سئو

سئو یعنی هر آنچه که باعث می شود یک وب سایت در بازار هدف و برای کلمات کلیدی جستجو شده توسط کاربران، بتواند در نتایج جستجوی گوگل رتبه های نزدیک به صفحه اول و نتایج اول را کسب کند. بازاریابی موتورهای جستجو یعنی در جایی حضور پیدا کنید که دیگران از آن مشتری و مخاطب دریافت می کنند و این یعنی درخشیدن در نتایج جستجوی سایتی مثل گوگل

چرا سئو؟

روزانه در گوگل 3.5 میلیارد جستجو انجام می شود، 90 هزار سایت به زبان پارسی و وردپرس راه اندازی شده و همینطور بیشتر از 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، پس باید جایی حضور پیدا کنید که مشتریان در آنجا پرسه می زنند؛ همان صفحه اول گوگل. گرفتن صفحه اول گوگل زمان بر و غیر ممکن است مگر اینکه یک استراتژی برای سئو داشته باشید و با برنامه ای هدفمند و تجربیات کارشناس سئو روی سایت خود بهینه سازی های لازم را انجام دهید.

تحقیق کلمه کلیدی

مهم ترین مسئله در سئو تحقیق کلمه کلیدی و پیدا کردن کلیدواژه های سایت است. تا بازار مورد نظر تعیین نشود، نه مخاطب مشخص است و نه میتوان انتظار فروش و کسب مشتری داشت

استراتژی بک لینک سازی

شکی نیست که هیچ سایتی بدون بک لینک نمیتواند رشد کند، ما بهترین روش برای توزیع انکر تکست و کسب بک لینک از سایت های مرتبط و موثر را برای شما مشخص می کنیم.

استراتژی سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یعنی تمامی استانداردهای قانونی بهینه سازی وب سایت با بیشترین کیفیت و بالاترین میزان دقت و مطابق با روش های اصولی و مشخص انجام شود تا ماندگار باشد

مدیریت ترافیک سایت

برای مدیریت ترافیک سایت در گوگل و دیگر سرویس های مرتبط ثبت شده و آمارهای بازدید سایت و تعامل کاربران با آن بررسی می شود و پس از گزارش راهکارهای بهینه سازی ارائه می شود.

سئو و بهینه سازی

هنوز هم با سئو موافق نیستید؟

مرورگر خود را باز کنید و برای چیزی جستجو کنید، شما تنها یکی دو گزینه پیش رو دارید، بله نتایجی که در صفحه نمایش شما دیده می شوند تنها سایت هایی هستند که زنده هستند، پس برای دیده شدن در بین سایت هایی که کمینه و بیشینه ترافیکشان بین 50% تا 80% از گوگل است، نیازمند سئو هستید، هر هزار بازدید بیشتر به طور میانگین 2% فروش شما را بیشتر می کند، پس همین الان فروش خود را برای بازدید 100 برابر حساب کنید تا متوجه شوید سئو چقدر میتواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

تاثیر سئو روی کسب و کار

آمار ها نشان از گرایش گسترده مردم به اینترنت و جستجو است، به طوری که از هر 5 نفر 4 نفرشان دوست دارند خریدشان را اینترنتی انجام دهند، اکنون که ایرانیان بیشتر از 50 تلفن همراه متصل به اینترنت دارند، بزرگ ترین بازار مصرف کننده را برای کسب و کارهای آنلاین تشکیل میدهند. برای دسترسی به بزرگ ترین بازار چاره ای ندارید جز حضور در صدر نتایج گوگل

استفاده مستمر از جستجو

82% از مشتریان قبل از هر خریدی که داشته اند در گوگل جستجو کرده اند

کسب اعتماد مخاطب

65% از کاربران همیشه به دنبال مرتبط ترین سایت با نتایج جستجویشان هستند

ماندگاری در ذهن کاربر

33% از کاربران فقط از سایت هایی خرید می کنند که در نتایج جستجو دیده اند

گرایش به خرید اینترنتی

80% از مردم قبل از رفتن به بازار در اینترنت برای خرید آن محصول جستجو می کنند

چرا کسب و کارهای کوچک در سئو و اینترنت موفق نیستند؟

فقط 17% کسب و کار ها روی سئو و بازاریابی موتور جستجو سرمایه گذاری می کنند!

فقط 25% از کسب و کارها روی دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری می کنند!

سئو و بهینه سازی

بیشتر از 55% کسب و کارها سایت خوب با طراحی دلچسب برای جذب مخاطب ندارند!

بیشتر از 70% کسب و کارها موفق نیستند چون خود آنها بدون برنامه روی سئو کار می کنند!

شاخص های تاثیرگذار برای سئوی کسب و کار ها؟

برای کسب و کارها بیشترین سهم تاثیر گذاری را محتوا دارد با سهمی 57% از کل بازاریابی موتورهای جستجو، این یعنی کسب و کارها باید محتوا تولید کنند.

شرکت های بزرگ 39% از ترافیک خود را نه از طریق موتورهای جستجو بلکه از طریق شبکه های اجتماعی کسب می کنند، و این یعنی سئو فقط بخشی از دیجیتال مارکتینگ است.

برای کسب و کارها بیشترین سهم تاثیر گذاری را محتوا دارد با سهمی 57% از کل بازاریابی موتورهای جستجو، این یعنی کسب و کارها باید محتوا تولید کنند.

سهم اصلی از استراتژی سئوی یک شرکت را تحقیق کلمه کلیدی شکل می دهد. با احتساب تاثیر 49% روی سئو، تحقیق کلمه کلیدی مهم ترین قدم در شروع کار سئو محسوب می شود.

بک لینک ها بیشترین تاثیر را در پیشبرد برنامه سئو دارند، تقریبا 36% از کل نیازهای سئو برای گرفتن رتبه را بک لینک های با کیفیت و اصولی تشکیل میدهند.

چرا باید شرکت سئو خود را عوض کنید؟

اگر میخواهید خودتان راه و روش کار سئو را بیاموزید یا کارمندان درون سازمان خودتان را پرورش دهید تا کارهای سئو و بهینه سازی سایت را خودتان انجام دهید، ما به شما پیشنهاد میکنیم در آکادمی میموس ثبت نام کنید.

تکنیک های قدیمی بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا محور روز به روز در حال رشد است و اگر استراتژی مناسبی برای کسب و کار شما ساخته نشده به این معنی است که پول و هزینه های خود را دور ریخته اید

عدم شفافیت در ارائه گزارش

اگر با شرکتی همکاری میکنید که هیچ کدام از فعالیت های خودشان روی سایت شما را بدرستی گزارش نمی کنند، شما از یک شرکت خوب و معتبر سرویس نگرفته اید پس آن را عوض کنید

عدم رعایت اصول سئو کلاه سفید

عدم به کار گیری استانداردهای مشخص گوگل و عدم پایبندی به اصول سئو کلاه سفید هیچ گونه تضمینی برای حضور شما در نتایج اول گوگل و ماندگاری سئو ارائه نمی کند

عدم رشد و عدم کسب موفقیت

اگر مدت زمانی طولانی است که از خدمات یک شرکت استفاده میکنید اما هنوز هیچ تغییری روی سایت خودتان احساس نکرده اید، پس رشد و موفقیتی در کار نیست.

سئو درون وب سایت

سئو دو کفه ترازو دارد که باید بالانس بین این دو رعایت شود تا به نتایج خوب و ماندگاری دست پیدا کنید. کفه اول ترازو سئوی درون سایت است.

بررسی و ارائه ساختار سایت

ما ساختار سایت شما را بررسی میکنیم و روش های اصلاح و همینطور برنامه توسعه سایت را در اختیارتان قرار میدهیم

نوسازی محتوای قدیمی

ما محتوای کل وب سایت را آنالیز کرده و از با طبقه بندی کردن آنها طی پروسه های مختلف نوسازی آنها را شروع میکنیم

استراتژی تولید محتوای تازه

برای تولید محتوای تازه سایت یک استراتژی درست و اصولی با نقشه راه کامل تنظیم میکنیم تا برنامه کار مشخص باشد

دنبال خدمات بازاریابی محتوا محور هستید؟ با دیدن خدمات ما بیشتر بدانید!

لینک بیلدینگ و استراتژی لینک

کفه دوم سئو خارجی بک لینک است، جایی که دیگر سایت ها به ما لینک میدهند تا سایت ما در موتورهای جستجو شناخته شود.

لینک سازی درون سایت

با بررسی کلی ساختار سایت و تحقیق کلمات کلیدی، روشی درست برای لینک سازی درون سایت به شما ارائه میکنیم

استراتژی بک لینک سازی

ما نه بک لینک می خریم نه از ربات ها و اسپمرها استفاده میکنیم، تمامی لینک های ما به صورت دستی برای شما ایجاد می شود

تنوع درست در دامنه و کلید واژه

مهمترین نکته در لینک سازی رعایت بالانس بین تنوع دامنه و انکر تکست هاست. نه اعتماد گوگل را از دست میدهید نه افت میکنید

دنبال خدمات بک لینک از سایت های معتبر و پرقدرت هستید؟ پیشنهادمان رپورتاژ آگهی است

راهکارهای سئوی میموس

سئو و بهینه سازی

به شما کمک می کنیم روی سایت خودتان بهترین کارهای سئو را انجام دهید، یک برنامه ریزی مفصل + یک استراتژی کارآمد و یک نقشه راه روشن به شما کمک می کنند بتوانید هر آنچه که نیاز دارید را تعیین شده در اختیار داشته باشید و از یک سئو کار بخواهید آنها را برای شما انجام دهد.

به شما کمک می کنیم روی سایت خودتان بهترین کارهای سئو را انجام دهید، یک برنامه ریزی مفصل + یک استراتژی کارآمد و یک نقشه راه روشن به شما کمک می کنند بتوانید هر آنچه که نیاز دارید را تعیین شده در اختیار داشته باشید و از یک سئو کار بخواهید آنها را برای شما انجام دهد.

پیشنهاد ما به سازمان های بزرگ اینست که در کنار واگذاری یا اجرای خصوصی پروژه های سئوی شرکت و کسب و کارشان، کارمندان درون سازمان خود را پرورش دهند تا بهترین تکنیک های سئو و استراتژی های آن را آموخته و بتوانند تمامی نیازهای سئو خود را درون سازمان پذیرفته و برطرف کنند.

جدول قیمت گذاری سرویس ها

پکیج و تعرفه‌های خدمات آموزش و پشتیبانی سئو وردپرس

با توجه به نیاز خود، بسته سئو وردپرس مناسب را انتخاب کنید

سالانه
مـاهانـه

 

تمام امکانات و آموزش ها یکسان و تفاوت فقط در پرداخت ماهانه و سالانه است

20% سرمایه گذاری در پرداخت سالانه

 

 

ویژگی خدمات میموس

ما به برنامه ریزی و استراتژی و بکار گیری استاندارد های سئو کلاه سفید برای تاثیرگذاری موثر و حضور ماندگار در گوگل معتقد هستیم…

تدوین و تنظیم استراتژی سئو

ثبت سایت در گوگل اولین قدم برای حضور در این موتور جستجو و همینطور اولین کار بعد از راه اندازی سایت و شروع برنامه سئو است.

سئو با تحقیق کلمه کلیدی شروع می شود، بازار هدفتان را مشخص می کنید و ما یک تحقیق جامع روی کلمات کلیدی زمینه فعالیت شما انجام داده، آنها را گردآوری و طبقه بندی میکنیم تا بر اساس آن استراتژی توسعه سایت و محتوای آن را برپا کنید.

سایت شما به یک بررسی عمیق و تحلیل درست و حسابی نیاز دارد تا وضعیت سلامت آن مشخص شود، ما از ابزارهایی که داریم در کنار بررسی توسط نیروی انسانی به داده های مورد نظر خود می رسیم و برنامه ترمیم یا توسعه سایت را برایتان مشخص می کنیم.

هر کدام از رقیب های شما نیز بررسی می شوند تا میزان رقابت و نقاط قوت و ضعف آنها را پیدا کنیم، مسیر حرکت و استراتژی آنها وقتی مشخص باشد دید روشن تری از نحوه رقابت و هزینه های آن به ما میدهد، ما پس از انجام کار خود به شما یک گزارش کامل ارائه می کنیم.

رپورتاژ آگهی از نظر ما بهترین روش برای ساختن لینک است. اما همیشه استراتژی درست میتواند هزینه ها را به سمت سودآوری هدایت کند، ما یک برنامه صحیح و هدفمند برای رپورتاژ های شما می سازیم و به شما کمک میکنیم آنها را در سایت های مناسب منتشر کنید.

تولید محتوای اصولی و هدفمند میتواند کاربردی بودن و تاثیرگذاری را به وبلاگ سایت شما بیاورد، مخاطبین را جذب کند، از آنها مشتری بسازد و باعث رشد ترافیک مورد نیاز شود، همه اینها زمانی انجام می شوند که یک برنامه دقیق، درست و اصولی برای تولید محتوا ریخته شود.

یک معماری درست و حسابی میتواند مخاطب را در سایت نگه دارد، روی خزنده ها قفل کند، سرعت ایندکس بالا و تجربه کاربری دلچسب داشته باشد، پس از بررسی سایت شما یک نمودار به شما ارائه میکنیم که طی آن کل ساختار و معماری شما طراحی اصولی انجام می شود.

خدمات سئو و بهینه سازی

بهینه سازی سئو داخلی

اگر لازم باشد تمامی مقالات شما برای گرفتن بهترین نتیجه و افزایش CTR بازنویسی می شوند و توضیحات متای آنها بر اساس اصول سئو و کلمه کلیدی اصلاح می شوند

پس از آنالیز سایت و بررسی مقاله ها، طبقه بندی آنها بر اساس کلمه کلیدی انجام شده و مقالات بنیادی، اصلی و تعریفی شما مشخص می شوند تا درست محتوا تولید کنید.

یک برنامه پیشنهادی محتوای 2 ماهه به شما ارائه می کنیم تا طبق آن بتوانید با یک استراتژی کلمات کلیدی منحصر بفرد سایت خود را هدف بگیرید

ما نسخه اورجینال افزونه Yoast را روی سایت شما نصب و بروز رسانی میکنیم و تمامی تنظیمات آن را مطابق با استراتژی سایت و نیازمند های آن تنظیم و پیکربندی میکنیم.

دیگر افزونه های شرکت Yoast شامل سئوی محلی و سئوی سایت خبری را نیز در صورت نیاز روی سایت شما نصب و پیکربندی میکنیم تا حلقه افزونه های سئو تکمیل شود.

فایل ربات بسیار مهم است، ما فایل سایت شما را آنالیز کرده و آن را دوباره و با اصول درست روی سایت تنظیم و تغییر میدهیم.

اگر سایت مپ شما ساخته نشده باشد، آن را می سازیم و اگر ایرادی داشته باشد آن را برطرف می کنیم و همینطور آن را به گوگل معرفی میکنیم.

روی سایت شما آنالیز سرعت انجام داده، آن را بهینه سازی میکنیم، افزونه های درستی برای تنظیم کش و همینطور بهینه سازی تصاویر سایت نیز تنظیم و پیکربندی میکنیم.

با آنالیز کامل درون سایت و تجزیه و تحلیل لینک سازی، به شما یک نمودار لینک سازی ارائه میکنیم تا بتوانید بهترین ساختار لینک سازی داخلی را داشته باشید.

بهینه سازی سئو خارجی

اولین قدم در بررسی سئوی خارجی بک لینک ها هستند. شما یک پروفایل بک لینک دارید که مجموعه ی تمام بک لینک های شماست. برای ساختن استراتژی لینک بیلدینگ باید بدانید از کجا، چطور و با چه کلماتی از چه سایت هایی و با چه میزان کیفیت لینک دریافت کرده اید.

بک لینک های سایت همیشه با کیفیت نیستند، ما لینک های مخرب و با اسپم اسکور بالا را شناسایی کرده و آن را در گوگل Disavow می کنیم تا هر چه زودتر تاثیر منفی آنها از سایت شما زدوده شود. این یک تمیزکاری ضروری است.

ما برای شما کانال های اجتماعی می سازیم، در شبکه های اجتماعی پروفایل درست میکنیم و با انتشار برخی از مطالب سایت شما کاری میکنیم که گوگل به سایت شما اعتماد کند.

بر اساس کیفیت سایت، رتبه در گوگل و همینطور میزان رقابت و رتبه رقبا، ما یک استراتژی لینک سازی با رپورتاژ برای شما تدوین میکنیم که طی آن بتوانید بک لینک های با کیفیت و دائمی کسب کنید تا تاثیرگذاری آنها در طولانی مدت ماندگار بوده و حفظ شود.

اگر در جایی لینک سازی می کنید ما به شما کمک میکنیم بهترین انکر تکست های خودتان را در آنجا بکار بگیرید تا مبادا درگیر جریمه های گوگل شوید، همینطور با توزیع مناسب متن لینک های شما کیفیت را به پروفایل بک لینک شما باز میگردانیم.

مشاوره تخصصی سئو

بهبود سئوی داخلی

بر اساس نیاز و اهداف شما، یک کمپین کسب ترافیک برای شما طراحی میکنیم، سپس تمامی کلمات کلیدی مورد نیاز شما در حوزه کسب و کارتان را استخراج کرده و آنها را طبقه میکنیم تا شما بتوانید به درستی بازار هدف خود را شناسایی و مشتریان درست خود را هدف بگیرید.

در صورتی که بخواهید برای شما کمپین های تولید محتوا راه اندازی میکنیم، یک برنامه تنظیم میکنیم و بر اساس نقشه راه و تقویم محتوایی، به شما ایده های تولید محتوایی ارائه میکنیم که بتوانید طی آن بتوانید وبلاگی مفید برای کاربران خود برپا کنید و مخاطب بسازید.

برای سایت شما یک نمودار کامل ترسیم میکنیم و با تشریح تمام بخش های آن به شما کمک میکنیم یک چیدمان و معماری درست برای تمام سایت خود بسازید، طوری که توسعه آن ساده باشد، سئوی آن صحیح و همینطور تجربه کاربری آن دلچسب باشد.

بهبود سئو خارجی

اگر مایل هستید میتوانید از خدمات رپورتاژ ما استفاده کنید، ما خوب مینویسیم و مطمئن هم میشویم که محتوایی که برای رپورتاژ شما تولید شده مناسب با کسب و کارتان است.

در کنار کپی رایتینگ خوب برای متن رپورتاژ آگهی شما، ما اطمینان حاصل میکنیم که تمام نکات سئو در مقاله رعایت شده و کلمات کلیدی شما درست هدفگیری شده اند.

اگر به دنبال بک لینک سازی دائمی باشید و بخواهید از با کیفیت ترین سایت های ایرانی بک لینک بگیرید، به شما کمک میکنیم استراتژی درستی برای خرید رپورتاژ بهینه داشته باشید.

اگر برای لینک سازی خود آستین بالا می زنید، ما یک برنامه بر اساس سطح فعالیت سایت و همینطور حوزه مربوطه تنظیم میکنیم، و با یک نقشه راه برای شما مشخص میکنیم که چطور، با چه کلماتی لینک سازی کنید و چطور برای آنها رپورتاژ تهیه کنید.

تجربه کاربری و توسعه سایت

اگر میخواهید سایتتان سر به فلک بکشد، کاربران را درگیر کند و خدمات ارزش افزوده به سرویس های خود اضافه کنید، به شما کمک میکنیم در این کار موفق شوید، بهترین ایده ها را روی کسب و کار خود اجرا کنید و نتایج شگفت انگیزی کسب کنید.

بین راه اندازی سایت جدید یا بازسازی یک سایت مانده اید، ما به شما کمک میکنیم تمام موانع را پیش بینی کنید، بهترین گزینه ها را در اختیار داشته باشید و تصمیم درستی بگیرید.

اگر کاربران شما از سایتتان فراری هستند، چاره کار بهبود تجربه کاربری است، ما یک وایر فریم برای شما می سازیم، الگوها را دوباره طراحی میکنیم و تجربه کاربری دلچسبی به سایت شما می آوریم. از طراحی تا کد نویسی و ناوبری مخاطب در سایت شما.

پاسخ به پرسش های پرتکرار

سئو سرواژه یا مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و کسی که متخصص اینکار است SEO Expert یا کارشناس سئو خطاب می شود. معنی دیگر سئو نیز “بازاریابی موتورهای جستجو” است که مفهوم آن هدف گرفتن بخشی از جستجو است، جستجویی که کاربران آن را جستجو می کنند و هدف از آن پاسخ گویی به نیاز کاربر است تا وی را تبدیل به مشتری یا مخاطب کند.

مثال ضروری بودن سئو مثل کار است، اگر نیازی به کار ندارید، نیازی به سئو هم ندارید، اما برای کسانی که میخواهند مخاطبین تازه پیدا کنند بله سئو امری ضروری است.

بیشتر از 80% جستجو کننده در گوگل، هیچ وقت روی تبلیغات کلیک نمی کنند و به آنها اعتماد نمی کنند، همینطور هزینه بردار ولی زود بازده است، در آن طرف سئو اعتماد بالا، ماندگاری و رایگان بوده اما دیر بازده بوده و در طولانی مدت پاسخ گوی نیاز است.

از کل ترافیک یک وب سایت حداقل 51% آن از گوگل کسب میشود در حالی که سهم تبلیغات از هدایت ترافیک به سایت فقط 10% است. پس سئو بازدید کننده بیشتری تولید می کنند.

اگر بودجه صد میلیونی داشته باشید میتوان چنین کاری را ممکن کرد اما برای حضور در رتبه های اول گوگل به زمان نیاز است، ولی میتوان در زمان کوتاهی با اصول درست به این هدف رسید.

سئو زمان بر است ولی در طولانی مدت ماندگار هم هست، سئو باعث بازاریابی درست و کسب ترافیک درست در طولانی مدت می شود و البته پشتوانه آن نیز اعتماد کاربران است.

تبلیغات روی سئو تاثیر گذار نیست و فقط دنبال فروش است، اما سئو مخاطب می سازد، و با ترکیب سئو و تبلیغات میتوان 25% ترافیک و 27% درآمد از کل سایت را کسب کرد.

قوانین استاندارد و پذیرفته شده با نام سئو کلاه سفید خطاب می شوند که استفاده از آنها سایت را متوجه جریمه و خطرات پنالتی نمی کند، سئو کلاه سیاه تکنیک هایی ممنوع هستند که رتبه سایت را سریع افزایش میدهند ولی آن را با خطر جدی حذف و پنالتی هم مواجه می کنند، اما بین این دو تکنیک هایی هم وجود دارند که مثل حرکت روی لبه هستند، کم خطر و موثرند که با نام سئو کلاه خاکستری نام گذاری شده اند.

4.8/5 (9 دیدگاه)