آژانس سئو

مشتریان شما در صفحه اول گوگل منتظرتان هستند

چند میلیارد جستجوی روزانه در گوگل نوید این را میدهد که اگر بخشی از این جستجو را به سایت خود هدایت کنید رشدی چند هزار درصدی در کسب و کار و فروش خود تجربه خواهید کرد. 90 درصد از این میلیون ها کاربران فقط روی نتایج اول کلیک می کنند، پس برای کسب ترافیک نیاز به سایتی دارید که با بهینه سازی های لازم بتواند به صدر نتایج برسد. ما به شما کمک میکنیم این اتفاق رقم بخورد.

ارتباط سئو با فروش و درآمد

روزانه در گوگل 3.5 میلیارد جستجو انجام می شود، 90 هزار سایت به زبان پارسی و وردپرس راه اندازی شده و همینطور بیشتر از 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، پس باید جایی حضور پیدا کنید که مشتریان در آنجا پرسه می زنند؛ همان صفحه اول گوگل. گرفتن صفحه اول گوگل زمان بر و غیر ممکن است مگر اینکه یک استراتژی برای سئو داشته باشید و با برنامه ای هدفمند و تجربیات کارشناس سئو روی سایت خود بهینه سازی های لازم را انجام دهید.

شاخص های اصلی سئو SEO

سئو؛ برای همیشه

سئو؛ برای همیشه
سئوی ماندگار تنها در صورتی ممکن است که از یک استراتژی سئو که با استانداردهای گوگل همخوانی دارد استفاده کنید

تعامل با مخاطب

تعامل با مخاطب و مشتری
تعامل با مخاطب یعنی درگیر شدن وی با آنچه در سایت وجود دارد، اگر روش جذب مخاطب درست و صحیح باشد، اعتماد وی سپس اعتماد گوگل کسب می شود.

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی
یعنی گردآوری واژه هایی که برای جستجو استفاده می شوند، این مهم ترین کار برای هدفگیری بازار و مشخص کردن مشتری و مخاطب است.

استراتژی بک لینک سازی

استراتژی بک لینک سازی
بک لینک ها یکی از فاکتورهای گرفتن رتبه در گوگل هستند، روش لینک سازی درست میتواند سایت را بالا بیاورد و یا روش نادرست میتواند آن را نابود کند.

چرا میموس را انتخاب کنید؟
ما نه افرادی بی هویت و نه یک گروه معمولی هستیم که در همکاری با واسطه ها به خرید بک لینک و … بپردازیم و با روش های چیپ و کلاه سیاه بخواهیم و قول دهیم یک ماهه سایت شما را به صدر گوگل بفرستیم، نه. میموس یک آژانس بازاریابی با رویکرد خلاقانه و نوین بوده که متشکل از اعضای کارآفرین، توسعه و کدنویسی، تیم فنی و طراحی و کپی رایتینگ است که اهدافش را به واسطه تجربه ده ساله در اینترنت و همینطور دانش بروز بدست می آورد. ما تنها هدفمان ارائه یک تجربه لذت بخش و همکاری بیاد ماندنی برای مشتریان و همکاران است.

ریپورتاژ خبری

دلایل اصلی راه اندازی سایت و سئو

کسب اعتماد مخاطب

کسب اعتماد مخاطب
65% از کاربران همیشه به دنبال مرتبط ترین سایت با نتایج جستجویشان هستند.

گرایش به خرید اینترنتی

گرایش به خرید اینترنتی
80% از مردم قبل از رفتن به بازار در اینترنت برای خرید آن محصول جستجو می کنند.

استفاده مستمر از جستجو

استفاده مستمر از جستجو
82% از مشتریان قبل از هر خریدی که داشته اند در گوگل جستجو کرده اند.

ماندگاری در ذهن کاربر

ماندگاری در ذهن کاربر
33% از کاربران فقط از سایت هایی خرید می کنند که در نتایج جستجو دیده اند.

تاثیر سئو روی کسب و کار

آمار ها نشان از گرایش گسترده مردم به اینترنت و جستجو است، به طوری که از هر 5 نفر 4 نفرشان دوست دارند خریدشان را اینترنتی انجام دهند، اکنون که ایرانیان بیشتر از 50 میلیون تلفن همراه متصل به اینترنت دارند، بزرگ ترین بازار مصرف کننده را برای کسب و کارهای آنلاین تشکیل میدهند. برای دسترسی به بزرگ ترین بازار چاره ای ندارید جز حضور در صدر نتایج گوگل

چرا کسب و کارهای کوچک در سئو و اینترنت موفق نیستند؟

فقط 17% کسب و کار ها روی سئو و کسب ترافیک هزینه می کنند!

فقط 25% از کسب و کارها روی دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری می کنند!

70% کسب و کارها موفق نیستند چون بی برنامه و بدون مشاور به سئو مشغولند!

بیشتر از 55% کسب و کارها سایت خوب با طراحی دلچسب برای جذب مخاطب ندارند!

شاخص های تاثیرگذار در سئوی کسب و کار ها

بک لینک ها بیشترین تاثیر را در پیشبرد برنامه سئو دارند، تقریبا 36% از کل نیازهای سئو برای گرفتن رتبه را بک لینک های با کیفیت و اصولی تشکیل میدهند.

شرکت های بزرگ 39% از ترافیک خود را نه از طریق موتورهای جستجو بلکه از طریق شبکه های اجتماعی کسب می کنند، و این یعنی سئو فقط بخشی از دیجیتال مارکتینگ است.

محتوا بیشترین سهم تاثیر گذاری در سئو را برای کسب و کارها دارد با سهمی 57% از کل بازاریابی موتورهای جستجو، این یعنی کسب و کارها باید محتوا تولید کنند.

سئوی کسب و کار ها همیشه با تحقیق کلمه کلیدی شروع می شود. با احتساب تاثیر 49% روی سئو، تحقیق کلمه کلیدی مهم ترین قدم در شروع کار سئو محسوب می شود.

میخواهید خودتان متخصص سئو باشید؟

آکادمی میموس

برای یادگیری اصولی سئو وارد آکادمی شوید

آکادمی میموس

وجه تمایزات ما در خدمات سئو

اصول سئو کلاه سفید

اصول سئو کلاه سفید
بجای رسیدن دو روزه به صدر گوگل، به شما ماندگاری و حضور طولانی مدت را با استراتژی درست تضمین میدهیم

کسب رشد و موفقیت

افزایش رشد و کسب موفقیت
رشد و موفقیت شما زمانی کسب می شود که خدمات اصلی سئو و صحیحی دریافت کنید که مطابق با نیازها و مخاطبین شما باشد.

شفافیت در ارائه گزارش

شفافیت در ارائه گزارش
برای ارزیابی کارمان، به شما اصول و مقدمات سئو را می آموزیم و چک لیست های دقیقی در اختیارتان می گذاریم

استراتژی تولید محتوای تازه

استراتژی بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا محور روز به روز در حال رشد است و اگر استراتژی مناسبی برای کسب و کار شما ساخته نشده به این معنی است که پول و هزینه های خود را دور ریخته اید.

فعالیت های اصلی ما روی سئو داخل سایت

سئو درون وبسایت

سئو درون وب سایت
سئو دو کفه ترازو دارد که باید بالانس بین این دو رعایت شود تا به نتایج خوب و ماندگاری دست پیدا کنید. کفه اول ترازو سئوی درون سایت است.

ساختار سایت

بررسی و ارائه ساختار سایت
ما ساختار سایت شما را بررسی میکنیم و روش های اصلاح و همینطور برنامه توسعه سایت را در اختیارتان قرار میدهیم.

تولید محتوا

استراتژی تولید محتوای تازه
برای تولید محتوای تازه سایت یک استراتژی درست و اصولی با نقشه راه کامل تنظیم میکنیم تا برنامه کار مشخص باشد.

نوسازی محتوای قدیمی

نوسازی محتوای قدیمی
ما محتوای کل وب سایت را آنالیز کرده و با طبقه بندی کردن آنها طی پروسه های مختلف نوسازی آنها را شروع میکنیم.

دنبال خدمات بازاریابی محتوا محور هستید؟

استراتژی تولید محتوا

 خدمات تولید محتوای ما را ببینید!

تولید محتوا

دنبال خدمات بک لینک و گرفتن لینک از سایت های معتبر و پرقدرت هستید؟

رپورتاژ خبری

 پیشنهادمان رپورتاژ آگهی است!

رپورتاژ خبری

فعالیت های اصلی ما روی سئو خارج سایت

لینک سازی

لینک بیلدینگ و استراتژی لینک
کفه دوم سئو خارجی بک لینک است، جایی که دیگر سایت ها به ما لینک میدهند تا سایت ما در موتورهای جستجو شناخته شود.

استراتژی لینک سازی

استراتژی بک لینک سازی
ما نه بک لینک می خریم نه از ربات ها و اسپمرها استفاده میکنیم، تمامی لینک های ما به صورت دستی برای شما ایجاد می شود.

انکر تکست

تنوع درست در دامنه و کلید واژه
با رعایت مهم ترین اصل لینک سازی، یعنی بالانس بین تنوع دامنه و انکر تکست، کمک میکنیم بهترین نتیجه را بگیرید

لینک سازی درون سایت

لینک سازی درون سایت
با بررسی کلی ساختار سایت و تحقیق کلمات کلیدی، روشی درست برای لینک سازی درون سایت به شما ارائه میکنیم.

راهکارهای سئوی میموس

در شرکت یا تیم خود یک سئو کار برای بهینه سازی سایت دارید؟ ما به شما کمک میکنیم از حضور وی در شرکت خودتان بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. همچنین برای پیشبرد اهداف سئوی خود شما نیاز به یک برنامه دارید، ما یک استراتژی شامل برنامه و نقشه راه برای شما تدوین میکنیم که تمامی کارهای شما برای بهینه سازی سایت را پوشش میدهد، سپس شما را به سمت رشد سایت و ترافیک بیشتر و در نتیجه آن درآمد و فروش چند برابر هدایت می کند.

اگر چشمتان به آمار سئو و تاثیر آن روی کسب و کار خورده باشد میدانید که سئو چقدر برای رشد کسب و کارتان مهم است، اگر میخواهید نتیجه بگیرید به یک تیم درست برای پیشبرد کارها و همینطور یک استراتژی اصولی نیاز دارید که با پشتوانه مالی شما بتواند سریعا تاثیر خود را روی سایت و درآمد و فروش و … که اهداف سایت هستند نشان دهد. ما سایت شما را بررسی میکنیم، استراتژی محتوا و بک لینک می سازیم و گزارش ها را به شما ارائه میکنیم.

سئو، یادگیری و پیاده کردن آن به عنوان یک پروژه زمان بر، طولانی و گاها خسته کننده است. اگر به دنبال کسب نتیجه هستید اول باید خوب آموزش ببینید، ما این زمینه رو فراهم کردیم تا شما به منابع درست و صحیحی دسترسی پیدا کنید که تمامی نیازهای شما در زمینه بهینه سازی و آموزش سئو را پوشش داده و با یک فرمول درست و برنامه دقیق آن را برای شما ساده سازی می کند. ما برنامه آموزش خود را در پلتفرم مانگو منتشر کرده و برای همه کسانی که میخواهند سئو را یاد گرفته و عملی کنند در دسترس قرار داده ایم.

چارچوب مانگو برای سئو سایتلوگوی میموس
رویکرد مشخص ما در پلتفرم مانگو اینست که یک سایت با ساختار خوب و محتوای خوب که برای ماندگاری در ذهن کاربر تلاش می کند، میتواند موفق شود. ما این فرمول را به شما هم می آموزیم

پلتفرم مانگو به زبان ساده

تمام تلاش ما این بوده که فرایندی دشوار و زمان بر را برای تمام کسانی که به موضوع سئو و رشد کسب و کار دارند و دوست دار ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ هستند، آسان کنیم. هدف ما راه اندازی چرخه ای آنلاین است که همراه با آموزش و فراهم کردن زمینه های راه اندازی کسب و کار به هر ایرانی و هر شرکت و سازمانی کمک کند در حوزه ای که فعالیت میکنند طعم موفقیت را چشیده و ابزارهای لازم برای رشد بیشتر را در اختیار بگیرند.

پلتفرم مانگو چطور به شما کمک می کند؟

در حال حاضر ما سرویس های خود را به تنها برای 3 قشر از مخاطب محدود کرده ایم، ما برای مدیران کسب و کار بستری برای مدیریت سئوی کسب و کار و اجرای پروژه های توسعه سایت را آماده کرده ایم، به مخاطب کمک میکنیم دانش سئوی خود را افزایش دهد، پس از مراحل آموزشی و قبولی در آزمون های تخصصی؛ مدرک معتبر دریافت کرده و متخصص سئو شود و همینطور در پلتفرم خود زمینه آموزش را برای مدرسان و متخصص ها جهت مشاوره و کمک به دیگر اعضای پلتفرم را فراهم ساخته ایم

 

یک مدیر کسب و کار میتواند کارمندان خود را برای آموزش در آکادمی مانگو ثبت نام کند، یا اینکه برنامه های سئو را با تیم سئوی استارت آپ خود پیگیری کند. چنین شرایطی به مدیر کمک می کند به تمام جزئیات برنامه ها دسترسی داشته باشد و تمام برنامه هایی که خود میخواهد برای پروژه ها عملی کند را در پلتفرم وارد کرده و آنها را پیگیری کند.

مدیر استارت آپ

دانشجویان میتوانند طبق اصولی که در مانگو تعریف شده دوره های آموزشی را طی کرده و به آزمون ها دسترسی داشته باشند، پس از دریافت گواهی قبولی در هر سطح از آزمون ها و دریافت لایسنس مورد نظر، به عنوان یک متخصص سئو در مانگو معرفی شوند. همینطور متخصص های سئو میتوانند از تجربیات خود برای مشاوره به شرکت ها یا طراحی استراتژی های سئو استفاده کرده و با سازمان ها و دیگر دانشجویان نیز همکاری کنند.

متخصص سئو

یک مشاور و مدرس سئو میتواند دوره های آموزشی خود را به سطح کیفی مورد نظر در مانگو برساند و در این پلتفرم به آموزش های مورد نظر بپردازد. این موضوع کمک می کند تمام کسانی که دانشی برای ارائه دارند به افزایش سطح دانش و کیفیت مجموعه و پلتفرم کمک کرده و همینطور تجربیات و اطلاعاتی که دارند را در شکل های مختلف به اعضا عرضه کنند.

مدرس

الگوی توسعه ی مانگو

ما در مانگو بیش از همه چیز معتقد به تعامل با کاربران هستیم. تنها زمانی یک کسب و کار میتواند هدفمند فعالیت کند و نتایج درستی بگیرد که روی مشتریان تمرکز کند. برای تمرکز روی مشتریان نیازمند شناخت مشتری، شناخت حوزه بازار، پاسخ گویی به نیاز کاربر و در نهایت استفاده از قابلیت های بازاریابی داخلی هستیم. ما اکنون این زمینه را فراهم کرده ایم که یک کسب و کار بتواند به تمام جوانب این موضوع پی ببرد و نتایج شگفت انگیز را پیش روی خود ببیند، اگر به اصول درست این کار پایبند بماند. ما برای هدفگیری یک کاربر به عنوان مشتری 4 مرحله یا چهار لایه را تعریف کرده و در مانگو پیاده کرده ایم.

 

کاربر کسی است که به سایت ما و شما و دیگران سر میزند، هر از گاهی با جستجویی که دارد دوباره به سایت باز می گردد، گاهی چیزهایی که در اختیارش قرار دارد را بررسی میکند و گاهی هم از کنار آن بی خیال می گذرد. کاربران کسانی هستند که فقط نظاره گر بوده و تا وقتی که به همین منوال ادامه دهند کاربر باقی می مانند. راه تبدیل کاربر به مخاطب گسترش زمینه فعالیت و توسعه محتوای آن است. محتوا پل ارتباطی بین سایت و کاربر است، اگر سایت در زمینه روش های پرورش گل و گیاه فعالیت می کند، باید زمینه هایی مربوط به کود، سمپاشی، روش تغذیه و نگه داری، گیاه خاک مناسب و دوره های رشد و ثمره و شکوفه و … را هم در دایره محتوای خود بگنجاند. این باعث جذب بیشتر کاربر می شود و با حضور بیشتر این کاربر در سایت، وی به فرهنگ و هویت سایت عادت کرده و به آن علاقه نشان میدهد، کاربر اکنون در مرحله نگرش است و وارد مرحله اندیشه شده و از این جا به بعد وقتی سایت را در مرورگرش بوکمارک کرد تبدیل به مخاطب می شود.

کاربر

مخاطب کاربری است که به سایت و محتوای آن علاقمند است و به آن سر میزند، آدرس سایت را در مرورگرش مستقیم وارد کرده یا اینکه آن را بوکمارک کرده است. با این حال، مخاطب کسی است که بیشتر از دیگران سایت را می پسندد و به تغییرات آن واکنش های جدی تر نشان می دهد، مخاطب کسی است که در مورد سایت و محصولات آن فکر می کند و با خود دو تا چارتا میکند که آیا خرید کند یا نه، ما این مرحله را مرحله اندیشه می نامیم. ماموریت ما اینبار اینست که با هر آنچه که درون سایت مان است وی را مجاب کنیم خرید کند. وی را قانع کنیم تا در سایت ما ثبت نام کند و کارهای دیگری از این مثال.

مخاطب

خریدار کسی است که یک خرید از ما انجام داده و مخاطب ما بوده، خریدار کسی است که در مرحله عمل قرار داشته و کاری مهم درون سایت انجام داده که ما انتظار آن را داشته ایم. ثبت ایمیل در سایت یا انجام خرید یا شاید هم پر کردن یک فرم مشاوره. اینها هدف هم هستند.

خریدار

مشتری کاربری بوده که به محصولات ما فکر می کرده (مخاطب) و سپس دست به خرید زده است (خریدار – عمل) اما برای خرید های بعدی برگشته و این یعنی خرید دوم وی اگر خوب باشد مشتری خرید های بعدی خودش را از ما انجام میدهد و همینطور آن را به دیگران نیز معرفی می کند. این مرحله، همان مرحله مهم شمردن مشتری وفادار است که ما آن را اهمیت می نامیم.

مشتری

بسته‌ها و تعرفه‌های سئو

خدمات سئو و بهینه‌سازی
متناسب با کسب و کار
شروع از 3میلیون تومان

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

سفارش

خدمات سئو و بهینه‌سازی
متناسب با کسب و کار
شروع از 3میلیون تومان

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

سفارش

خدمات سئو و بهینه‌سازی
متناسب با کسب و کار
شروع از 3میلیون تومان

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

سفارش

خدمات سئو و بهینه‌سازی
متناسب با کسب و کار
شروع از 3میلیون تومان

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

سفارش

ویژگی خدمات سئو در میموس

ما به برنامه ریزی و استراتژی و بکار گیری استاندارد های سئو کلاه سفید برای تاثیرگذاری موثر و حضور ماندگار در گوگل معتقد هستیم.

تدوین و تنظیم استراتژی سئو
ثبت سایت در گوگل اولین قدم برای حضور در این موتور جستجو و همینطور اولین کار بعد از راه اندازی سایت و شروع برنامه سئو است
کانفیگ سرچ کنسول
سئو با تحقیق کلمه کلیدی شروع می شود، بازار هدفتان را مشخص می کنید و ما یک تحقیق جامع روی کلمات کلیدی زمینه فعالیت شما انجام داده، آنها را گردآوری و طبقه بندی میکنیم تا بر اساس آن استراتژی توسعه سایت و محتوای آن را برپا کنید
تحقیق جامع کلمات کلیدی
سایت شما به یک بررسی عمیق و تحلیل درست و حسابی نیاز دارد تا وضعیت سلامت آن مشخص شود، ما از ابزارهایی که داریم در کنار بررسی توسط نیروی انسانی به داده های مورد نظر خود می رسیم و برنامه ترمیم یا توسعه سایت را برایتان مشخص می کنیم
آنالیز سئوی داخل سایت
شما یک پروفایل بک لینک دارید، طوری که با آن در اینترنت شناخته می شود، آنالیز گسترده و گردآوری پروفایل بک لینک سایت شما، برایتان مشخص می کند چطور و از کجا باید روی سایت فعالیت خود را آغاز کنید و چه زمینه هایی را بیشتر مورد توجه قرار دهید
آنالیز سئوی خارج سایت
هر کدام از رقیب های شما نیز بررسی می شوند تا میزان رقابت و نقاط قوت و ضعف آنها را پیدا کنیم، مسیر حرکت و استراتژی آنها وقتی مشخص باشد دید روشن تری از نحوه رقابت و هزینه های آن به ما میدهد، ما پس از انجام کار خود به شما یک گزارش کامل ارائه می کنیم
آنالیز مهم ترین رقبا
رپورتاژ آگهی از نظر ما بهترین روش برای ساختن لینک است. اما همیشه استراتژی درست میتواند هزینه ها را به سمت سودآوری هدایت کند، ما یک برنامه صحیح و هدفمند برای رپورتاژ های شما می سازیم و به شما کمک میکنیم آنها را در سایت های مناسب منتشر کنید
استراتژی لینک‌ سازی
محتوای اصولی و هدفمند میتواند کاربردی بودن و تاثیرگذاری را به وبلاگ سایت شما بیاورد، مخاطبین را جذب کند، از آنها مشتری بسازد و باعث رشد ترافیک مورد نیاز شود، همه اینها زمانی انجام می شوند که یک برنامه دقیق، درست و اصولی برای تولید محتوا ریخته شود
ارائه برنامه تولید محتوا
یک معماری درست و حسابی میتواند مخاطب را در سایت نگه دارد، روی خزنده ها قفل کند، سرعت ایندکس بالا و تجربه کاربری دلچسب داشته باشد، پس از بررسی سایت شما یک نمودار به شما ارائه میکنیم که طی آن کل ساختار و معماری شما طراحی اصولی انجام می شود
ارائه چارت معماری سایت
بهینه سازی سئو داخلی
اگر لازم باشد تمامی مقالات شما برای گرفتن بهترین نتیجه و افزایش CTR بازنویسی می شوند و توضیحات متای آنها بر اساس اصول سئو و کلمه کلیدی اصلاح می شوند
تنظیم عنوان مقالات و متاتگ ها
پس از آنالیز سایت و بررسی مقاله ها، طبقه بندی آنها بر اساس کلمه کلیدی انجام شده و مقالات بنیادی، اصلی و تعریفی شما مشخص می شوند تا درست محتوا تولید کنید
تنظیم طبقه بندی مقاله ها
یک برنامه پیشنهادی محتوای 2 ماهه به شما ارائه می کنیم تا طبق آن بتوانید با یک استراتژی کلمات کلیدی منحصر بفرد سایت خود را هدف بگیرید
برنامه تولید محتوای 2 ماهه
ما نسخه اورجینال افزونه Yoast را روی سایت شما نصب و بروز رسانی میکنیم و تمامی تنظیمات آن را مطابق با استراتژی سایت و نیازمند های آن تنظیم و پیکربندی میکنیم
نصب و کانفیگ افزونه Yoast
دیگر افزونه های شرکت Yoast شامل سئوی محلی و سئوی سایت خبری را نیز در صورت نیاز روی سایت شما نصب و پیکربندی میکنیم تا حلقه افزونه های سئو تکمیل شود
ارائه افزونه ضروری سئو
فایل ربات بسیار مهم است، ما فایل سایت شما را آنالیز کرده و آن را دوباره و با اصول درست روی سایت تنظیم و تغییر میدهیم
تنظیم فایل ربات سایت
اگر سایت مپ شما ساخته نشده باشد، آن را می سازیم و اگر ایرادی داشته باشد آن را برطرف می کنیم و همینطور آن را به گوگل معرفی میکنیم
تنظیم سایت مپ سایت
روی سایت شما آنالیز سرعت انجام داده، آن را بهینه سازی میکنیم، افزونه های درستی برای تنظیم کش و همینطور بهینه سازی تصاویر سایت نیز تنظیم و پیکربندی میکنیم
بهینه سازی سرعت سایت
با آنالیز کامل درون سایت و تجزیه و تحلیل لینک سازی، به شما یک نمودار لینک سازی ارائه میکنیم تا بتوانید بهترین ساختار لینک سازی داخلی را داشته باشید.
نمودار لینک سازی داخلی
بهینه سازی سئو خارجی
اولین قدم در بررسی سئوی خارجی بک لینک ها هستند. شما یک پروفایل بک لینک دارید که مجموعه ی تمام بک لینک های شماست. برای ساختن استراتژی لینک بیلدینگ باید بدانید از کجا، چطور و با چه کلماتی از چه سایت هایی و با چه میزان کیفیت لینک دریافت کرده اید
ارائه گزارش پروفایل بک لینک
بک لینک های سایت همیشه با کیفیت نیستند، ما لینک های مخرب و با اسپم اسکور بالا را شناسایی کرده و آن را در گوگل
معرفی لینک های اسپم به گوگل
ما برای شما کانال های اجتماعی می سازیم، در شبکه های اجتماعی پروفایل درست میکنیم و با انتشار برخی از مطالب سایت شما کاری میکنیم که گوگل به سایت شما اعتماد کند
اعتماد سازی با پروفایل اجتماعی
بر اساس کیفیت سایت، رتبه در گوگل و همینطور میزان رقابت و رتبه رقبا، ما یک استراتژی لینک سازی با رپورتاژ برای شما تدوین میکنیم که طی آن بتوانید بک لینک های با کیفیت و دائمی کسب کنید تا تاثیرگذاری آنها در طولانی مدت ماندگار بوده و حفظ شود
برنامه درست لینک سازی
اگر در جایی لینک سازی می کنید ما به شما کمک میکنیم بهترین انکر تکست های خودتان را در آنجا بکار بگیرید تا مبادا درگیر جریمه های گوگل شوید، همینطور با توزیع مناسب متن لینک های شما کیفیت را به پروفایل بک لینک شما باز میگردانیم
توزیع مناسب انکر تکست
مشاوره تخصصی سئو
بهبود سئوی داخلی
بر اساس نیاز و اهداف شما، یک کمپین کسب ترافیک برای شما طراحی میکنیم، سپس تمامی کلمات کلیدی مورد نیاز شما در حوزه کسب و کارتان را استخراج کرده و آنها را طبقه میکنیم تا شما بتوانید به درستی بازار هدف خود را شناسایی و مشتریان درست خود را هدف بگیرید
تحقیق کلمات کلیدی
در صورتی که بخواهید برای شما کمپین های تولید محتوا راه اندازی میکنیم، یک برنامه تنظیم میکنیم و بر اساس نقشه راه و تقویم محتوایی، به شما ایده های تولید محتوایی ارائه میکنیم که بتوانید طی آن بتوانید وبلاگی مفید برای کاربران خود برپا کنید و مخاطب بسازید
ایده های تولید محتوا
برای سایت شما یک نمودار کامل ترسیم میکنیم و با تشریح تمام بخش های آن به شما کمک میکنیم یک چیدمان و معماری درست برای تمام سایت خود بسازید، طوری که توسعه آن ساده باشد، سئوی آن صحیح و همینطور تجربه کاربری آن دلچسب باشد
معماری سایت
رپورتاژ و بک لینک سازی
اگر مایل هستید میتوانید از خدمات رپورتاژ ما استفاده کنید، ما خوب مینویسیم و مطمئن هم میشویم که محتوایی که برای رپورتاژ شما تولید شده مناسب با کسب و کارتان است
تولید متن رپورتاژ آگهی
در کنار کپی رایتینگ خوب برای متن رپورتاژ آگهی شما، ما اطمینان حاصل میکنیم که تمام نکات سئو در مقاله رعایت شده و کلمات کلیدی شما درست هدفگیری شده اند
بهینه سازی رپورتاژ آگهی
اگر به دنبال بک لینک سازی دائمی باشید و بخواهید از با کیفیت ترین سایت های ایرانی بک لینک بگیرید، به شما کمک میکنیم استراتژی درستی برای خرید رپورتاژ بهینه داشته باشید
استراتژی خرید رپورتاژ آگهی
اگر برای لینک سازی خود آستین بالا می زنید، ما یک برنامه بر اساس سطح فعالیت سایت و همینطور حوزه مربوطه تنظیم میکنیم، و با یک نقشه راه برای شما مشخص میکنیم که چطور، با چه کلماتی لینک سازی کنید و چطور برای آنها رپورتاژ تهیه کنید
توزیع درست انکر تکست
تجربه کاربری و توسعه سایت
اگر میخواهید سایتتان سر به فلک بکشد، کاربران را درگیر کند و خدمات ارزش افزوده به سرویس های خود اضافه کنید، به شما کمک میکنیم در این کار موفق شوید، بهترین ایده ها را روی کسب و کار خود اجرا کنید و نتایج شگفت انگیزی کسب کنید
توسعه وب سایت
بین راه اندازی سایت جدید یا بازسازی یک سایت مانده اید، ما به شما کمک میکنیم تمام موانع را پیش بینی کنید، بهترین گزینه ها را در اختیار داشته باشید و تصمیم درستی بگیرید
راه اندازی سایت جدید
اگر کاربران شما از سایتتان فراری هستند، چاره کار بهبود تجربه کاربری است، ما یک وایر فریم برای شما می سازیم، الگوها را دوباره طراحی میکنیم و تجربه کاربری دلچسبی به سایت شما می آوریم. از طراحی تا کد نویسی و ناوبری مخاطب در سایت شما
بهینه سازی تجربه کاربری
پس زمینه

ارتباط با ما

 

سوالات متداول

سئو چیست؟

سئو سرواژه یا مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و کسی که متخصص اینکار است SEO Expert یا کارشناس سئو خطاب می شود. معنی دیگر سئو نیز “بازاریابی موتورهای جستجو” است که مفهوم آن هدف گرفتن بخشی از جستجو است، جستجویی که کاربران آن را جستجو می کنند و هدف از آن پاسخ گویی به نیاز کاربر است تا وی را تبدیل به مشتری یا مخاطب کند

آیا سئو کار ضروری است؟

مثال ضروری بودن سئو مثل کار است، اگر نیازی به کار ندارید، نیازی به سئو هم ندارید، اما برای کسانی که میخواهند مخاطبین تازه پیدا کنند بله سئو امری ضروری است.

سئو یا تبلیغات ادوردز گوگل؟

بیشتر از 80% جستجو کننده در گوگل، هیچ وقت روی تبلیغات کلیک نمی کنند و به آنها اعتماد نمی کنند.

تفاوت ترافیک سئو و تبلیغات چقدر است؟

از کل ترافیک یک وب سایت حداقل 51% آن از گوگل کسب میشود در حالی که سهم تبلیغات از هدایت ترافیک به سایت فقط 10% است.

آیا سئو یک ماهه میتواند انجام شود؟

اگر بودجه صد میلیونی داشته باشید میتوان چنین کاری را ممکن کرد اما برای حضور در رتبه های اول گوگل به زمان نیاز است، ولی میتوان در زمان کوتاهی به این هدف رسید.

اگر سئو زمان بر است، چرا باید سایت را سئو کنیم؟

سئو زمان بر است اما طولانی مدت و ماندگار هم هست، سئو باعث بازاریابی درست و کسب ترافیک درست در طولانی مدت می شود و البته پشتوانه آن نیز اعتماد کاربران است.

بی اعتمادی کاربران به تبلیغات؟ چه میشه کرد؟

تبلیغات روی سئو تاثیر گذار نیست و فقط دنبال فروش است، اما سئو مخاطب می سازد، و با ترکیب سئو و تبلیغات میتوان 25% ترافیک و 27% درآمد از کل سایت را کسب کرد.

سئو کلاه سفید، خاکستری و سیاه چیستند؟

گوگل در دانشنامه خود از روش امتیاز دهی کیفی صحبت کرده و ما هم 200 فاکتور رتبه بندی سایت را منتشر کردیم، این قوانین استاندارد و پذیرفته شده با نام سئو کلاه سفید خطاب می شوند که استفاده از آنها سایت را متوجه جریمه و خطرات پنالتی نمی کند، سئو کلاه سیاه تکنیک هایی ممنوع هستند که رتبه سایت را سریع افزایش میدهند و آن را با خطر جدی حذف هم مواجه می کنند، اما بین این دو تکنیک هایی هم وجود دارند که مثل حرکت روی لبه هستند، کم خطر و موثرند که با نام سئو کلاه خاکستری نام گذاری شده اند.

5/5 (3 دیدگاه)