میموس

با نوسازی محتوا در 14 روز ترافیک سایت خود را 250% افزایش دهید

با نوسازی محتوا در 14 روز ترافیک سایت خود را 250% افزایش دهید

[box type="success" align="aligncenter" class="" width=""]بازسازی محتوا بدون تولید محتوای جدید ایده ای ساده اما موثر است که به طور شگفت انگیزی ترافیک سایت شما را بهبود می بخشد. در این مقاله قصد داریم استراتژی جدیدی به شما معرفی کنیم که ترافیک  ارگانیک من را 260.7% بهبود بخشید. این استراتژی سیل بازدید کننده ها را از فیسبوک و توییتر و وبلاگ ها و موتور جستجو به سمت سایت من سرازیر می کرد.[/box]

بهترین قسمت این ماجرا چیست؟
ما نیازی نداریم که هیچ محتوای جدیدی را انتشار دهیم بلکه فقط با بازسازی محتوا کار می کنیم. در این پست من قصد دارم که تمام مراحل قدم به قدم استراتژی هیجان انگیزی که استفاده کردم را برایتان توضیح دهم.  پستی از وبلاگ هاب اسپات که من را وادار کرد بگم: "حتما امتحانش می کنم"  و این شد که یک روز من در hubspot به یک پست برخوردم که می گفت: "یک تاکتیک وبلاگ نویسی که هیچ کس راجع به آن صحبت نمی کند، بهینه سازی گذشته ها یا بازسازی محتوا"

در این پست hunspot توضیح می دهد که آنها چطور پست های قدیمی بلاگ را بروز رسانی می کنند و دوباره انتشار می دهند. با خودم گفتم: "چه جالب"، بعد از آن شد که روش " اجازه بدهید که 106% ترافیک ارگانیک hubspot شما را افزایش بدهیم " را دیدم.  با خودم گفتم حتما باید امتحانش کنم و بعد شروع کردم.

بعدا از نتیجه کار واقعا غافلگیر شدم. در اینجا نتایج من را از بازسازی محتوا می بینید. من اول بازسازی محتوا را با این پست شروع کردم:

 

[box type="success" align="aligncenter" class="" width=""]دو هفته بعد ترافیک موتور جستجو ارگانیک صفحه به طور شگفت انگیزی به 206.7% رسید.[/box]

همین طور من مقدار زیادی ترافیک شاخه ای از رسانه های اجتماعی و وبلاگ ها دریافت کردم.

متن تست شماره 1

User Registration

Reset Password

جلوگیری از اسپم *