من خیلی دنبال یادگیری سئو رفتم و چندماهی روی سایت نودم کار کردم تا ارتقای سئو سایت خودم رو خودم انجام بدم و خب نتیجه خوبی داشت ولی قابل قبول نیست برام از این ک دیدم در حوضه آموزش سئو حرفه ای هستید و خیلی روی سئو اصولی و تضمینی تاکید دارید و از همه مهمتر این که میبینم توی کلمات سختی مثل خدمات سئو و بهینه سازی سایت خط یک گوگل هستید باعث شد که الان مزاحمتون بشم و کلا… ادامه مطلب »

شمس
مهمان
شمس

سلام خسته نباشید
همه موارد رو توضیح دادید به جز قیمت!! لطفا هزینه خدمات سئو رو هم بگید و این که شما پروپوزال کامل هم میدید ؟

ali
مهمان
ali

بنده در رابطه با مراحل بهینه سازی سایت سوال داشتم این که کارهایی که بر روی وبسایت انجام میدید آیا در تازه تاسیس بودن سایت ربطی دارد یا نه؟ چون بنده یک سایت دارم که تازه تاسیس هست و می خواستم که شرکت شما مباحث مربوط به بهینه سازی و سئو رو انجام بدن برای همین خواستم اگر میشه لطف کنید در این رابطه ب بنده یک سری توضیحات بدید و البته نمیدونم شرایطتون به چه صورته ولی من سئو تضمینی میخوام از شما اگر اصولی و با ضمانت پروژه من رو پیش میبرید بهم خبر بدید تا انشالله کار… ادامه مطلب »

سمیرا حسینی
مهمان
سمیرا حسینی

شما فقط سایت رو سئو میکنید خودتون یا مشاوره سئو هم میدید که خودمون انجام بدیم و خب فکر کنم هزینه کم تری داشته باشه این کار ؟؟؟
به نظر خودتون طبق تجربه ای که دارید اگر خودمون با مشاوره seo شما روی بهینه سازی سایت کار کنیم سریعتر جواب میگیریم یا این که تمام کارهای بهینه سازی سایت رو خودتون انجام بدید برای تعرفه هم یه سری توضیحات بدید لطفا

دکتر رضایی
مهمان
دکتر رضایی

سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای میموس
من یک خدمات مشاوره سئو ازتون می خواستم و این که باید تاکید کنم خیلی به دنبال خدمات سئو وبسایت در تهران گشتم تا با مجموعه شما آشنا شدم و خب از این بایت خوشحالم و امیدوارم که با مجموعه شما به هدفم برسم. فقط موضوعی که بنده می خواهم بدونم در رابطه با تعرفه خدمات سئو وب سایت هست و می خواهم بدونم اگر یک پروژه سئو را از ابتدا تا همیشه شما در دست بگیرید چقد هزینه بر خواهد بود. ممنونم منتظر خبرتون هستم موفق باشید

سعید
مهمان
سعید

سلام وقت بخیر
من یه سایت دارم توی حوضه گردشگریه قصد دارم برای بنده اون رو سئو کنید تا در یک سری کلمات کلیدی پر رقبات سایتم سئو بشه و در صفحه اول گوگل قرار بگیره
من هیچ چیز از فرایند بهینه سازی نمیدونم و احتمالا سایتم مشکلات فنی هم داشته باشد و این که مشکل اینجاست که من نمیدونم چه کلماتی به درد من میخوره و ترافیک بالایی رو برام میاره ممنون میشم راهنماییم کنید و اگر لازمه به صورت تخصصی سایتم رو بررسی کنید بفرمایید تا لینکش رو ارسال کنم خدمتتون