خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت وردپرس

شاخص های اصلی سئو

سئو؛ برای همیشه

سئوی ماندگار تنها در صورتی ممکن است که از یک استراتژی سئو که با استانداردهای گوگل همخوانی دارد استفاده کنید

تعامل با مخاطب و مشتری

تعامل با مخاطب یعنی درگیر شدن وی با آنچه در سایت وجود دارد، اگر روش جذب مخاطب درست و صحیح باشد، اعتماد وی سپس اعتماد گوگل کسب می شود.

تحقیق کلمه کلیدی

یعنی گردآوری واژه هایی که برای جستجو استفاده می شوند، این مهم ترین کار برای هدفگیری بازار و مشخص کردن مشتری و مخاطب است.

استراتژی بک لینک سازی

بک لینک ها یکی از فاکتورهای گرفتن رتبه در گوگل هستند، روش لینک سازی درست میتواند سایت را بالا بیاورد و یا روش نادرست میتواند آن را نابود کند.

تحلیل رقبا

تحلیل صحیح و درست رقبا یک فاکتور بسیار مهم در سئو می باشد ، شما با یادگیری تحلیل صحیح رقبا قادر خواهید بود به اطلاعات مهمی دست یابید که پیمودن مسیر را آسان خواهد کرد.

مانیتورینگ ۲۴ ساعته

سئو یک فرآیند یک ساعته یا یک روزه نیست و به فعالیت مداوم و مستمر نیاز دارد حتی اگر شما در لینک یک قراردادشته باشید شما با نظارت مداوم باید جایگاه خود را حفظ کنید.

چرا میموس را انتخاب کنید؟

ما نه افرادی بی هویت و نه یک گروه معمولی هستیم که در همکاری با واسطه ها به خرید بک لینک و … بپردازیم و با روش های چیپ و کلاه سیاه بخواهیم و قول دهیم یک ماهه سایت شما را به صدر گوگل بفرستیم، نه. میموس یک آژانس بازاریابی با رویکرد خلاقانه و نوین بوده که متشکل از اعضای کارآفرین، توسعه و کدنویسی، تیم فنی و طراحی و کپی رایتینگ است که اهدافش را به واسطه تجربه ده ساله در اینترنت و همینطور دانش بروز بدست می آورد. ما تنها هدفمان ارائه یک تجربه لذت بخش و همکاری بیاد ماندنی برای مشتریان و همکاران است.

کسب اعتماد مخاطب

۶۵% از کاربران همیشه به دنبال مرتبط ترین سایت با نتایج جستجویشان هستند.

گرایش به خرید اینترنتی

۸۰% از مردم قبل از رفتن به بازار در اینترنت برای خرید آن محصول جستجو می کنند.

استفاده مستمر از جستجو

۸۲% از مشتریان قبل از هر خریدی که داشته اند در گوگل جستجو کرده اند.

ماندگاری در ذهن کاربر

۳۳% از کاربران فقط از سایت هایی خرید می کنند که در نتایج جستجو دیده اند.

چرا کسب و کارهای کوچک در سئو و اینترنت موفق نیستند؟

۰
شماره خفن
4.8/5 (6 دیدگاه)